Opinie

  1. Gość 88 ★☆☆☆☆

    Pan pracujący na noc, któryś raz ewidentnie śpi na zmianie i nie da się go dobudzić! Można dzwonić na telefon, stać, krzyczeć, dzwonić na dzwonek i wraca zaspany, myli ceny i do tego jeszcze jest opryskliwy. Ludzie stali i czekali w nocy w kolejce i odchodzili, bo nie mógł Pan sie dobudzić. Została powiedziana mi inna cena przy okienku, a inną cenę zapłaciłam kartą. Ku mojemu zdziwieniu, Pan był niemiły. Nie przyszłam po widzimisię, tylko z ostrym bólem. Poza tym, to nie pierwszy raz taka sytuacja. Inaczej bym nie pisała komentarza, sytuacja się powtarza. Rozumiem być zmęczonym, ale to jest Pana praca, a w pracy nie powinno się spać, tylko pracować. Później pracownik wstaje zaspany i myli ceny. Jak dla mnie porażka, inne Panie bardzo miłe i nie mam zastrzeżeń. Jednak niesmak pozostał.

  2. Krzysztof Oprzedek ★★★★★

    Obsługa bardzo miła sprawna parking przed apteką

  3. Bernard Fiołka ★★★★★

    Ważne apteki Barbara bo jest ich kilka w mieście ..zawsze są tu potrzebne leki i robią też na zamówienie na recepty ..w weekendy też otwarte . Polecam

  1. Michał Spichalski ★★★★☆

    Całodobowa, późnym wieczorem w weekend jest kilka ekspedientek. Asortyment spory - było wszystko po co przyjechałem. Bardzo fajnie że jest parking przy ulicy. Ceny...nie najniższe, ale coś za coś. Choć znam inne droższe apteki. Obsługa miła i szybka. Dla mnie ok

  2. Renata Irytowska ★☆☆☆☆

    Od około 20 lat korzystam z usług apteki ale taki brak empatii i współpracy z klientem trafił mi się pierwszy raz. Sobotni wieczór, godz.20. Pani przy pierwszym okienku, nie wie jakie strzykawki mi podać do zastrzyków, jakie igły, ja laik mam sama sobie wybrać, źle czująca się po porażeniu nerwu twarzy, ledwo widząca na oko i z gorączką. Na targu jest bardziej fachowa i empatyczna obsługa.

  3. Nikola ★☆☆☆☆

    Obsługa- tragedia.Pani niska z ciemnymi włosami przed ramiona,z większym chamstwem się nie spotkałam.Pani nic nie wie, z pretensjami,że w ogóle ktoś śmiał zapytać,polecam przerzucić Panią "farmaceutkę" na bazar,może tam sobie poradzi.

  1. Agnieszka Piętka ★★★★★

    Bardzo miły i pogodny personel. Pani zapytana o tańszy zamiennik podała jeden i wyjaśniła również że substancje aktywne w leku są takie same. Wszystko sprawnie i szybko.

  2. Julia Kowalska ★★★★★

    Często korzystam z usług tej apteki, obsługa na bardzo wysokim poziomie. Zamawiane leki zawsze na umówiony czas. Polecam

  3. Sabina Koczorek ★☆☆☆☆

    Godz 5.45, czekam 10min aż ktoś mnie obsłuży...Pukam,wolalam,nic...cisza.. Myślałam jednak ze dostane tam pomoc, teraz muszę 8godz w pracy się męczyć... Może panie z tyłu sobie śpią? Polecam jednak wstawać koko 5.00 godz.. Albo bynajmniej wstać jak ktoś wola i puka..

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Całodobowa Apteka Świętej Barbary?

Całodobowa Apteka Świętej Barbary znajduje się przy Księdza Alojzego Koziełka 8, 44-190 Knurów, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Całodobowa Apteka Świętej Barbary?

Można skontaktować się z Całodobowa Apteka Świętej Barbary pod numerem +48 322 351 364

Jak można dotrzeć do Całodobowa Apteka Świętej Barbary?

Do Całodobowa Apteka Świętej Barbary można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements