Opinie

  1. Miru Mru ★☆☆☆☆

    Długie kolejki, ślamazarna ibsługa

  2. Dario Dario ★★★★★

    Serdecznie dziękuję Pani magister za pomoc i podanie cen leków na astmę oskrzelową przed godziną 10- tą dziś i za przemiłą obsługę. Nie znam imienia ( a szkoda), ale serdeczna, ciepła z dobrem w sercu ,uśmiechnięta z empatią. Jestem wdzięczny. Zresztą wszystkie Panie są super w tym miejscu pracy.

  3. Marika ★★★☆☆

    Daje 3 gwiazdki bo jest naprawdę taniej niż w aptece niedaleko, ale na prawdę czy nie można by zatrudnić dodatkowej osoby? Jest pięć okienek a wiecznie otwarte tylko trzy. Ludzie stoją w kolejce na dworze.... Zdarza się, że idę gdzie indziej przez te kolejki.

  1. Jogin Trela ★☆☆☆☆

    Odradzam. Apteka stosuje metody niezgodne z prawem farmaceutycznym - nie informuje klientów o tańszych zamiennikach oraz o dostępności leków w innych aptekach. Kierownik boi się konfrontacji i nie ma czasu, a chyba bierze za to pieniądze...

  2. nexos XD ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Poprosiłam o biotynę. Farmaceutka od razu przyniosła najdroższy preparat z możliwych. Kiedy zapytałam czy jest coś tańszego, zaproponowano mi inny, natomiast ten pierwszy został już nabity na kasę. Kupowałam również inne leki z wystawionej przez lekarza recepty. Dobrze, że skontrolowałam paragon tuż za drzwiami apteki i od razu się wróciłam bo pierwszy droższy preparat z biotyną nie został wystornowany z paragonu. Usłyszałam jedynie "nie zauważyłam" bez słowa przepraszam.

  3. Andrzej Lawicki ★★★★★

    Super ceny na leki gdy kupujemy często i więcej polecam

  1. Marcin Nawrot ★★★★★

    Zakupiony lek przez internet.Bardzo mi zależało na szybkiej wysyłce i po mojej prośbie(kontakt e-mail) ,jeszcze tego samego dnia przesyłka została oddana do firmy kurierskiej.Dobry kontakt przez e-mail.Polecam serdecznie.

  2. Robert W. ★★★★★

    Zaopatrzenie na dobrym poziomie. Tylko te kolejki przed apteka to jakaś pomyłka. Pracuje w szpitalu i u mnie żaden pacjent nie stoi na deszczu. Dziwne to wszystko. Szyby, maseczki i moknij na dworze jak deszcz pada.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apteka DERLATKA?

Apteka DERLATKA znajduje się przy Warszawska 151, 25-312 Kielce, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apteka DERLATKA?

Można skontaktować się z Apteka DERLATKA pod numerem +48 413 417 046

Jak można dotrzeć do Apteka DERLATKA?

Do Apteka DERLATKA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements