Apteka w której od kilku lat kupuję leki. Sympatyczna i kompetentna obsługa i co najważniejsze istnieje możliwość telefonicznego zamówienia leków. Podaję kody recept. Farmaceta sprawdza od razu czy leki znajdują się na stanie a w razie takiej potrzeby dokonuje online zamówienia leku. Po zamówieniu leki czekają w aptece na odbiór dzięki czemu nie muszę biegać do apteki kilkukrotnie lecz przy jednej wizycie odbieram to wszystko co zapisał lekarz na recepcie. Latem w aptece działa klimatyzacja!
Zdjęcia
Opinie
-
Piotr Ek ★★★★★
-
Sylwia Wolna ★★★★★
Bardzo miła obsługa. Kupiłam leki, po które przyszłam. Bez kolejki. Polecam.
-
Przemysław Rakotny ★☆☆☆☆
Pani farmaceutka z kompletnym brakiem empatii uznała że przeterminowana o jeden dzień recepta jest moim problemem i to że nie wezmę przez 3 kolejne dni leków nie ma zupełnie znaczenia. Farmaceuta powinien ocenić ryzyko zdrowotne w przypadku braku leku (w moim wypadku stosuje leki przewlekłe na leczenie nadciśnienia ). Wystawienie recepty farmaceutycznej byłoby w tym wypadku uzasadnione. Tylko trzeba chcieć.
-
Paweł L ★★★★★
Bardzo dobra apteka, dobrze zaopatrzona, miły i pomocny personel. Korzystam z usług od dłuższego czasu, usługi, ceny na bardzo dobrym poziomie.
-
Paweł Kędzior ★☆☆☆☆
Zamkniete 10 minut przed terminem bez żadnej informacji.
-
Zenobiusz ★☆☆☆☆
Pytałem przez telefon o dostępność leku. Gdy chciałem dowiedzieć się jaka jest jego cena, pani bardzo niesympatycznie odpowiedziała: "NIE PODAJEMY CENY LEKU PRZEZ TELEFON!". Dbałość o klienta pierwszorzędna. NA PEWNO cokolwiek tam jeszcze kupię.
-
aga hic ★★★★★
Dobrze zaopatrzona apteka,ceny konkurencyjne, bardzo mila obsługa, polecam
-
Piotr Swierkosz ★☆☆☆☆
Zadzwoniłem do apteki i zapytałem o cenę leku. Pani przez telefon powiedziała około 150 zł. Przy odbiorze musiałem zapłacić 165 zł.
-
Gabriela Wojtuszewska ★☆☆☆☆
Mnie spotkała niemiła i przede wszystkim bardzo NIEKOMPETENTNA obsługa. Za błędy pracowników oczywiście płaci klient, który musi załatwiać nową receptę. Nawet przepraszam nie potrafią powiedzieć. Nie informują pacjentów o przepisach związanych z wydawaniem odpisów recept. Potem oczywiście wszystkiego się wypierają. Nie polecam nikomu korzystania z tej apteki. Po prostu szkoda nerwów, czasu i pieniędzy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Na Piłsudskiego?
Na Piłsudskiego znajduje się przy plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 4, 44-100 Gliwice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Na Piłsudskiego?
Można skontaktować się z Na Piłsudskiego pod numerem +48 323 072 552
Jak można dotrzeć do Na Piłsudskiego?
Do Na Piłsudskiego można dotrzeć, korzystając z poniższego linku