Opinie

  1. Daniel Mrotek ★★★★★

    Świetny klimat, jak w starym domu. Piękne obrazy wokół. Obsługa bardzo miła, zainteresowana klientem. Jedzenie bardzo smaczne. Pierogi galicyjskie mógłbym porównać do ruskich tak z leksza, ale były pyszne. Ciasto na pierogi sztos! Gołąbki z kaszą gryczaną i grzybami były super. Beza z wiśnią była obłędna! Ogólnie polecam to miejsce, bo wszystko było jak być powinno. No i jeszcze ceny. Jak na takie miejsce uważam, że ceny są stosunkowo niskie.

  2. Grzegorz Lisowski ★★★★☆

    EDIT: Wróciliśmy do Wiśniowego Sadu z imprezą rodzinną na 11 osób - coś się stało z obsługą, kelnerka dwa razy pomyliła nalewki i zamiast nalewki z bzu podawała za każdym razem z wiśni. Musieliśmy wołać kelnerki aby ktoś do nas podszedł - zero zainteresowania stolikiem. Jeżeli chodzi o jedzenie, kaczka w smaku nadal dobra ale porcje zdecydowanie uszczupliły się. Szarlotka jest jakimś nieporozumieniem - jak można podawać szarlotkę w "pieczywie tostowym"?! No i Devolay - panierka jak skorupa do obrony fortecy, mocno przesolona. Z Pozytywów: Pyszna zupa cebulowa, bardzo dobre progi i placki. Polecam na deser beze i sernik, tylko ten popcorn nie pasuje. Schab z kością i sałatki również bardzo dobre. Cena piwa 12pln jest w tych czasach uczciwą. Obsługa do poprawy. Jedzenie w tej restauracji jest po prostu znakomite. Stosunek ceny do jakości jest idealnie wyważony. Rzadko zdarza się, by rosół nie wymagał żadnych dodatkowych przypraw – tutaj był perfekcyjnie doprawiony. Schabowy smakował jak z domowej kuchni, a kaczka to prawdziwe arcydzieło – delikatna, rozpływająca się w ustach. Polecam każdemu kaczkę. Warto również wspomnieć o wyborze herbat, które są wyjątkowej jakości, starannie wyselekcjonowane. Co więcej, został nam przydzielony stolik bez rezerwacji pomimo dwóch imprez rodzinnych jakie mialy tam miejsce a czas oczekiwania na dania wyniósł poniżej 15 minut, mimo niedzielnego obiadowego szczytu. Zapisuję wiśniowy sad jako stałe miejsce na mojej mapie.

  3. Urszula Romaniuk ★★★★★

    W miniony piątek organizowaliśmy w Wiśniowym Sadzie wesele. Pomijając niesamowity klimat tego miejsca, również organizacyjnie wszystko przebiegało bez zarzutu. Goście poza jedzeniem, którego porcje były naprawdę spore i pyszne, bardzo chwalili obsługę. Gdybym miała wychodzić za mąż jeszcze raz - to tylko tam!

  1. Zaneta Bialek ★★★★★

    Absolutnie idealnie - rustykalny klimat, przeszklony taras i dziki wiśniowy sad za oknem, były też stoliki spośród drzew - pięknie. Czysto, dużo zieleni, kwiatów. Atmosferę podtrzymywała muzyka z klimatem sprzed wieku. Miła obsługa, serdecznie, szybkie podanie dań - jak trzeba wszystkim jednocześnie. Wszystke dania pyszne, pięknie podane, porcje solidne. Placki z gulaszem mistrzowskie (a sporo ich w różnych miejscach jedliśmy), wspaniała lemoniada z czarnym bzem - kwaśnawa, naturalna w smaku. Wrócimy i będziemy polecać!

  2. Michał ★★★★★

    Przepiękne miejsce z niesamowitym klimatem, mimo że w centrum można poczuć się jak na peryferiach Toskanii. Przemiła obsługa, jedzenie poezja, szarpane mięsko w burgerze z kompozycją idealnie dobranych składników. Wilczek też zadowolony, od razu otrzymał miseczki z wodą, widać, że tu czworonogi są mile widziane. Szczerze polecam, wrócimy tu nie raz :-)

  3. Magdalena Gębicka ★★★★★

    Dania podane pięknie, miejsce niebanalne w swoim wystroju. Fantastyczne pierwsze wrażenie. Czas oczekiwania na Dania ciut za długi, bo Ok 40 minut. Ale wszystko nam bardzo smakowało. W restauracji zmieniana jest karta, co jest b.fajne. Minusem jedynym za słodko - kaczka z gnocchi i do tego niestety wymieszana kapusta i żurawina, przez co było za słodkie. A same gnocchi tez nie zawsze musza być w wymieszane akurat z żurawina. Tym bardziej, ze obok był na talerzu jeszcze pyszny mus. Ale na tle innych dań to szczegół.

  1. Grzegorz Gorol ★★★★★

    Wy zasługujecie na coś wiecej niż 5 gwiazdek...wg mnie i Żony obowiązkowa gwiazdka MICHELIN Najlepsza restauracja w województwie śląskim jak i nie w całym kraju. Ciężko Was przebić jakąkolwiek inną. Wkraczając w Wasze progi człowiek zostaje poprostu oczarowany klimatem, gustem, jedzeniem, obsługą. Jedzenie to czysta finezja, rozkosz na podniebieniu, kwintesencja wiedzy kulinarnej. Ja czuję się tutaj jak Anton Ego w filmie Ratatuj gdzie podniebienie zostaje zaspokojone i zostaje przeniesiony w inny świat. Ciężko opuszczać za każdym razem Wasze miejsce bo czujemy się tu rewelacyjnie, zarówno w środku w lokalu jak i w zaczarowanym ogrodzie. Miejsce przeznaczone na spotkania rodzinne, na randkę, na kolację lub obiad z Żoną, na odcięcie się od zepsutego świata i wyciszenie i przeczytaniu książki. Jedynie co szkoda to że nie ma takich miejsc wiecej i w moim rodzinnym mieście aczkolwiek trzeba doceniać że jesteście, czapki z głów naprawdę.. "chapeau bas" Dziękujemy Stali klienci Anna i Grzegorz Zabrze

  2. Agnieszka ___ ★★★★★

    Wiśniowy sad to najlepsza restauracja na Tg, każde danie jest wybitnie dopracowane, czysta poezja smaku. Szef kuchni Jakub dokłada wszelkich starań aby zadowolić wszystkie podniebienia, polecam z całego serca tak wspaniałe miejsce ❤️❤️❤️❤️

  3. Zupa Mi Wyszła ★★★★★

    Świetne miejsce w centrum miasta na pyszny obiad . Zaczarowany ogród robi wrażenie . Mimo że to samo centrum miasta jest pięknie jak w lesie , spokojnie . Rewelacyjna kuchnia nowego Szefa Kuchni , dania pięknie podane i bardzo smaczne . Chętnie będziemy odwiedzali to miejsce

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Wiśniowy Sad?

Wiśniowy Sad znajduje się przy Odrodzenia 4, 42-600 Tarnowskie Góry, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Wiśniowy Sad?

Można skontaktować się z Wiśniowy Sad pod numerem +48 327 691 402

Jak można dotrzeć do Wiśniowy Sad?

Do Wiśniowy Sad można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements