Opinie

  1. Piotr Ek ★★★★★

    Apteka w której od kilku lat kupuję leki. Sympatyczna i kompetentna obsługa i co najważniejsze istnieje możliwość telefonicznego zamówienia leków. Podaję kody recept. Farmaceta sprawdza od razu czy leki znajdują się na stanie a w razie takiej potrzeby dokonuje online zamówienia leku. Po zamówieniu leki czekają w aptece na odbiór dzięki czemu nie muszę biegać do apteki kilkukrotnie lecz przy jednej wizycie odbieram to wszystko co zapisał lekarz na recepcie. Latem w aptece działa klimatyzacja!

  2. Sylwia Wolna ★★★★★

    Bardzo miła obsługa. Kupiłam leki, po które przyszłam. Bez kolejki. Polecam.

  3. Przemysław Rakotny ★☆☆☆☆

    Pani farmaceutka z kompletnym brakiem empatii uznała że przeterminowana o jeden dzień recepta jest moim problemem i to że nie wezmę przez 3 kolejne dni leków nie ma zupełnie znaczenia. Farmaceuta powinien ocenić ryzyko zdrowotne w przypadku braku leku (w moim wypadku stosuje leki przewlekłe na leczenie nadciśnienia ). Wystawienie recepty farmaceutycznej byłoby w tym wypadku uzasadnione. Tylko trzeba chcieć.

  1. Paweł L ★★★★★

    Bardzo dobra apteka, dobrze zaopatrzona, miły i pomocny personel. Korzystam z usług od dłuższego czasu, usługi, ceny na bardzo dobrym poziomie.

  2. Paweł Kędzior ★☆☆☆☆

    Zamkniete 10 minut przed terminem bez żadnej informacji.

  3. Zenobiusz ★☆☆☆☆

    Pytałem przez telefon o dostępność leku. Gdy chciałem dowiedzieć się jaka jest jego cena, pani bardzo niesympatycznie odpowiedziała: "NIE PODAJEMY CENY LEKU PRZEZ TELEFON!". Dbałość o klienta pierwszorzędna. NA PEWNO cokolwiek tam jeszcze kupię.

  1. aga hic ★★★★★

    Dobrze zaopatrzona apteka,ceny konkurencyjne, bardzo mila obsługa, polecam

  2. Piotr Swierkosz ★☆☆☆☆

    Zadzwoniłem do apteki i zapytałem o cenę leku. Pani przez telefon powiedziała około 150 zł. Przy odbiorze musiałem zapłacić 165 zł.

  3. Gabriela Wojtuszewska ★☆☆☆☆

    Mnie spotkała niemiła i przede wszystkim bardzo NIEKOMPETENTNA obsługa. Za błędy pracowników oczywiście płaci klient, który musi załatwiać nową receptę. Nawet przepraszam nie potrafią powiedzieć. Nie informują pacjentów o przepisach związanych z wydawaniem odpisów recept. Potem oczywiście wszystkiego się wypierają. Nie polecam nikomu korzystania z tej apteki. Po prostu szkoda nerwów, czasu i pieniędzy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Na Piłsudskiego?

Na Piłsudskiego znajduje się przy plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 4, 44-100 Gliwice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Na Piłsudskiego?

Można skontaktować się z Na Piłsudskiego pod numerem +48 323 072 552

Jak można dotrzeć do Na Piłsudskiego?

Do Na Piłsudskiego można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements