Bardzo szczerzy ludzie, wyrozumiali i ludzcy... szczerze polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Karolina Gelinska ★★★★★
-
piotr Jadam ★★★★★
Czysto miła obsługa pokoje z własną łazienką kuchnia wspólna czysta i ceny lux POLECAM
-
krystian m ★☆☆☆☆
Szczerze obsługa git ale jednym z wielu głównych minusów lokalizacja samego hostelu tragedia jeśli chodzi o pokój w moim przypadku 2 os łóżko małżeńskie i szczerze powiem i uprzedzam bardzo ale to bardzo mało miejsca żeby się obrucic jak kolwiek pozdrawiam
-
Nymphetamine Art ★★★★★
Bardzo przyjemny obiekt. Pokoje i łazienki czyste i schludne. Jest aneks kuchenny gdzie można przygotować posiłek, także duży plus. Obsługa bardzo miła i pomocna. Jedyny minut to lokalizacja, jak się nie ma samochodu to niestety jest się zdanym na linie M105 oraz 71 które w weekend jeżdżą zdecydowanie rzadziej, ale na szczęście przystanki są zaraz obok obiektu, tak samo 3 minuty drogi od mamy Odido całodobowe. Generalnie jeśli ktoś sobie ceni spokój i ciszę to polecam serdecznie
-
Paweł Niedźwiedź ★★★☆☆
Pani z recepcji bardzo uprzejma - brak zastrzeżeń. Co do samej komnaty, ogólnie ocena ok, lecz materace w łóżkach jak i pościele na nich mają może po 15 lat. W materacach czuć każdą sprężynę - właściciel sam powinien na takich spać - szybko wpadłby na to żeby je wymienić.
-
michal bartczak ★☆☆☆☆
Byłem gościem nie raz nie polecam tego hotelu niski standard a jest tam jeszcze agencja towarzyska która prowadził właściciel Pan Wasilewski który nadal jest właścicielem a pani mh mwasilewska to obecna właściciela która wystawia opinie sama sobie
-
angelika h ★★★★★
Wcześniejsza przedpłata jednak nie umniejsza to wiarygodności korzystania z noclegu .Miło,czysto,przyjemnie .Duże łóżko , zasłony w oknach, gorąca woda ,telewizor w sporych calach :) Kuchnia obok w pełni wyposażona .Brak zastrzeżeń .Polecam
-
Magda ★★★★★
Ogólnie hotel bardzo polecam. Obsługa bardzo uprzejma, pomocna. Przyjechaliśmy już po zamknięciu i Pani z recepcji przekazała mi wszystkie instrukcje przez telefon, dodatkowo dostałam smsa ze szczegółowymi instrukcjami. Obsługa hotelu również bardzo skrupulatna i sympatyczna. Same pokoje może nie największe, ale wystarczające, łóżka wygodne. Cały hotel bardzo zadbany, czysty przede wszystkim, widać, że właściciele o niego dbają, w środku bardzo nowoczesny. Jedynie lokalizacja taka sobie. Jednak jest on kawałek drogi od jakichkolwiek kluczowych miejsc w Gliwicach, ale za taką cenę za noc nie liczylabym tego nawet jako wada.
-
julka ste ★★☆☆☆
czysto, pani sprzątająca bardzo miła, natomiast ściany bardzo słabo wyciszone słychać najmniejszy ruch, z materacy wychodzą sprężyny. jak wróciłam do pokoju mimo włączonego grzejnika i zamkniętego okna było dość chłodno. nie wiem czy wróciłabym jeszcze raz.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres M Hostel?
M Hostel znajduje się przy Toszecka 192, 44-100 Gliwice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do M Hostel?
Można skontaktować się z M Hostel pod numerem +48 576 999 620
Jak można dotrzeć do M Hostel?
Do M Hostel można dotrzeć, korzystając z poniższego linku