Opinie

  1. Andrzej Stangierski ★★★★★

    Polecam nasza pływalnię .Informacje już wpisaliśmy .Marysia GOLEBIEWSKA STANGIERSKA ANDRZEJ STANGIERSKI KIELCE KUSTOSZ MUZEUM SKARBOW NEPTUNA KIELCE UL WSPOLNA 5 JACHTOWY STERNIK MORSKI SYMPATYK WSZYSTKICH LUDZI SWIATA TOLERANCYJNYCH OTWARTYCH KOCHAJACYCH ZYCIE USMIECH HUMOR ZAWSZE.

  2. Wiola Kąkol ★☆☆☆☆

    Nikomu nie radzę robić jakichkolwiek zakupów w tym sklepie.sprzedajacy mają wszystko i wydawać by się mogło wszystkich gdzieś.zamowilam buty które przez 6 dni nawet nie zostały wysłane ,zero kontaktu,zero odzewu...straciłam tylko czas na oczekiwanie butów na których mi zależało!!! Nikomu nie polecam!! A wam sprzedającym życzę aby inni też was tak traktowali jak wy traktujecie kupujących! Żałuję tylko ,że wcześniej nie przeczytałam waszych komentarzy które mówią same za siebie!!!

  3. Julia M ★☆☆☆☆

    Fatalna firma. Buty Adidas kupione za ponad 300 zł miały dziury po dwóch miesiącach użytkowania. Reklamacja została odrzucona ze względu na złe użytkowanie. Następnym razem proszę jasno ostrzec kupującego, że buty mogą służyć wyłącznie w charakterze ozdoby, gdyż noszenie powoduje ich uszkodzenie.

  1. Magdalena Lech ★☆☆☆☆

    Buty za ponad 500 zł rozkleiły się po 3 miesiącach. Opinia rzeczoznawcy - złe użytkowanie... koszmar. Szkoda, że nie czytałam wcześniej opinii o tym "sklepie".

  2. Karol Szatałowicz ★☆☆☆☆

    Nie polecam!!! Żałuję że nie przeczytałem opinii przed kupnem. Buty trekkingowe po roku czasu rozkleiły się, są bezużyteczne w mokre dni. Reklamacja oczywiście nie uwzględniona bo "specjalista rzeczoznawca" nie widzi problemu. Może sam chodzi w dziurawych butach a może kadra tego sklepu to zwykli partacze z łapanki którzy nie mają o niczym pojęcia. Radzę dołożyc kilka złotych i kupić w innym sklepie bo szkoda nerwów.

  3. Sylwester Dzięcioł ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego sklepu kupiłem buty które pękały w miejscu zgięcia po 6 miesiącach użytkowania odrzucono moją reklamację . Buty za ponad 600 zł nadają się tylko do wyrzucenia gdyż materiał użyty do ich wykonania nie nadaje do ponownej naprawy tak stwierdził szefc do którego zaniosłem obuwie żeby je jeszcze próbować naprawić.Serdecznie odradzam zakupy w tym sklepie

  1. Nowaaaczek ELO ★☆☆☆☆

    Ludzie nie bądźcie naiwni i nie kupujcie tu butów!!! Sprzedają buty które kosztują po 700zł i nawet pół roku nie przechodzisz! Kupiłem Nike air max 270 za 640zł po 5 miesiącach guma odeszła od materiału a boki się przetarły! Wysłałem do reklamacji i po pierwsze wysłali mi z powrotem buty innego pana ,który miał napisane na reklamacji to samo co ja dwa dni później po dostaniu prawidłowego obowia, jedna wielka MASAKRA , sklep chyba sprzedaje podrobione buty bo serio nie mają prawa się rozwalić po 5 miesiącach , użytkuje buty Nike już długi czas kupowałem w różnych sieciach typu "sneakers,world box, Nike" ale tutaj to skandal, rzeczoznawca który nie potrafi ocenić reklamacji !! Ps. Nie da się nawet dogadać z gościem od działu reklamacji..

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sklep internetowy ACTIVE MG Spółka z o. o. sp.k.?

Sklep internetowy ACTIVE MG Spółka z o. o. sp.k. znajduje się przy Paderewskiego 34, 25-017 Kielce, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sklep internetowy ACTIVE MG Spółka z o. o. sp.k.?

Można skontaktować się z Sklep internetowy ACTIVE MG Spółka z o. o. sp.k. pod numerem +48 664 709 606

Jak można dotrzeć do Sklep internetowy ACTIVE MG Spółka z o. o. sp.k.?

Do Sklep internetowy ACTIVE MG Spółka z o. o. sp.k. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements