Opinie

  1. Anna Drewiczswska ★★★★☆

    Witam jest dość częstym gościem tej restauracji i nie powiem jedzenie jest całkiem dobre ale dzisiaj zamówiłam zupę cebulową po francusku i czegoś tak paskudnego jeszcze nie jadlam . Tak jakby kucharz przelał całą oliwę z patelni na której była zmazona cebula i nic poza tym. Poprostu koszmar. Nie polecam tej zupy

  2. Karolina Kownacka ★★★★★

    W sobotę organizowaliśmy 50-tkę mamy na prawie 40 osób i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jedzenie było pyszne, wszystko podane na czas. Obsługa świetna, pomocna i uśmiechnięta, całość przebiegła bez żadnych problemów. Serdecznie polecamy :)

  3. Oskar Cichocki ★★★★☆

    Obsługa w restauracji jest miła i sympatyczna. Można miło zamienić kilka słów. Jadłem roladę z kluskami i buraczkami. Rolada była by spoko gdyby nie była spieczona od zewnątrz, zjadłem sam środek. Kluski były smaczne, buraczki spoko. Drugim razem jadłem kotlet schabowy z puree i kapustą. Kotlet spoko, cienko zbity nie było dużo panierki, smaczny, kapustka była też spoko. Puree mi nie podpasowało. Ogólnie miło wspominam śniadania serwowane. w hotelu. Ale nad daniami trzeba trochę popracować.

  1. Sylwia Hasterok ★☆☆☆☆

    Jedna z pań chciała rezerwować imprezę ślubną ale po tym co dzisiaj zobaczyła zmieniła zdanie i niestety będzie musiała szukać gdzieś indziej tak więc ja pisze jak to odbierały panie i ja a co pan z tym zrobi pana sprawa tanim kosztem to nie wyjdzie teraz konkurencja nie śpi ( szyb Maciej hotel diament u Greka kelnerzy w wieży la love pod orzechem wawrzyn impresja biały dom na Paniowach Valdi plus i Classic to są moje top od dzisiaj ) tam się dba o klientów jednakowo więc mamy gdzie się bawić za nie oszukujmy się te same pieniądze zorganizowałam panie tylko dlatego że w zeszłym roku była to impreza na poziomie. Polecam przejść się po lokalach i nabyć wiedzy jak powinna wyglądać obsługa jedzeni i zabawa a jednak impreza kobiet które na co dzień wszystkim się zajmują rodziną praca dom a taki dzień powinniśmy się odstresować bawić i dobrze zjeść niestety jak widać szef lokalu nie rozumie jak powinno być. Nie polecamy tego miejsca

  2. Katarzyna Kiersnowska ★★★★☆

    Bardzo smaczne dania kuchni Śląskiej oraz nieoczekiwanie odjazdowe drinki. Aktualizacja: polecam deser czekoladowe fondant z sorbetem porzeczkowym, jedna z najlepszych slodkosci jakie w życiu jadłam (a zjadłam dużo ;-) Trzeba poczekać, ale warto - gorące, półkruche, półpłynne czekoladowe ciasto z lodami jest jak kompres na zły nastrój.

  3. Paweł Mida ★★★★☆

    Bardzo "przyjazne" miejsce, porcje duże i smaczne. Przystępne ceny jak na wielkość porcji. Polecam placki po węgiersku, żurek, schabowy oraz rosół. Główna sala czysta z ładnym wystrojem, do wyboru również mniejsze sale z możliwością rezerwacji na różnego typu imprezy. Toalety duże oraz zadbane i sprzątane regularnie. Obsługa również na dobrym poziomie, że spora wiedzą na temat oferowanych potraw. Spory wybór alkoholi również na plus.

  1. Asia C ★★★★☆

    Bardzo miła obsługa, na dania czeka się dość długo ale warto bo są smaczne. Cena według mnie za wysoka a porcje dość małe.

  2. Martin Router King ★★★★★

    Daję 5tkę, nie przez wystrój, nie przez jedzenie lecz ze względu na niesamowitą kelnerkę blondynkę, Ewę jeśli dobrze pamiętam. Dobrała nam dania fantastycznie, a dzięki niej moja Magda ponownie pokochała szarlotkę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Alpex?

Restauracja Alpex znajduje się przy Franciszkańska 8, 41-819 Zabrze, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Alpex?

Można skontaktować się z Restauracja Alpex pod numerem +48 322 712 491

Jak można dotrzeć do Restauracja Alpex?

Do Restauracja Alpex można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements