Już dawno nie ma tego salonu i dlatego jedna gwiazdka dla Google brak aktualizacji,teraz jest Visage
Opinie
-
Adam Bebłot ★☆☆☆☆
-
Kate El ★★☆☆☆
Bardzo słaba obsługa: w tym samym czasie do 2 fryzjerek umówione w sumie około 8 osób, a kolejne 2 zostały odprawione z kwitkiem mimo, że też były umówione - dla mnie szokujące zachowanie. Klientki, które były obsługiwane same musiały sobie wysuszyć włosy po zmyciu farby. Przez to wszystko farbowanie trwało ponad 5h. W salonie po prostu brudno i brakuje miejsca, żeby usiąść przy takiej ilości jednocześnie obsługiwanych klientów, nie mówiąc już o tym, że nikt nie zaproponował nic do picia, co przy takich cenach jest normą. Cena za farbowanie włosów w takich warunkach (ponad 300zł) wzięta z księżyca. Tym bardziej, że farba w ciągu miesiąca całkiem się wypłukała. Jedyny plus to obcięcie, które było w porządku.
-
Justyna ★☆☆☆☆
Nie polecam! Do tej pory chodziłam do P.Magdy i byłam zadowolona, dziś trafiłam na Panią właściciel. Od samego początku Pani sprawiała wrażenie jakby nie wiedziała jak zabrać się za strzyżenie. Stwierdziła że najpierw delikatnie skróci końcówki żeby zobaczyć jak układa mi się włos (na tym skończyła całe strzyżenie). Efekt końcowy - włosy z przodu są inaczej obcięte z lewej strony inaczej z prawej, natomiast z tyłu widac nierówności, a nawet fragment który został za bardzo wycięty. Po zwróceniu uwagi Pani powiedziała, że jak je odpowiednio uczesze to tego nie widać i policzyła mnie jak za strzyżenie, a nie podcięcie koncówek. Omijać z daleka!!!!
-
majkel THe ★★★★★
Pani do mnie oddzwoniła na dodatek w sobotę i mimo późnego popołudnia powiedziała że mogę śmiało przyjść! Dla mnie to już jest bardzo duży plus ponieważ mało która z firm fryzjerskich oddzwania do klienta w każdym bądź razie do mnie.Jeśli chodzi o samo cięcie to powiem szczerze szacun dla blond Pani :) Jestem mega zadowolony i znalazłem nową fryzurę dla siebie. Cena może troszeczkę wyższa niż w innych salonach,ale za tak wykonana pracę WARTO! Pozyskały Panie nowego stałego klienta.
-
Radosław Bańbura ★★★★★
Zawsze jestem zadowolony z efektu strzyżenia. Dla gości salonu przewidziana jest butelka wody i/lub kawa. Dzieci mają dla siebie niewielki kącik zabaw wyposażony w klocki, autka i kolorowanki. Z parkowaniem również nie powinno być problemu, zawsze znajdzie się wolne miejsce pod samym salonem albo na parkingu osiedlowym na przeciw.
-
Darlingtonia Darling ★☆☆☆☆
Tragedia to mało powiedziane. Fryzjerka nie potrafiła obciąć na półdługiego boba i po dwóch podejściach zaproponowała ścięcie na prosto. Po kilku kolejnych próbach obcięła włosy maszynką do strzyżenia :o! ( poprawiała nożyczkami) udało się,ale i tak nie na taką długość jaką chciałam. Ale stwierdziłam, że już nie będę męczyć fryzjerki...Co tam, że potem zauważyłam,że włosy z jednej strony są dłuższe. ta " profesjonalna" usługa kosztowała mnie JEDYNE 35 zł...
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Fabryka Fryzur?
Fabryka Fryzur znajduje się przy Jana III Sobieskiego 264, 42-580 Wojkowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Fabryka Fryzur?
Można skontaktować się z Fabryka Fryzur pod numerem +48 513 546 906
Jak można dotrzeć do Fabryka Fryzur?
Do Fabryka Fryzur można dotrzeć, korzystając z poniższego linku