Miejsce uśmiechu i radości. Córka leci do przedszkola, jest fanem swojej pani.Zawsze ciekawe zabawe, dużo nauki i dodatkowych zajęć. Nasza rodzina jest bardzo wdzięczna całemu zespołowi, ponieważ dziecko jest częścliwe.
Opinie
-
Nataliia Sagaidak ★★★★★
-
Aleksandra Tomala ★☆☆☆☆
Nie polecam, szczególnie dla dzieci wrażliwych i takich, które potrzebują ruchu (oczywiście pracują tam również zaangażowane i empatycznie Panie, ale należą do mniejszości). Przedszkole na przestrzeni ostatnich lat zmieniło się na gorsze i z fajnego miejsca stało się miejscem, gdzie główną metodą wychowawczą są kary siedzenia przy stoliczkach (wg. Pań to nie kara tylko czas na wyciszenie i przemyślenie swojego zachowania) i krzyki. Najważniejsza jest dyscyplina i posłuszeństwo, więc jeżeli ktoś nie jest zwolennikiem takiego modelu wychowania, to nie jest to miejsce dla niego.
-
Filip Tomala ★☆☆☆☆
Są tam miłe Panie które się starają i to opinia jest dla nich krzywdzącą. Niestety spora część pań zatrzymała się w ubiegłym wieku, stosują kary, krzyczą na dzieci, nie pozwalają przynosić własnej wody, a same nie raczą pilnować żeby dzieci miały co pić. Bardzo źle ten czas wspomina mój syn.
-
Małgorzata ★★☆☆☆
Bardzo nie polecam tego przeczkola moja córka chodziła tu 4 lata gdy mój mąż odebrał moją córkę z przeczkola zaczęła się drapać po głowie zdziwiłam się popatrzałam na jej głowę widzę wszy od razu zadzwoniłam do przedszkola z awanturą pani z przedszkola odpowiedziała mi ,, tak się u nas dzieje nic nie poradzimy ” co to za przeczkole nie polecam zmieniłam od razu przeczkole mojej córce pozdrawiam
-
Grażyna Janiczek ★★★★★
Polecam, bardzo fajne przedszkole. Moje wnuki uwielbiają tam przebywać. Cenie je głównie za dobre, zdrowe i urozmaicone jedzonko. WAŻNE- przygotowane na miejscu. Duży ogród, gdzie jest prowadzony ogródek. Dzieci, uczą się uprawy roślin. Cały proces od posadzenia aż do spożycia. Super sprawa. Kadra jest wspaniała i pomocna.
-
Samoloty Sa super ★★★★☆
Moja córka chodzi jest bardzo zadowolona bardzo dobre jedzenie mila atmosfera duży ogród polecam
-
Tomasz Cudecki ★★★★★
Niepubliczne przedszkole. Miła i profesjonalna opieka nad dziećmi. Świetna atmosfera i dużo miejsca dla dzieci. Jedzenie gotowane na miejscu. Przeróżne zajęcia dla dzieci. Bardzo duży ogród. Polecam
-
MrsPentelka ★☆☆☆☆
Jedna z Pań tutaj pisząca opinię zapomniała chyba dodać, że jest osobą pracującą w tym przedszkolu jako opiekun grupy. Jej opinii tej wcale nie podzielam. Z każdym kolejnym rokiem placówka obniża poziom, jadą na opinii chyba z poprzednich lat gdy kadra zarządzająca była inna. Kupę kasy się wydaje jak na prywatną placówkę a nie widać efektów ani w wyżywieniu dla dzieci, ani w wyposażeniu sal, ani podejściu do rodzica nie mówiąc o kontakcie z nim. Nie polecam, nie polecam i jeszcze raz nie polecam.
-
Leokadia Szamsza ★☆☆☆☆
Miałam w tym przedszkolu 2 córki i Bogu niech będą dzięki przeniosłem je z mężem do państwowego. Dzieci wypadaly na głowę z trampoliny , w kuchni wieczne garnki w zalewie , w lodówce i na składziku pognite jedzenie, w upał cały czas dzieci biegaly po dworze.panie dyskutują o swoich przeżyciach z facetami zamiast pilnować dzieci ciuchy dzieci wyrzucalam co tydzień praktycznie do śmietnika. Dyrektorka ma się za pępek świata A za plecami noż by w plecy wbiła.falszywa atmosfera na pozór iście empatyczna. Jeśli się coś złego z dzieckiem dzieje to nie ma winnego jedna pani druga kryje.masakra jakas. Po jakims czasie okazlo sie ze nie tylko ja przenosze dzieci do panstwowego przedszkola. Powoli zaczela sie emigracja i spotykalismy ludzi ktorzy przrnosili z tamtad dzieci.Szczerze nie polecam.
-
Barbara Zalewska ★★★★★
Moja córka już dwa lata uczęszcza do "Niezapominajki" i wiem, że jest to dobra decyzja . Nie raz, mile zaskakuje mnie wiedzą przyswojoną podczas zajęć. Jestem pod wrażeniem przygotowanych przez Panie wszystkich uroczystości. Dziecko często bierze udział w wewnętrznych atrakcjach, takich jak spotkania z muzykami , czy też aktorami. Wychowawczyni córki jest cudowna osobą, a pomoce przedszkolne są bardzo troskliwe- np. często pomagają mojemu dziecku w jedzeniu ( bo jest upiornym niejadkiem). Serdecznie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przedszkole niepubliczne Niezapominajka?
Przedszkole niepubliczne Niezapominajka znajduje się przy Damrota 10B, 44-100 Gliwice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przedszkole niepubliczne Niezapominajka?
Można skontaktować się z Przedszkole niepubliczne Niezapominajka pod numerem +48 322 315 454
Jak można dotrzeć do Przedszkole niepubliczne Niezapominajka?
Do Przedszkole niepubliczne Niezapominajka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku