Apteka zamknięta na zawsze. Nie ma już na kopernikiu apteki czynnej po 16 we weekendy... Cudownie... ☹️
Zdjęcia
Opinie
-
Jarosław Połowczuk ★☆☆☆☆
-
joanna żukowska ★★★★★
Najlepsza apteka na osiedlu, a krytkowany przez wiele osób "starszy pan" jest najlepszym farmaceutą. Zawsze miły, potrafi doradzić i wybrać tańsze zamienniki do tego można porozmawiać o wszystkim.
-
Karolina ★☆☆☆☆
Kupowałam suplement diety w saszetkach, w opakowaniu brakowało jednej saszetki! To kpina, żeby wyciągać sobie z opakowania zbiorczego produkt a klientowi wciskać niekompletne opakowanie. Kupuję ten produkt od dłuższego czasu, w innych aptekach i nigdy nie było takiej sytuacji dlatego nie pomyślałam żeby sprawdzić przy okienku czy ktoś z obsługi sobie nie wyjął jednej saszetki. Wstyd!
-
Jakub “Dżejkab” D ★☆☆☆☆
Obsługa poniżej krytyki, aż chce się zadać pytanie- Lekarz czy aptekarz. Kierowniczka wie lepiej po co przyszliśmy do apteki, naburmuszona jakby była tam za kare. Nie polecam, omijajcie z daleka, ceny też kosmiczne
-
Wanda Badowska ★☆☆☆☆
Zgadzam się z moją poprzedniczką że w tej aptece nie należy robić zakupów lub ją zbojkotować .Ale co można zrobić kiedy nie mamy wyboru i taka sytuacja mnie spotkała ponieważ musiałam dokonać zakupów zastrzyków w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych o godz 9:30 / po poradzie szpitalnej nagły przypadek / zadzwoniłam do tej aptek ponieważ w aptece na górnych wałów tegoż lekarstwa nie było chciałam się upewnić czy mają to lekarstwo i podałam kod recepty w normalnym tempie pan bardzo mnie zrugał że zawolno podaję ten kod i poleciały epitety że jest długa kolejka itd / pierwszy dzień świąt Wielkanocnych rano o godz 9:30 / jeśli obsługiwał klient to nie powinien odbierać telefon / wymaga tego kultura osobista / a co jeśli zadzwoniła by osoba z wadą wymowy ???. Pojechałam do tej apteki za 5 min . i proszę sobie wyobrazić że nie było nikogo . Dokonałam zakupów odchodząc Panu złożyłam życzenia żeby się nauczył empatii i życzyłam mu żeby się rozchorował i spotkał na Swojej drodze tak obcesową osobę jaki On jest . Wyszłam z apteki i nie słuchałam komentarza tegoż Pana który nie posiada minimum kultury osobistej . A właścicielom tejże apteki polecam szczerą rozmowę z Swoim pracownikiem a jeśli to był Właściciel to polecam zakup książki z savoir-vivre.
-
M S ★★★★★
Apteka bardzo dobrze zaopatrzona, otwarta w atrakcyjnych godzinach. Personel bardzo zaangażowany i np. chętnie wskazuje inne apteki, w których można nabyć niedostępny chwilowo lek.
-
Adam ★☆☆☆☆
bardzo bardzo drogo, niemily pan w obsludze... takze cena jak widac nie idzie w parze z jakoscia obslugi
-
Aldona Krawiec ★★★★★
Bardzo dobrze zaopatrzona apteka, rewelacyjny personel, Pan farmaceuta bardzo miły gość z ogromną wiedzą i poczuciem humoru ( Nie każdy klient posiada poczucie humoru, ...) Pan farmaceuta konkretnie i szczerze odpowiadał na pytania, z zapałem i zaangażowaniem wypełniał swoją pracę. Wzbudził moje zaufanie skromnością oraz "ludzkim" podejściem do sprawy.
-
Piotr ★☆☆☆☆
Odradzam, strata cennego czasu i nerwów. Nie odbierają telefonów - przez kilkadziesiąt minut nie udało mi się do nich dodzwonić na podany numer. Można by to tłumaczyć dużym ruchem i obsługą klientów ale na miejscu w aptece okazało się, ze jest wręcz sielankowy spokój. Po prostu nie odbierają telefonów. Pojechałem bo szkoda czasu na bezskuteczne dzwonienie, sprawa pilna, skończył mi się lek na serce i w innej całodobowej aptece akurat go nie mieli i polecili tą właśnie fatalną aptekę bo czynną do godz.23! Niesympatyczny pan na miejscu nie sprawdził nawet czy ma lek na stanie, od razu przeszedł do ataku i zaczął piętrzyć problemy aby spławić klienta i doczekać w spokoju ostatniej godziny pracy do zamknięcia apteki. Na pytaniach tego pana o sposób w jaki ma zaewidencjonować wydanie mi mojego leku poległem, podałem sposób z innych aptek, oraz z ostatniej w której zabrakło akurat dziś tego leku ale to nie wystarczyło - pan chciał się mnie po prostu pozbyć. Stwierdził ze apteka jest warszawska a on jest lokalnym pracownikiem i nie może mi tak wydawać tego leku jak w innych aptekach. Porażka !!!! Leczę się od roku, mam ważną receptę na kolejne pół roku a pan nawet nie raczył zmienić rubryki na komputerze żeby osobie pilnie potrzebującej leku sprzedać konieczny środek. Już nawet następna klientka w aptece zaczęła pouczać pana farmaceutę co ma zrobić to się oburzył, ze jest pouczany. Kopanie się z koniem nie ma sensu - po prostu tą aptekę trzeba skreślić z listy, albo zwolnić z tamtąd tego chama bo ryzykuje zdrowiem ludzi za nic ma dobro drugiego człowieka - liczy się tylko jego wygoda w pracy. Odradzam wszystkim - straciłem kilkadziesiąt minut na bezskuteczne telefony, jechałem 7 kilometrów w jedną stronę bo bardzo pilna sprawa a zostałem po prostu spławiony. Szkoda zdrowia, nerwów, czasu, innym aptekom zależy na klientach, tej nie! Na plus: godziny pracy - do godz. 23! Na minus : brak kontaktu telefonicznego, brak miejsc parkingowych, karygodna i niesympatyczna oraz niekompetentna obsługa, brak możliwości załatwienia swojej sprawy.
-
Tomasz Tański ★☆☆☆☆
Kurcze a już myślałem, że sobie coś ubzdurałem, a tu proszę identyczne odczucia mają także inni odnośnie tzw "starszego pana" cóż dla mnie nie jest starszy, jedynie niegrzeczny, choć wspomniał, żebyśmy się szanowali jest przykładem braku szacunku do drugiej osoby. Wolałem kupić soki w internecie za blisko 300 zł, nic wysłuchiwać Jego nieprzyjemnych komentarzy, antyreklama obsługi.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Apteka - Farmacja 24?
Apteka - Farmacja 24 znajduje się przy Gwiazdy Polarnej 50, 44-117 Gliwice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Apteka - Farmacja 24?
Można skontaktować się z Apteka - Farmacja 24 pod numerem +48 322 340 081
Jak można dotrzeć do Apteka - Farmacja 24?
Do Apteka - Farmacja 24 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku