Towar pomieszany, gdzieniegdzie cen brak, jakoś też pozostawia wiele do Życzenia. Niepolecam i już nie odwiedzam, warto było by też częściej posprzątać...
Zdjęcia
Opinie
-
ja Z ★☆☆☆☆
-
Alan ★★★★★
Fajny sklep. mają Kabanosy Snack it (PS. to są tarczyńskie.)
-
Tadeusz Pl ★★★★★
W sklepie tej sieci, można kupić "mydło i powidło". Do tego wiele produktów w naprawdę atrakcyjnych cenach. Taniej nawet niż w kraju pochodzenia towaru.
-
Beata Stanisławska ★★★★☆
Bardzo lubię Dealz'a i inne sklepy na Zieleńcu. Jednak mam pecha,bo gdy w gazetce pojawia się produkt,który chcę kupić to w sklepie często juz go nie ma,albo zostały resztki. Pytanie czy ma takie branie czy dostaey są w małych ilościach. Tak czy inaczej zagladam tam od czasu do czasu po chemie do prania/sprzątania,po łakocie,pastę i szczoteczki do zębów. Nigdy nie wychodzę z pustą ręką.
-
GRZECH I ★★★☆☆
Dość duży wybór towarów z różnych zakątków świata ceny umiarkowane trzeba też uważać na ceny podane pod produktami żeby się nie rozczarować przy kasie, ponieważ cena może odbiegać od tej na półce z produktami.
-
Anna Borkowska ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona. Jedyny minus to długi dojazd z drugiego krańca Torunia. Gdyby jeszcze był drugi np. na Rubinkowie
-
Danuta Hajdus ★★☆☆☆
Chyba najgorsza biedronka w Toruniu . Wiecznie kolejki w sobote dzialaja dwie kasy , brakuje towaru , nie polecam .
-
Marcin Curyło ★★★★☆
Sklep, w którym znajdziesz chyba wszystko.., od chemii, przez rzeczy codziennego użytku, po artykuły spożywcze. Do tego dużo promocji, okazji i dobrych cen...
-
ola pozorska ★☆☆☆☆
Nie polecam tego sklepu. Bardzo „dziwna” obsługa. Robią sobie mało śmieszne żarty z klientów. Wczoraj (tj. 25.01) po 20 przyjechałam odebrać dużą paczkę- SMS dostałam 23.01 że paczka czeka. Pani mowi no jeszcze nie dotarła- często się tak zdarza, że SMS jest szybciej niż przyjdzie paczka. Myśle dziwne ale ok, Pani pracuje wie lepiej jak to działa. Rano dzwonię na infolinie kuriera mówiąc, że sklep nie ma mojej paczki, pomyślałam, że może zaginęła. Pani na infolinii zapewniła mnie, że paczka była już w sklepie i nie możliwe jest to co usłyszałam wczoraj od obsługi. Przyjechałam dziś i jakimś cudem paczka się znalazła. Dziwne.. Wczoraj specjalnie straciłam czas i paliwo. Serdecznie nie pozdrawiam Pani której chciało się robić ściemę, że paczki nie ma. Poprostu nie chciało się poszukać. Może warto pomyśleć nad zmianą pracy skoro problemem jest wykonywanie swoich obowiązków?
-
Alexandra Poroska ★☆☆☆☆
Nie polecam tego sklepu. Bardzo „dziwna” obsługa. Robią sobie mało śmieszne żarty z klientów. Wczoraj (tj. 25.01) po 20 przyjechałam odebrać dużą paczkę- SMS dostałam 23.01 że paczka czeka. Pani mowi no jeszcze nie dotarła- często się tak zdarza, że SMS jest szybciej niż przyjdzie paczka. Myśle dziwne ale ok, Pani pracuje wie lepiej jak to działa. Rano dzwonię na infolinie kuriera mówiąc, że sklep nie ma mojej paczki, pomyślałam, że może zaginęła. Pani na infolinii zapewniła mnie, że paczka była już w sklepie i nie możliwe jest to co usłyszałam wczoraj od obsługi. Przyjechałam dziś i jakimś cudem paczka się znalazła. Dziwne.. Wczoraj specjalnie straciłam czas i paliwo. Serdecznie nie pozdrawiam Pani której chciało się robić ściemę, że paczki nie ma. Poprostu nie chciało się poszukać. Może warto pomyśleć nad zmianą pracy skoro problemem jest wykonywanie swoich obowiązków?
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dealz?
Dealz znajduje się przy Broniewskiego 61, Bydgoskie Przedmieście, 87-100 Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Dealz?
Do Dealz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku