Opinie

  1. Basia AD ★★★★☆

    Oceniam menu Restauracji na 3 + .Po kolei : wizyta w restauracji Chinkali w Kielcach okazała się dość nierówna pod względem kulinarnym. Zaczęło się od zupy śmietanowej, która niestety rozczarowała – podana praktycznie bez soli i pieprzu, w smaku nijaka, pozbawiona charakteru, którego oczekuje się po kuchni kaukaskiej. Dużo lepsze wrażenie zrobił Lula kebab z grillowanej wołowiny szpikowanej słoniną. Samo mięso było smaczne, dobrze przygotowane, choć brakowało mu nieco aromatycznych ziół, które mogłyby podkreślić jego smak. Doskonale wypadła czerwona kapusta – super dodatek w pięknym kolorze .Towarzyszące daniu podpiekane mrożone ziemniaczki były bez wyrazu i sprawiały wrażenie dodatku „z konieczności”, a nie przemyślanego elementu talerza. Przy cenie 63 zł za lula kebab aż prosi się, by kompozycja dania była bardziej dopracowana. Chinkali , jakość była już bliższa temu, czego można oczekiwać po specjalności lokalu. Ciasto bardzo dobre, miękkie ,w środku wyjątkowo dużo rosołu — gorącego do tego stopnia, że trudno było ugryźć pieróg bez ryzyka poparzenia. Niestety farszu było znacznie mniej, niż by się chciało, co zaburzało proporcje między ciastem, bulionem a mięsnym nadzieniem . Świetny wystrój ,obsługa i klimat też.

  2. Malwina Garmulewicz ★★★★★

    Pysznie, przyjemnie, obsługa bardzo miła. Jedzenie przepyszne. Na pewno tu wrócę.

  3. Wioletta ★★★★★

    Nie ma się do czego przyczepić - przemiły Pan od wejścia się nami zaopiekował, nie raz sprawdzał czy wszystko nam smakuje i był bardzo uprzejmy. Jedzenie pyszne - można spróbować nowe smaki. My próbowałyśmy przystawki z pastami - mega ciekawe połączenia i nietypowy smak, chinkali ze szpinakiem i serem przepyszne, sernik z lodami - już mniej oryginalny smak ale jak najbardziej wszystko pyszne także zdecydowanie warto spróbować dań w tej restauracji. Polecam :)

  1. stasia szczepaniak ★★★★★

    Świetne miejsce z klimatem, miłą obsługą i doskonałym jedzeniem. Kelnerka chętnie udziela informacji na temat potraw jak i sposobu ich spożycia:) Polecam!

  2. Monika Kolczak-Paszkiewicz ★★★★★

    Klimatyczny lokal tętniąca życiem. Caly czas pełne oblozenie. Kelnerka bardzo miła, umie doradzić. Zamówiliśmy chinkali klasyczne I z baraniną. Po krótkiej instrukcji obsługi zaczęliśmy próbować smaków gruzińskich. Chinkali bardzo dobre. Potem Zamówiliśmy szaszłyk z kurczaka. Soczyste mięso. Z surowka ziemniaczkami i sosem tworzy smaczne danie obiadowe. Lulu kebab z baraniny z bardzo dobrze doprawionym mięsem. Dodatki takie jak w poprzednim. Kolejne smaczne danie. Naszą podróż kulinarną do Gruzji zakończyliśmy kosztując Chaczapuri. Adżarskie z pysznymi serami gruzińskimi, masłem i jajkiem wbrew pozorom nie jest mdłe. Było bardzo smaczne. Kubdari z mięsem również mozna śmiało polecić. Całość na piec gwiazdek bo więcej nie można. Polecam

  3. Natalia C ★★★★★

    Bardzo klimatyczne, rodzinne i przytulne miejsce. Przepyszne jedzenie, ceny przystępne :) Lemoniada o smaku fejoa jest najlepszą lemoniadą jaką do tej pory piłam! Chaczapuri po megerelsku pyszne, mimo, że nie jestem fanką serów :) generalnie bardzo polecam, obsługa miła

  1. Natalia Cha. ★★★★☆

    Trochę mam mieszane uczucia, bo jedzenie było dobre, ale w każdym daniu czegoś brakowało. Pierożki i Kubdari ok, ale mimo zaznaczenia w menu, że będą ostre ostre wgl nie były. Oba dania miały mocno płaski smak. Za to deser, ciastko z nutellą i malinami było tak przesłodzone, że aż wykrzywiało twarz. Sernik za to... Był praktycznie w ogóle nie słodki. Nie dam 3 gwiazdek, bo ogólnie było dość smacznie, ale nie na tyle, żeby chcieć odwiedzić to miejsce ponownie.

  2. Kamil S ★★★★★

    Bardzo dobra Gruzińska kuchnia jedna z top 5 w jakich byłem. Mały minus nie wpływający na gwiazdki i ogólna ocenę za lekko przysłonę jedzeni, jednak może właśnie taka jest kuchnia Gruzińska a moje podniebienie się nie orientuje! :) Miejsce położone dość ciekawie u stóp małej rzeczki Silnicy, wyglądało zachęcająco z zewnątrz, chcieliśmy również tak usiąść lecz na zewnątrz było około 30 stopni, a wnętrze było idealnie klimatyzowane. Byliśmy z bobasem i ogólnie nie żałujemy mimo, że akurat bobas nie okazał się fanem Gruźińskich specjałów raczej jedyne co było zjadliwe dla małego brzuszka, to ciasto z Chaczapuri. No i właśnie teraz przejdę do zamówienia wzięliśmy dwa pierożki jeden z jagnięciną i jeden tradycyjny i były bardzo dobre, widzieliśmy również że ludzie dość często je zamawiali również telefonicznie. Z głównych dań wzieliśmy: Kurczaka po Czkmerulsku (sos wyszedł słony), Chaczapuri z ziemniakami ( to danie było dość słone ) No ale nie przyczepiam się do soli, bo tu każdy ma inny poziom, ja zjadłem i nic mi nie było może dlatego, że zapijaliśmy wszystko lemoniadą poleconą przez kelnerkę, z jakiegoś egzotycznego tutaj owocu i była spoko( załączamy foto) wydaliśmy ponad 80 zł ale jesteśmy zadowoleni, mimo tego że porcje nie były jakieś ekstra duże.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Chinkalnia Restauracja Gruzińska?

Chinkalnia Restauracja Gruzińska znajduje się przy Solna 4A, 25-006 Kielce, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Chinkalnia Restauracja Gruzińska?

Można skontaktować się z Chinkalnia Restauracja Gruzińska pod numerem +48 739 211 255

Jak można dotrzeć do Chinkalnia Restauracja Gruzińska?

Do Chinkalnia Restauracja Gruzińska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements