Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Pani doktor cechuje pełen profesjonalizm. Panie w recepcji są przemiłe zawsze znajdą dogodny termin.
Zdjęcia
Opinie
-
Joanna Cichonska ★★★★★
-
Marklud18 ★★★★★
Jestem po dwóch latach leczenia ortodontycznego w gabinecie MAX-DENT mogę śmiało powiedzieć, że była to najlepsza decyzja! Profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta i miła atmosfera sprawiły, że cały proces przebiegał bardzo komfortowo. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania, cudowna robota jestem naprawdę bardzo wdzięczny za nowy uśmiech. Serdecznie dziękuję całemu zespołowi za zaangażowanie i troskę na każdym etapie leczenia. Zdecydowanie polecam każdemu! Pozdrawiam Marek
-
Paweł Gaweł ★★★★★
Jestem po leczeniu ortodontycznym u Pani i Pana doktora Maksym. Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego. Nie rozpisując się zbytnio serdecznie polecam gabinet Max-Dent począwszy od Pań recepcjonistek,Pani higienistki Magdy u której higienizacja była czystą przyjemnością po Panią i Pana doktora. Pozdrawiam cały zespół MAX-DENT.
-
monika ★☆☆☆☆
Pani Doktor rewelacja. Specjalnie z corka jezdzilam od kilku lat pomimo braku miejsca parkingowego i duzych korkow w centrum miasta. Niestety obsluga Pani z recepcji zmusila mnie dzisiaj do zmiany gabinetu. Jak mozna powiedziec do pacjenta, ze sie wersje odmawiania wizyty nie zgadzaja, to jakas kpina.
-
anna har ★★★☆☆
Leczenie w trakcie, wizyty szybkie, 3-5 minuty - lekarz nie informuje o postępach, na pytania kiedy ściągnie aparat - nie odpowiada. Obsługa recepcji - często bywa nieprzyjemna, pouczająca! i niedyskretna. Rozmowa trochę jak ze skarbówką - uważam, ze lekarz idzie na ilość pacjentów. Ceny wysokie - obsługa jak na NFZ. Poczekalnia pełna, obsuwa czasowa - zawsze. Zawiedziona.
-
Numeracy Skills Tutor ★★★★★
Usluga higienizacji u Pani Magdy - rewelacja. Bylam w wielu roznych placowkach i nikt tak dokladnie nie zrobil mi zabiegu jak Pani Magda. Pelen profesjonalizm, dokladnosc. Polecam!
-
Aleksander Aleksandro ★★★★★
Super podejście do klienta. Profesjonalizm i można na spokojnie porozmawiać. Zabieg higienizacji 10/10 :)
-
Wiktoria Bzdyk ★★★★★
Osobiście polecam gabinet, leczyłam się tam ortodoncyjnie, teraz już mam łuk retencyjny, jestem bardzo zadowolona z efektów uzyskanych aparatem stałym. Wizyty przebiegały miło, w przyjemnej atmosferze oraz zawsze zostało wszystko dobrze wytłumaczone. Bardzo miłe Panie recepcjonistki oraz delikatna Pani doktor. ☺️
-
Henryk Rybiński ★★★★★
Naprawdę polecam Henryk. Klinika stomatologiczna jest najlepsza przy ul. Wita Stwosza 5. Byłem tam. I pojawię się jeszcze raz. Tylko ta klinika stomatologiczna Max-Dent Ortodoncja i stomatologia. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.
-
Ireneusz Grzesiczak ★★★★★
Po wielu konsultacjach u innych ortodontów gdzie proponowano usunięcie kilku zębów mojej córce, trafiłem na gabinet Max-Dent gdzie Pani doktor podjęła się leczenia bez ekstrakcji zębów. Jesteśmy zadowoleni z leczenia, każda wizyta przebiega w miłej atmosferze, dodatkowo w przystępnej cenie. Polecam ten gabinet :).
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Max-Dent?
Max-Dent znajduje się przy Wita Stwosza 5, 40-036 Katowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Max-Dent?
Można skontaktować się z Max-Dent pod numerem +48 601 214 152
Jak można dotrzeć do Max-Dent?
Do Max-Dent można dotrzeć, korzystając z poniższego linku