Restauracja robi całkiem dobre wrażenie – porcje są duże, a jedzenie sycące i pełne smaku. Trzeba jednak przyznać, że większość dań jest naprawdę tłusta. Makaron carbonara był smaczny, ale bardzo ciężki i zdecydowanie za słony, przez co po kilku kęsach miałam już dość. Jeśli ktoś lubi wyraziste, mocno doprawione i treściwe jedzenie, to będzie zadowolony, ale osoby szukające lżejszej kuchni mogą poczuć się przytłoczone.
Zdjęcia
Opinie
-
Nata Piel ★★★★★
-
Marcin Łazowski ★★★☆☆
Na plus: ciasto do pizzy i lokalizacja przy szlaku rowerowym. Na minus: słabej jakości składniki (wolałbym dostać np 1/3 tego sera ale dobrej jakości). Żadnego dobrego piwa na kranie (dostępna tylko najgorsza opcja czyli Żywiec). Aż dziw, że nikomu nie wpadnie do głowy, żeby zaproponować piwo lokalne/kraftowe/czeskie.
-
Robert Kruk ★★★★★
Pizza na pysznym puszystym cieście z której dodatki aż spadają bo się na niej nie mieszczą. Orginalne kompozycje smakowe a do tego dania śląskiej kuchni. Żur rewelacyjny, kluski śląskie takie jak trzeba. To nie pierwsza i z pewnością nie ostatnia wizyta w tym miejscu.
-
Inna Zharko ★★★★★
Byliśmy z mężem i córką pierwszy raz w tej restauracji. Wszystko było bardzo smaczne, a obsługa miła i pomocna. Jedynym drobnym minusem była pizza – było w niej trochę za dużo kukurydzy, jak na nasz gust. Poza tym wszystko na duży plus. Na pewno jeszcze wrócimy, żeby spróbować innych dań!
-
Kajetan Mazur ★★★☆☆
Słyszałem dużo dobrego o tej pizzy i do Łan przyjechałem aż z Katowic. Przyjeżdżając oczywiście wiedziałem, że będzie to pizza w „polsko-biesiadnym” stylu, natomiast aż czegoś takiego się nie spodziewałem. Ewidentnie kuchnia wychodzi z założenia im więcej tym lepiej oraz ilość, nie jakość. Mimo naszej miłości do oliwek i sympatii do ananasa pizze były ciężka do zjedzenia. Musieliśmy zrzucić na talerz większość składników. Szynka również smakowała „tanio”. Ciasto było kruche, ale smaczne, takie…”domowe” Biorąc pod uwagę, że cena pizzy jest porównywalna z włoską pizzą z autentycznymi włoskimi składnikami nie widzę sensu jeżdżenia tam na pizzę.
-
Izabela Baczkowska ★★★★★
Zajechaliśmy po drodze, biorąc dwie pizze na wynos. Są "na wypasie" czyli dużo dodatków i smacznie. Miejsce łatwo znaleźć, jest spory parking pod lokalem, ale trzeba zjechać z głównej drogi. Mnóstwo stolików w lokalu oraz w ogródkach. Jest tam również plac zabaw dla najmłodszych. Obsługa bardzo uprzejma, z chęcią doradzą w wyborze pizzy. Polecam! Będąc w pobliżu, na pewno zajadę na obiad.
-
NIETAK Malowanie Artystyczne ★☆☆☆☆
Dziś wchodząc do restauracji, która ma ocenę 4,6 przeżyłem szok. Są różne gusta, ale bez przesady. Tyle wpadek to dawno nie widzialem. Zaraz po wyjsciu z pojazdu przywitała nas muzyka disco techno polo najniższych lotów puszczana od samego wejścia przez bar, aż po ogródek. Zamówiona pizza to skandal, albo kapsuła czasu, ktora przenosi nas do początku lat 90'tych gdzie byle jaki placek ze starym serem był tak nazywany. Składniki niskiej jakości zapewnie kupowane na kilogramy w makro. Obrzydliwa szynka i seropodobny wyrób. Oliwiki także jakieś dziwne. Najlepsze były pieczarki, o których kucharz zapomnial bo w pozycji nr 11 widniały, ale to może i dobrze dla naszego żołądka. Zapiekanaka także miała te same składniki co pizza. Najlepszy z tego zestawu był szczypiorek. Na koniec najlepsze - przyniesiona pizza i zapiekanka była zimna. Masakra.
-
Angelika Łuczyna ★★★★☆
Bardzo ciepłe, klimatyczne wnętrze. Byliśmy na pizzy w niedzielę, a miejsce bez problemu się znalazło. Pizza gorąca, dużo dodatków. Ciasto grube, drożdżowe, bardzo dobre w smaku. Minus za szynkę kiepskiej jakości. Herbatka zimowa ekstra. Obsługa bardzo uprzejma. Polecam!
-
Alicja Domka ★★☆☆☆
Szczerze mówiąc nie wiem skąd zachwyty nad tym miejscem. Pizza bardzo przeciętna oraz cena zupełnie nie adekwatna do jakości. Szynka w różowe obrzydliwe kropki (w tych czasach mamy pojęcie na temat takich wyrobów), przechodząc do salami lepiej nie jest najtańsze i najtańszych, kurczak suchy jak pieprz. Ciasto moim zdaniem za grube, ale są gusta i guściki. Natomiast kwestią gustu nie jest napewno tragiczna jakość składników i jak za cenę 30 zł, 32 cm tego chłamu do żart (myśle ,że koszt składników na tej pizzy bardzo bogato obłożonej to ok. 5 zł).1 gwiazdka dla miłej pani kelnerki. Nadal nie mogę wyjść z podziwu jak to miejsce zaskarbiło sobie sympatie ludzi!!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja & Pizza u Rudika?
Restauracja & Pizza u Rudika znajduje się przy Wiejska 39, 44-153 Łany Wielkie, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja & Pizza u Rudika?
Można skontaktować się z Restauracja & Pizza u Rudika pod numerem +48 322 387 052
Jak można dotrzeć do Restauracja & Pizza u Rudika?
Do Restauracja & Pizza u Rudika można dotrzeć, korzystając z poniższego linku