Jak tylko jesteśmy w okolicy odwiedzamy bistro, szczególnie polecam dania dnia- znakomita opcja na szybki obiadek, często kupujemy dania gotowe w słoiczkach- bardzo pyszne i z dobrym składem, fajnie się sprawdziły na wyjeździe i jako zapas w lodówce na czarną godzinę kiedy nie ma czasu gotować ;) Polecam również winka- widać że wszystkie są sprawdzone i można brać w ciemno oraz kawkę, którą można wypić na miejscu albo kupić w ziarnach do domu- jedna z lepszych jakie piliśmy, sprawdziła się również jako prezent.
Zdjęcia
Opinie
-
Krzysztof Zieliński ★★★★★
-
Emilia Zoranska-Janicka ★★★★★
Pyszne danie dnia, które wybraliśmy w zestawie. Wszystko świeże, smaczne i dobrze doprawione. Do tego zimna lemoniada, co w taki upał było wyborem idealnym. Plus za sklepik z produktami "premium".
-
Bartosz ★★★★★
5 gwiazdek to mało! Cieszę się, że tak blisko mnie, można udać się do miejsca gdzie serwują tak dobre, świeże jedzenie oraz różnorodne ciekawe wina. A to wszystko w pięknie wykończonym lokalu z uśmiechniętą, pełną pasji obsługą - to widać! Dodatkowo lokal posiada sklep z wysokiej jakości produktami, które można zakupić na miejscu oraz urządza degustacje win, na które na pewno się wybiorę. Bardzo miłym akcentem jest również to, że nawet przy zamówieniu prosecco, podają deser, gałkę lodów (podobno jest to lokalny wyrób, nie ze sklepu - bardzo dobre swoją drogą, wiec wierze :)) + za prowadzenie social mediów, gdzie można szybko podejrzeć dzisiejszą propozycję „obiadu dnia” Jedynie szkoda, że nie jest otwarte dłużej :)
-
Nina Pushpakumara ★★★★★
To świetne miejsce do którego przechodzę regularnie ze znajomymi, a czasem także by popracować. Pora dnia nie ma znaczenia, można tu dostać mnóstwo opcji śniadaniowych, lunche oraz dopasowaną ofertę sezonową. Każdy tu znajdzie cos dla siebie!!! W części delikatesowej dostępne najciekawsze produkty lokalne, zagraniczne oraz autorskie. Nie można nie wspomnieć o organizowanych degustacjach, cateringach czy warsztatach kulinarnych dla najmłodszych. To miejsce ma wiele do zaoferowania, naprawdę warto przyjść i dać się porwać jego przytulnej atmosferze i tylko pysznych smakach!
-
Elwira Bonarek ★★★★★
Pyszny lunch, świetny wystrój. Bardzo dobrze wyposażone Delikatesy. Opcje wegetariańskie i wegańskie. Można kupić dania w słoikach i firmową kawę. Polecamy serdecznie! Dziś byliśmy pierwszy raz, ale na pewno wrócimy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Tylko Pysznie - bistro i delikatesy?
Tylko Pysznie - bistro i delikatesy znajduje się przy Stefana Żeromskiego 20, 25-369 Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Tylko Pysznie - bistro i delikatesy?
Można skontaktować się z Tylko Pysznie - bistro i delikatesy pod numerem +48 606 165 900
Jak można dotrzeć do Tylko Pysznie - bistro i delikatesy?
Do Tylko Pysznie - bistro i delikatesy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku