Opinie

  1. Artur Rybski ★★★★★

    Super miejsce. Czysciutkie pokoje dobra lokalizacja. Napewno jeszcze tam wrócę. Polecam

  2. Tomasz Pridon ★★★★★

    Odwiedziliśmy restaurację w piękną niedzielę końca lata. Najpierw atrakcje - kopalnia i sztolnia, a potem coś "na ząb". Doskonałe miejsce, spokojne z "atmosferą". Można odpocząć, zrelaksować się przy doskonałych daniach. Żur śląski - jeszcze takiego żuru nie jadłem - smak wywarzony, kwaśny tak jak powinien być, nie za bardzo nie za mało, gęsty tak jak należy z otrębami, trzy rodzaje kiełbaski, grzybki, jajko, majeranek...gęba w niebie. No i dalej... rolada śląska z kluskami śląskimi kapustą zasmażaną i surówką z marchewki - marzenie i dalej "Sztygar", coś w rodzaju pieczeni nadzianej kiełbasą - drugie marzenie. Wszystko świeżutkie, pachnące i ...ogromne porcje. Potrawy przyrządzane z własnych wyrobów - żur, ogórki kiszone, swojskie jajka, domowy chleb. Czas podania również "błyskawiczny", a obsługa - doskonała. Po zjedzeniu jeszcze chwilę pogawędziliśmy sobie z "szefową". Jednym słowem restauracja "Danusia" to miejsce gdzie będąc w Tarnowskich Górach musisz zajrzeć po to aby tu dobrze zjeść i poczuć się jak w domu. To zdecydowanie miejsce, gdzie każdy musi być!!! Polecamy Dorota i Tomek z Krakowa.

  3. jerzy jach ★★★★★

    Jurek, Mirek - Opole/Biscarrosse Dziękujemy za bardzo miłą, profesjonalną, i obecnie tak rzadko spotykaną taktowną obsługę, doskonałą kawę, wspaniały uśmiech pani Bożenki.

  1. Kasia Ratuszny ★☆☆☆☆

    Dno, zrobiłam rezerwację w restauracji Danusia, po przyjeździe restauracja zamknięta ! Wywieszona kartka ze dziś nieczynne i zapraszają do Kopani zabytkowej a tam naszej rezerwacji brak

  2. Bo Wa ★★★★★

    Pokój był wygodny, czysty z przestronną łazienką. W pokoju duże łóżko dwuosobowe i jednoosobowe, szafa, stolik i TV, czyli wszystko co potrzeba. Okolica cicha, parking duży. Blisko do Kopalni Srebra. Właścicielka przemiła kobieta. Z restauracji nie korzystaliśmy, ale pokoje szczerze polecam. My chętnie tam wrócimy jak będziemy w okolicy.

  3. Basia Krupa ★★★★★

    Bardzo smaczne posiłki, miła obsługa. Polecam

  1. Joanna Bodusz ★★★★★

    Byłam tu na przyjęciu . Posiłki bardzo smaczne. Obsługa przemiła. Gdy jest ładna pogoda można miło spędzić czas w pięknym ogrodzie. Lokal przyjazny dzieciom-kącik z zabawkami. Polecam restaurację

  2. Anita Folwarczny ★★★★★

    Polecam restauracje. Organizowałam obiady dla 3 grup wycieczkowych 50- osobowych. Jedzenie świeże, smaczne, gorące. Przyjemna atmosfera i bardzo miła obsługa.

  3. Damian Dzikowski ★★★★★

    Restauracja bardzo fajna ogólnie nie było nikogo jak zamawialiśmy jedzenie menu bardzo okrojone ale przynajmniej wiadomo że świeże. Bardzo miła kelnerka która nas obsługiwała więc bardzo gorąco pozdrawiam i do zobaczenia

  1. Joanna Stachurska ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie, super obsługa . 27 08.22r odprawiałam urodziny mojego syna w tej restauracji. Bylam bardzo zadowolona i moji goście też. Dziękujemy całemu zespołowi za super zorganizowane urodziny. Polecam wszystkim restauracje -DANUSIA!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Danusia Restauracja-Noclegi?

Danusia Restauracja-Noclegi znajduje się przy Szczęść Boże 85, 42-600 Tarnowskie Góry, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Danusia Restauracja-Noclegi?

Można skontaktować się z Danusia Restauracja-Noclegi pod numerem +48 505 597 825

Jak można dotrzeć do Danusia Restauracja-Noclegi?

Do Danusia Restauracja-Noclegi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements