Opinie

  1. Daniel Wojtowicz ★★★★★

    Pierwszy raz odwiedziliśmy Okinawę z żoną w niedzielne popołudnie. Ładny i przyjemny wystrój. Sushi przygotowane z niesamowitą starannością, ryż idealnie doprawiony, a ryba świeża i soczysta. Szczególnie polecam rolkę z tuńczykiem - po prostu mistrzostwo

  2. dxmkvvv xqcq ★☆☆☆☆

    bardzo słabe podanie sushi, dwie rolki za prawie 90 złotych a rolki bardzo słabo zwinięte. Na stronie w menu rolka z tatarem z łososia- trochę suszarni odwiedziłam i zawsze tatar z łososia był z surowej ryby, tutaj łosoś na pewno nie był surowy- wyczuwalny mocny smak wędzenia albo grillowania coś jak tania pasta. Panie stwierdziły że tak u nich jest, gdy grzecznie przyszłam zapytać o ten „tatar” Słaby smak i też moim zdaniem słaba postawa obsługi bo nie przyszłam z wrzaskiem tylko grzecznym pytaniem a Panie zmierzyły mnie wzrokiem jakbym niewiadomo jak je potraktowała. Nie polecamy.

  3. Julia Gawron ★★★★★

    Pierwsza wizyta w Okinawie na pewno nie będzie ostatnią. Lokal jest bardzo ładny, pani kelnerka niesamowicie uprzejma, a jedzenie - po prostu pycha. Chętnie wrócę ponownie :)

  1. Ewa Mazurkiewicz ★★★★☆

    Lokal przyjemny. Zupełnie nie kojarzący się z kuchnią japońską. Dla mnie muzyka była trochę zbyt głośna, ale w takim akurat miejscu był stolik. Większość była w rezerwacji. Jedzenie dobre. Porcje spore. Nie dałyśmy rady zjeść w całości. Ramen poprawny, choć mógłby być bardziej esencjonalny. Makaron smażony z kurczakiem był całkiem ostry. Jak dla mnie za mało mięsa. Fajnie podane herbaty - można samemu regulować smak. Sushi wzięte na wynos było ok.

  2. Ola Kochman ★☆☆☆☆

    Chyba najsłabsze sushi jakie jadłam. Ryż trochę twardy i źle ugotowany , nie trzymał się przez co rolki z ryżem na wierzchu rozlatywały się. Rolki największe bardzo cienko pokrojone też się rozpadały przy próbie złapania pałeczkami. "Końcowki" bardzo bardzo duże dlatego niemożliwością było zjedzenie na raz. Rozczarowanie . Jedna gwiazdka za smak , który był dobry i ratował trochę całokształt. Nie wyobrażam sobie jedzenia tego w restauracji , batdzo niezręczna sytuacja by to była. Niestety nie skorzystam więcej.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Okinawa Sushi&Grill?

Okinawa Sushi&Grill znajduje się przy Wojska Polskiego 9H, 47-400 Racibórz, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Okinawa Sushi&Grill?

Można skontaktować się z Okinawa Sushi&Grill pod numerem +48 690 562 947

Jak można dotrzeć do Okinawa Sushi&Grill?

Do Okinawa Sushi&Grill można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements