To biuro to petarda! Pracujemy oboje na pełen etat, dzieci, obowiązki, a w międzyczasie próba sprzedaży mieszkania… To nas zwyczajnie przerosło. Telefony w pracy, umawianie terminów, sprzątanie, gdy wszyscy padamy ze zmęczenia,bo zadzwonił klient i chce na już. Zaczęliśmy żyć w permanentnym napięciu. Homelia wzięła ten logistyczny koszmar na siebie. To oni filtrowali zainteresowanych, umawiali i przeprowadzali prezentacje, pilnowali kalendarza, a nas informowali o konkretach. Nagle sprzedaż przestała rozlewać się na całe nasz życie rodzinne. Mieszkanie zostało sprzedane, a my mieliśmy poczucie, że ktoś naprawdę szanował nasz czas i nasz dom i przede wszystkim nasze interesy. Polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Ariel Woźniak ★★★★★
-
Zbigniew ★★★★★
Od zawsze miałem w głowie obraz pośrednika od OLX-a: kilka fotek, byle opis i ‘czekamy’. W Homelii nikt nie czekał i nie liczył na cud. Pierwszy raz spotkałem się z takim podejsciem biura do sprzedaży. Był konkretny plan. Najpierw analiza, dla kogo jest ta nieruchomość i za ile realnie możemy ją sprzedać, potem przygotowanie mieszkania, sesja zdjęciowa, porządny marketing i dopiero później pokazanie jej światu. Na każdym etapie wiedziałem, co się dzieje i po co. Efekt? Zamiast stresu, czy się sprzeda i wiszącego miesiącami ogłoszenia mieliśmy szybko konkretnych kupujących i dom sprzedany na sensownych warunkach. Dziękujemy!
-
Katarzyna Katarzyna ★★★★★
Przed Homelią byłam już na etapie byle sprzedać, nawet dużo taniej. Ludzie nie dzwonili, a jak przychodzili to ślad po nich ginął i nikt nie składał konkretnej propozycji, a kolejne agencje powtarzały tylko, że trzeba zejść z ceny. Pani Dagmara zrobiła coś odwrotnego, najpierw usiadła z nami do analizy, dlaczego to się nie sprzedaje, co widzą kupujący, czego nie widzą na zdjęciach, jakie są mocne strony, jakie słabe strony mieszkania. Co moze odstraszać kupujacych.Zmieniliśmy sposób prezentacji, opis, przygotowaliśmy mieszkanie i dopiero wtedy wróciliśmy do rozmów o cenie. Okazało się, że problem nie był w rynku, tylko w tym, jak prezentowalismy ogloszenie i jak pokazywanq jest nasza nieruchomość na żywo. Finalnie sprzedaliśmy za bardzo dobrą i satysfakcjonującą nas cenę z poczuciem bezpieczeństwa. Polecamy!
-
Mateusz Kowalski ★★★★★
Kiedy trafiliśmy do Homelii, sprzedaż naszego mieszkania była jednym wielkim źródłem stresu. Przez kilka miesięcy próbowaliśmy sami i z kilkoma biurami. Telefony albo nie dzwoniły wcale, albo dzwonili ludzie kompletnie niepoważni. Pośrwdnicy tylko obiecywali, jakieś bazy z zagranicy klientów, nawet gotowego klienta, ale to wszystko były ściemy zeby podpisać umowę. Zaczęliśmy wątpić, czy w ogóle komukolwiek się to mieszkanie spodoba. Pani Dagmara jako pierwsza nie obiecywała cudów, tylko pokazała konkretny plan: co poprawić, jak przygotować, jak ustawić cenę. Nagle pojawili się realni kupujący, a my po raz pierwszy od dawna poczuliśmy spokój. Sprzedaż zakończyła się szybciej, niż się spodziewaliśmy i w cenie, której sami już byśmy nie mieli odwagi oczekiwać po takim długim czasie prob sprzedaży. Polecamy to biuro z czystym sumieniem.
-
David ★★★★★
Nie byliśmy łatwymi klientami, dużo pytań, duże emocje i masa obaw. A mimo to Pani Dagmara wykazała się niewiarygodną cierpliwością, empatią i spokojem. Dzięki temu potrafiliśmy przejść przez cały proces bez niepotrzebnych lęków. To nie jest biuro, które tylko 'robi sprzedaż'. To biuro, które naprawdę rozumie ludzi. Dziękujemy za cudowną współpracę i piękną, bezpieczną sprzedaż naszego mieszkania.
-
Sara Sands ★★★★★
Najlepsza agencja nieruchomości w Wojewodźtwie!!!Pewien profesjonalizm,Pani Dagmara i reszta zespołu jest poprostu nieoceniona.Polecam z całego serca i żałuje ze jest tylko pięć gwiazdek bo zasługują na więcej !!!
-
Michał K ★★★★★
Skorzystaliśmy z usług biura odnośnie sprzedaży mieszkania. Dzięki Pani Dagmarze bardzo szybko udało nam się sprzedać. Profesjonalna obsługa od A do Z. Polecam!
-
Agnieszka Zarychta ★★★★★
Bardzo polecam, przede wszystkim rzetelnie i profesjonalnie, najwyższe standardy. Polecam to biuro każdemu kto chce bezpiecznie kupić mieszkanie. Otrzymałam bardzo duże wsparcie, wiele wskazówek i nie musiałam się o nic martwić i stresować, a była to dla mnie ważna decyzja. Brawo !! Polecam każdemu!
-
Klaudia L W ★☆☆☆☆
Niestety z przykrością zostawiam 1 gwiazdkę, brak informacji podczas prezentacji mieszkania, że powinniśmy decydować się od razu na miejscu, gdyż są po nas następni zainteresowani klienci. Wręcz przeciwnie, padły słowa: czy decydujemy się teraz czy wolimy najpierw porozmawiać. Umówiliśmy się, że oddzwonimy w ciągu pół godziny w celu potwierdzenia. Dowiedzieliśmy się wtedy, że oferta już nieaktualna, ponieważ następni oglądający po nas, nas "ubiegli". Dla porównania powiem, że podczas prezentacji innego biura od razu dostaliśmy informację ile mamy czasu na decyzję.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Homelia Nieruchomości?
Homelia Nieruchomości znajduje się przy 1 Maja 56, 25-511 Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Homelia Nieruchomości?
Można skontaktować się z Homelia Nieruchomości pod numerem +48 690 900 084
Jak można dotrzeć do Homelia Nieruchomości?
Do Homelia Nieruchomości można dotrzeć, korzystając z poniższego linku