Witam jest dość częstym gościem tej restauracji i nie powiem jedzenie jest całkiem dobre ale dzisiaj zamówiłam zupę cebulową po francusku i czegoś tak paskudnego jeszcze nie jadlam . Tak jakby kucharz przelał całą oliwę z patelni na której była zmazona cebula i nic poza tym. Poprostu koszmar. Nie polecam tej zupy
Zdjęcia
Opinie
-
Anna Drewiczswska ★★★★☆
-
Karolina Kownacka ★★★★★
W sobotę organizowaliśmy 50-tkę mamy na prawie 40 osób i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jedzenie było pyszne, wszystko podane na czas. Obsługa świetna, pomocna i uśmiechnięta, całość przebiegła bez żadnych problemów. Serdecznie polecamy :)
-
Oskar Cichocki ★★★★☆
Obsługa w restauracji jest miła i sympatyczna. Można miło zamienić kilka słów. Jadłem roladę z kluskami i buraczkami. Rolada była by spoko gdyby nie była spieczona od zewnątrz, zjadłem sam środek. Kluski były smaczne, buraczki spoko. Drugim razem jadłem kotlet schabowy z puree i kapustą. Kotlet spoko, cienko zbity nie było dużo panierki, smaczny, kapustka była też spoko. Puree mi nie podpasowało. Ogólnie miło wspominam śniadania serwowane. w hotelu. Ale nad daniami trzeba trochę popracować.
-
Sylwia Hasterok ★☆☆☆☆
Jedna z pań chciała rezerwować imprezę ślubną ale po tym co dzisiaj zobaczyła zmieniła zdanie i niestety będzie musiała szukać gdzieś indziej tak więc ja pisze jak to odbierały panie i ja a co pan z tym zrobi pana sprawa tanim kosztem to nie wyjdzie teraz konkurencja nie śpi ( szyb Maciej hotel diament u Greka kelnerzy w wieży la love pod orzechem wawrzyn impresja biały dom na Paniowach Valdi plus i Classic to są moje top od dzisiaj ) tam się dba o klientów jednakowo więc mamy gdzie się bawić za nie oszukujmy się te same pieniądze zorganizowałam panie tylko dlatego że w zeszłym roku była to impreza na poziomie. Polecam przejść się po lokalach i nabyć wiedzy jak powinna wyglądać obsługa jedzeni i zabawa a jednak impreza kobiet które na co dzień wszystkim się zajmują rodziną praca dom a taki dzień powinniśmy się odstresować bawić i dobrze zjeść niestety jak widać szef lokalu nie rozumie jak powinno być. Nie polecamy tego miejsca
-
Katarzyna Kiersnowska ★★★★☆
Bardzo smaczne dania kuchni Śląskiej oraz nieoczekiwanie odjazdowe drinki. Aktualizacja: polecam deser czekoladowe fondant z sorbetem porzeczkowym, jedna z najlepszych slodkosci jakie w życiu jadłam (a zjadłam dużo ;-) Trzeba poczekać, ale warto - gorące, półkruche, półpłynne czekoladowe ciasto z lodami jest jak kompres na zły nastrój.
-
Paweł Mida ★★★★☆
Bardzo "przyjazne" miejsce, porcje duże i smaczne. Przystępne ceny jak na wielkość porcji. Polecam placki po węgiersku, żurek, schabowy oraz rosół. Główna sala czysta z ładnym wystrojem, do wyboru również mniejsze sale z możliwością rezerwacji na różnego typu imprezy. Toalety duże oraz zadbane i sprzątane regularnie. Obsługa również na dobrym poziomie, że spora wiedzą na temat oferowanych potraw. Spory wybór alkoholi również na plus.
-
Asia C ★★★★☆
Bardzo miła obsługa, na dania czeka się dość długo ale warto bo są smaczne. Cena według mnie za wysoka a porcje dość małe.
-
Martin Router King ★★★★★
Daję 5tkę, nie przez wystrój, nie przez jedzenie lecz ze względu na niesamowitą kelnerkę blondynkę, Ewę jeśli dobrze pamiętam. Dobrała nam dania fantastycznie, a dzięki niej moja Magda ponownie pokochała szarlotkę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Alpex?
Restauracja Alpex znajduje się przy Franciszkańska 8, 41-819 Zabrze, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Alpex?
Można skontaktować się z Restauracja Alpex pod numerem +48 322 712 491
Jak można dotrzeć do Restauracja Alpex?
Do Restauracja Alpex można dotrzeć, korzystając z poniższego linku