Pierwszy raz odwiedziliśmy Okinawę z żoną w niedzielne popołudnie. Ładny i przyjemny wystrój. Sushi przygotowane z niesamowitą starannością, ryż idealnie doprawiony, a ryba świeża i soczysta. Szczególnie polecam rolkę z tuńczykiem - po prostu mistrzostwo
Zdjęcia
Opinie
-
Daniel Wojtowicz ★★★★★
-
dxmkvvv xqcq ★☆☆☆☆
bardzo słabe podanie sushi, dwie rolki za prawie 90 złotych a rolki bardzo słabo zwinięte. Na stronie w menu rolka z tatarem z łososia- trochę suszarni odwiedziłam i zawsze tatar z łososia był z surowej ryby, tutaj łosoś na pewno nie był surowy- wyczuwalny mocny smak wędzenia albo grillowania coś jak tania pasta. Panie stwierdziły że tak u nich jest, gdy grzecznie przyszłam zapytać o ten „tatar” Słaby smak i też moim zdaniem słaba postawa obsługi bo nie przyszłam z wrzaskiem tylko grzecznym pytaniem a Panie zmierzyły mnie wzrokiem jakbym niewiadomo jak je potraktowała. Nie polecamy.
-
Julia Gawron ★★★★★
Pierwsza wizyta w Okinawie na pewno nie będzie ostatnią. Lokal jest bardzo ładny, pani kelnerka niesamowicie uprzejma, a jedzenie - po prostu pycha. Chętnie wrócę ponownie :)
-
Ewa Mazurkiewicz ★★★★☆
Lokal przyjemny. Zupełnie nie kojarzący się z kuchnią japońską. Dla mnie muzyka była trochę zbyt głośna, ale w takim akurat miejscu był stolik. Większość była w rezerwacji. Jedzenie dobre. Porcje spore. Nie dałyśmy rady zjeść w całości. Ramen poprawny, choć mógłby być bardziej esencjonalny. Makaron smażony z kurczakiem był całkiem ostry. Jak dla mnie za mało mięsa. Fajnie podane herbaty - można samemu regulować smak. Sushi wzięte na wynos było ok.
-
Ola Kochman ★☆☆☆☆
Chyba najsłabsze sushi jakie jadłam. Ryż trochę twardy i źle ugotowany , nie trzymał się przez co rolki z ryżem na wierzchu rozlatywały się. Rolki największe bardzo cienko pokrojone też się rozpadały przy próbie złapania pałeczkami. "Końcowki" bardzo bardzo duże dlatego niemożliwością było zjedzenie na raz. Rozczarowanie . Jedna gwiazdka za smak , który był dobry i ratował trochę całokształt. Nie wyobrażam sobie jedzenia tego w restauracji , batdzo niezręczna sytuacja by to była. Niestety nie skorzystam więcej.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Okinawa Sushi&Grill?
Okinawa Sushi&Grill znajduje się przy Wojska Polskiego 9H, 47-400 Racibórz, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Okinawa Sushi&Grill?
Można skontaktować się z Okinawa Sushi&Grill pod numerem +48 690 562 947
Jak można dotrzeć do Okinawa Sushi&Grill?
Do Okinawa Sushi&Grill można dotrzeć, korzystając z poniższego linku