Opinie

  1. Dariusz Gąsienica-Mikołajczyk ★☆☆☆☆

    Skuszony opinią wybrałem się do tej restauracji na obiad. Zupa azjatycka bardzo smaczna, choć zimna, natomiast carbonara - już 5 godzin od obiadu, a mnie dalej się odbija tym ... daniem. Boczek słony z makaron rozgotowany, a sos gorzki.

  2. Kolibeer ★☆☆☆☆

    Skuszony opinią, postanowiłem zawitać na obiad. Na początek zupa azjatycka - bardzo dobra, choć podana już prawie zimna. Drugie danie carbonara. Minęły 4 godziny, a tym sy..em dalej mi się odbija. Słony boczek i rozgotowany makaron w gorzkim sosie. Jak to mowią - byłem tu dwa razy - pierwszy i ostatni.

  3. ALG ★★★★★

    Naprawdę warto tam zabłądzić. Rewelacyjne, pyszne jedzonko, aromatyczne i tak pięknie podane, że jest prawdziwą ucztą dla oka i podniebienia. Przesympatyczna i uśmiechnięta obsługa. Serdecznie polecam

  1. Maciej Sycz ★★★★★

    Restauracja trochę na uboczu, ale świetne miejsce na przerwę w trasie i smaczny posiłek. Restauracja znajduje się w Hotelu S7, pod budynkiem duży parking. W środku całkiem przyjemny klimat choć trochę surowy. Dania które spróbowaliśmy były naprawdę smaczne i bardzo ładnie podane. Sympatyczna obsługa, więc czego chcieć więcej. Polecam i dziękuję za smaczny posiłek.

  2. Mateusz Bartkowski ★★★★☆

    Trafiliśmy na świetnego kelnera. Widać, że to człowiek z powołaniem do tej pracy :) Zarówno żur jak i deser pyszny, stek średni. Porcje spore, jedzenie ogólnie na plus. Trochę dziwny klimat w piwnicy, pusta sala i przygaszone światła na wejściu sprawiają, że nie wie się do końca czy jest otwarte, czy nie. Oceniam to miejsce na solidną 4.

  3. Marz Ka ★★★★★

    Z przyjemnością mogę polecić to miejsce! Odkryte przypadkiem w poszukiwaniu dobrej restauracji i się udało! Super miejsce idealne na spotkania kameralne jak i imprezę. Już od samego progu zostaliśmy bardzo miło przywitani. Zwieńczeniem tej wizyty były dania, które nie dość że szybko do nas dotarły, były bardzo gorące to na dodatek pięknie podane. Cudownie wyglądały, a przede wszystkim przepysznie smakowały. Typowy domowy rosołek, makaron z polędwiczką wieprzową z grzybkami (o ile dobrze pamiętam tą nazwę z karty menu) ukoiły nasze podniebienia. Wszystko było mega dobrze przyprawione i smaczne. Obsługa i jej jakoś na bardzo, ale to bardzo wysokim poziomie. Niestety nie mogliśmy skorzystać z noclegu bo byliśmy przejazdem, ale na pewno tu wrócimy i nie tylko na obiad! Jeśli chodzi o lokal i wystrój wszystko schludnie, perfekcyjnie dobrane. Brawa za pomysłowość i kreatywność. Chce się wracać, jeść i nie wychodzić. SERDECZNIE POLECAMY!

  1. Mleczus ★★★★★

    Jedzenie dobre, ciekawe połączenie smaków i fajnie podame. Obsługa wiedziała co jest w karcie, potrafiła zachęcić do wyboru. Polecam

  2. Wojciech Salik ★★★★★

    Kilka razy odwiedziłem już tę restaurację, zawsze jest tu pusto, ale jedzenie wydaje się świeże i dobre, podane w bardzo ładny sposób. Niebanalne dania, ciekawe menu, bardzo miła obsługa, czego chcieć więcej. W dodatku lokalizacja niezła jak się podróżuje między Warszawą a Krakowem.

  3. Waldemar G. ★★★★★

    W dniu dzisiejszym odwiedziłem tą restaurację z żoną i córką całkiem przypadkiem - dzień zakochanych i wszystko było zajęte u konkurencji. Dopiero tutaj chyba z powodu że lokal leży troszkę na obrzeżach miasta był wolny stolik. Obsługa (dwóch panów) bardzo miła i pomocna, czysto, surowo ale przytulnie, dania bardzo smaczne ładnie zaprezentowane na talerzu (każde z nas wybrało inną potrawę), ceny przystępne .Z całą pewnością my na pewno tam wrócimy. Lokal godny polecenia nawet na większe imprezy. Podpowiedź: polecam na dojazd uruchomić nawigację samochodową - mieszkaniec Kielc :)))))

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Blue Line Kielce?

Restauracja Blue Line Kielce znajduje się przy Przęsłowa 4, 25-671 Kielce, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Blue Line Kielce?

Można skontaktować się z Restauracja Blue Line Kielce pod numerem +48 662 559 622

Jak można dotrzeć do Restauracja Blue Line Kielce?

Do Restauracja Blue Line Kielce można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements