Opinie

  1. Piotr Dyrdq ★★★★★

    Polecam. Bardzo miłe panie. Usługa na najwyższym poziomie wykonana na 4 dni przed ustalonym terminem odbioru. 5 gwiazdek

  2. Sławomir Lis ★★☆☆☆

    Oddałem 2 garnitury, przy oddawaniu powiedziano mi że będę czekał tydzień na wypranie. Zapłaciłem 90 zł za pranie dwóch marynarek i jednych spodni. Zwrócono mi całkowicie pogniecione marynarki, granatowa marynarka ze spłowiałym kolorem. Na szczęście uwzględniono reklamację. Czekałek na wyprasowane marynark kolejne dni. Po odebraniu marynarek po wyprasowaniu pani powiedziała że jedna jest lniana i za każdym praniem się zniszczy. Po zapytaniu czy w takim razie mam jej nie prać otrzymałem odpowiedź: Jak pan lubi w brudnej chodzić. Druga gwiazdka jedynie za uwzględnienie reklamacji.

  3. Sylwia Krusinska ★★★★★

    Polecam bardzo szybko ,idealnie czysta kurtka ,fachowe porady .

  1. Sebastian Gąbka ★☆☆☆☆

    Chciałbym podzielić się doświadczeniem związanym z pralnią LUNA przy ul. 800 lecia w Inowrocławiu. Przed świętami czyli pod koniec marca korzystałem z usługi prania garnituru ( spodnie + marynarka). Jeśli chodzi o zabrudzenia to było plama od krwi bądź kawy na kołnierzyku marynarki (kilka kropek) oraz zabrudzenia na tyle spodni najprawdopodobniej od siedzenia na jakimś murku. Zaraz przy oddawaniu garnituru pracownik poinformował mnie o długim czasie oczekiwania tj około 2 tygodnie ze względu na dużą ilość zamówień oraz czas świąt ( płatność z góry). Co prawda nie zniechęciło mnie to ponieważ garnitur potrzebowałem na maj. Po obejrzeniu garnituru pracownik nie dał gwarancji co do zniwelowania plam ( pewnie wszystkie pralnie tak mają więc co do tego nie mam zastrzeżeń). Po świętach dostałem informację telefoniczną o tym że garnitur jest gotowy do odbioru i to że żadne plamy nie zeszły. Przy odbiorze garnituru obejrzałem garnitur ( plamy nie zeszły) i pracownik poinformował mnie że jeżeli plamy nie zeszły po praniu w tej o to pralni chemicznej to żadne inne środki nie doczyszczą tych plam. Biorąc pod uwagę że garnitur kosztował około 2000 zł i przez w/w plamy nie był do użytku zdecydowałem się spróbować doczyścić te plamy na własną rękę. Użyłem do tego najtańszego odplamiacza z popularnego marketu ( nazwy nie będę wymieniał). Efekt po kilku przetarciach woda z tym odplamiaczem był zaskakujący- plamy zeszły od ręki. Co prawda podczas schnięcia w domu zostały zacieki od wody. W związku z powyższym oddałem garnitur do innej pralni ( konkurencji z Inowrocławia) i po kilku dniach odebrałem garnitur bez żadnych plam. Podejrzewam że garnitur w pralni Luna nie był wgl wyprany co wskazywały nawet lekko ubrudzone nogawki od jednorazowego użytkowania. Niestety nie posiadam zdjęć plam jakie były oraz paragonu za usługę w pralni Luna ze względu na pogodzenie się z kupnem nowego garnituru zaraz po odbiorze swojego z tej pralni. Reasumując nie polecam tej pralni ( korzystałem z jej usług jeden raz i ostatni). Pozdrawiam

  2. aneta jarkiewicz ★★★★★

    Płaszcz i męska zimowa kurtka jak nowe!!! Trudne plamy zniknęły, ubrania ładnie odświeżone. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, polecam!!!

  3. Klaudia Wadelska ★★★★★

    Bardzo polecam, profesjonalne podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolona z usługi :)

  1. Olga Kuhndt ★★★★★

    Bardzo miła obsługa, kurtka uprana wygląda jak nowiutka. Jeśli będę musiała skorzystać z pralni to na pewno pójdę tam!

  2. Aga 1999 ★★★★★

    Bardzo polecam. Oddałam do prania płaszcz który trochę przeszedł, aktualnie wygląda jak nowy. Na pewno nie raz tu wrócę. :)

  3. Agnieszka Sypuła ★★★★★

    Jestem zadowolona z usługi jaka wykonała dla mnie pralnia. Napewno kiedy zajdzie taka potrzeba skorzystam jeszcze raz. Bardzo miła obsługa. POLECAM.

  1. Joanna Kojro ★★☆☆☆

    Oddałam do prania kurtkę puchową, ponieważ obawiałam się prać jej na własną rękę, a osoba z rodziny miała dobrze wypraną kurtkę puchową w tej pralni. Informacja, że jest to kurtka puchowa została przekazana pracownikowi przy oddawaniu jej do pralni, a usługa została wyceniona odpowiednio do rodzaju kurtki na 50 zł. Kurtki nie odbierałam osobiście, a na co dzień mieszkam w innym mieście. Nie była to pierwsza rzecz oddana do tej pralni, więc byłam przekonana, że wszystko będzie ok. Niestety kiedy założyłam kurtkę w domu okazało się, że ma ona pozbijany puch w kule praktycznie we wszystkich większych komorach i nie nadaje się do noszenia, w niektórych miejscach jest całkiem płaska, a w innych są grudy puchu. Kurtka byłaby do wyrzucenia, na szczęście udało mi się ją odratować z pomocą miłej pani ze sklepu sportowego, która poinstuowała mnie co zrobić. Niemniej kurtka nie jest taka jak przedtem, ale można z niej jeszcze korzystać. Podsumowując, czyszczenie tej kurtki kosztowało mnie 85 zł doliczając koszt dodatkowych materiałów, które musiałam kupić, nie licząc oczywiście nerwów i czasu poświęconego na ręczne rozbijanie puchu. Do czyszczenia rzeczy puchowych zdecydowanie nie polecam tej pralni, z czyszczenia innych rzeczy byłam zadowolona, stąd też daję 2 gwiazdki, niemniej takie wpadki nie powinny mieć miejsca. Edit: reklamacja nie została zgłoszona, bo mieszkam w innym mieście, przy okazji oddałam kurtkę do prania. Gdyby nie fakt, że udało mi się doprowadzić kurtkę do stanu użyteczności, z pewnością bym się do państwa pofatygowała 120 km.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres LUNA Pralnia Chemiczna?

LUNA Pralnia Chemiczna znajduje się przy aleja 800-lecia Inowrocławia 27, 88-100 Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do LUNA Pralnia Chemiczna?

Można skontaktować się z LUNA Pralnia Chemiczna pod numerem +48 665 042 313

Jak można dotrzeć do LUNA Pralnia Chemiczna?

Do LUNA Pralnia Chemiczna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements