Opinie

  1. Kinga Patyna ★★★★★

    Super miejsce na szybki domowy obiad, bardzo duża ilość dań, szczególnie mięsnych, ale i wegetarianie znajda coś dla siebie:) szczególnie polecam danie halibut w papilotach, zupa pieczarkowa i pomidorowa oraz placki po węgiersku. Bardzo miła obsługa:)

  2. Aleksandra Stanek ★☆☆☆☆

    Nawet nie wiem jak to opisać, byłam w szoku jak zobaczyłam to danie ..na początku myślałam ze to pomyłka i ze jest to dziecięca porcja ale później okazało się że nie .. klopsiki miały moze po 50gr ,były totalnie bez smaku ,ziemniaki również totalnie szpitalne ,zastanawiające jest skąd te pozytywne opinie ,ja nie wiem jak ludzie mogą dawac sobie wciskać coś takiego za 32zl (klopsiki 20+6ziemniaki+6surowka) , porażka nigdy więcej

  3. 4artphotos. pl ★★☆☆☆

    Uważam że jedzenie jest smaczne bardzo lubiłem tam żurek z jajkiem, jednak ceny w stosunku do ilości i do tego że to jednak jadłodajnia są bardzo wysokie. Zamówiłem żurek z jajkiem i kiełbasa na wynos porcja żurku zmieści się w szklance razem z jajkiem i kiełbasą koszt 17.50 Pierogi z mięsem ponad 20 zł plus Okrasa liczona dodatkowo W PODOBNEJ CENIE ZJESZ TE DANIA W KIELECKICH RESTAURACJACH I BEDA TAM NA BANK WIEKSZE PORCJE. Obsługa jest bardzo miła I szybka

  1. Sandra Nowak ★★★☆☆

    Porcje dość małe Wnetrze bardzo ładne Obsługa nawet miła Cena takiego zestawu to 26zl Buraczki pycha Filet cieniutki ale smaczny Jedynie Ziemniaki nie dogotowane W manu młode Ziemniaki niestety takie nie były w dodatku twarde i jednak 4 sztuki za 6zl to sporo

  2. Kacper “kasztan” Snochowski ★★☆☆☆

    Nie było mnie tam ponad rok ale postanowiłem wpaść bo naszła mnie na rybke i fryteczki, porcje tak jak w opiniach czytałem się skurczyły rzeczywiście jest to zauważalne, ceny jak w jakiejś restauracji a to tylko Jadłodajnia ze średnim jedzeniem ale za to drogim. Oszczędzając 4 złote można zjeść obiad DWUDANIOWY w lokalu o nazwie słynnego miasta w Monako... Ale to nie o tym... Kończąc mineło 30 minut po spożyciu i pojawiły się problemy żołądkowe dość agresywne prosze sobie wyobrazić jak leci woda z kranu jak ją odkręcimy maksymalnie jak tylko to możliwe. Zostawiam dwie gwiazdki bo Panie jak zwykle sympatyczne i miłe.

  3. Natalia Nattu ★★★☆☆

    Zamówiłam dzisiaj lasagne z mięsem i szpinakiem. Nie spodziewałam się że można tak się zawieść... Mięso tak przesolone, że poza tym smaku nie czuć praktycznie.. Nie warte ceny ponad 20 złoty za mały kawałek.. Zupa pomidorowa również przesolona ale to już nie pierwszy raz.. Surówka z pora - fenomenalna. Cóż, mam nadzieję że następnym razem będzie lepiej.

  1. Ignacy Ignacy ★☆☆☆☆

    Dziś tempo przeszło wszystko porcja fileta wygląda jak podeszwa od buta i walnięte ziemniaki od niechcenia na talerz.Bylo nieźle a teraz to jest śmieszne.Koniec z tym dziadostwem.

  2. Karol Wojtyna ★★★★★

    Moim zdaniem jest to najlepsza jadłodajnia jeśli chodzi o kwestie szybkości obsługi oraz stosunku cena/jakość. Domowe jedzenie, bardzo smacznie. Ceny w ostatnich latach znacząco wzrosły ale to jak wszędzie. Bardzo polecam to miejsce.

  3. Przygody Rudego ★★★★★

    Jadłodajnia, bar mleczny w nowoczesnym wydaniu. Obsługa szybka i sprawna, do 12min. Jedzenie bardzo dobre, czuć,że jest robione na bieżąco ze świeżych składników. Duży wybór różnych dań. Brak dania dnia.

  1. Dominika ★★★★★

    Świetne jedzenie w dobrej cenie. Duże porcje. Na zdjęciach rewelacyjny placek po zbójnicku (mięso było schowane w środku) i "pikantny" kotlet z cielęciny (w rzeczywistości nie czuć ostrości). Jedyny minus to niedogotowany ryż.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Jadłodajnia Tempo?

Jadłodajnia Tempo znajduje się przy Paderewskiego 43, 25-502 Kielce, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Jadłodajnia Tempo?

Można skontaktować się z Jadłodajnia Tempo pod numerem +48 413 663 094

Jak można dotrzeć do Jadłodajnia Tempo?

Do Jadłodajnia Tempo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements