Opinie

  1. Aneta Kuczmińska ★☆☆☆☆

    Nie polecam Potwornie tłusty żurek, chyba 1 cm tłuszczu na powierzchni zupy. Ani 1 centymetra ziemniaka. Flaczki podane bez pieczywa okazały się wodą, taką jak w słoikach marketowych i chyba prosto z Nich przelane, twarde, bez smaku i przypraw. Klęska. Placek ciąg nący się, nie chrupiący, więc nie czuć ziemniaków za to mnóstwo mąki Niestety !!!!!!! Brudne karafki z sokami i do tego w gratisie klient słyszy cały czas rozmowy na kuchni Byłam raz i na zawsze wystarczy.

  2. Wonski 81 ★★★☆☆

    Będąc niedawno na rodzinnej imprezie w lokalu zaskoczyła mnie wyjątkowo niska jakość i smak potraw. Prowadzić na Śląsku lokal ze śląską kuchnią i serwować takie kluski, roladę czy modrą kapustę ? Aż nie do uwierzenia. Szałot czy żur też totalnie do pominięcia. Nie wiem skąd te dobre opinie o jedzeniu, chyba piszą to osoby, które normalnej kapusty czy rolady nie jadły … Jedzenie totalnie do pominięcia. Za to ciasta wyjątkowo smaczne i uczciwe, na kawałek sernika i kawę naprawdę warto wpaść. Jedzenie - odradzam, chyba że to jednostkowy przypadek (co i tak nie powinno mieć miejsca)…

  3. B B ★☆☆☆☆

    Ostrzegam przed rezerwacją imprez w tym miejscu. Pani chce chyba naśladować slynne już Imperium. Możecie zostać na lodzie. 14.11.2025 rezerwowałam telefonicznie obiad dla grupy dzieci. Ustaliłam z firmą dzień, godzinę, menu, ceny. Tylko miałam przed imprezą podać dokładną liczbę osób. Wczoraj się dowiedziałam, że nie będzie obiadu, bo są inne 2 grupy, o których nikt nie mówił 14.11. Pewnie lepiej się da na nich zarobić. Czyli dzieci na wycieczce zostały odrzucone i bez obiadu. Nie polecam - przy takim podejściu do klienta zero pewności, że szefowa w ostatniej chwili nie zmieni zdania i poleci szukać innej restauracji.

  1. BoBo Forever ★★☆☆☆

    Jedzenie dobre ale cena za dwie kawy 53 PLN to lekka przesada szczególnie że w karcie nie widnieje informacja odnośnie tak wygórowanych cen

  2. Adriana Kozik-Gawrońska ★★★★★

    Niesamowita sala weselna! Do tego ogródek, plac zabaw, pokoje na miejscu. Wszędzie czysto i przytulnie, ale największym atutem tego miejsca jest i tak obsługa i kuchnia. Można czuć się zaopiekowanym i pewnym co do jakości. Polecam bez obaw!

  3. Grzegorz Dobrowolski ★★★★★

    Smacznie i klimatycznie. Pełne zaskoczenie wystrojem, jedzeniem i miłą obsługą

  1. Equigrav ★★☆☆☆

    Pokoje już od dawna wymagają remontu, czystość w pokojach (ręczniki, pościel) budzi zastrzeżenia. Łóżka bardzo małe i niewygodne. Śniadanie proste, ale ok. Obsługa miła.

  2. Michalina D ★★★★★

    Właściciel oraz pracownicy są tak mili i uprzejmi, że aż trudno uwierzyć, cały czas starali się aby wszystko było jak najlepiej. Jedzenie smaczne i szybko podane (szczególnie polecam spróbować serniczka). Dodatkowym plusem jest akceptacja zwierząt i bardzo domowa atmosfera. Polecam :)

  3. Patrycja Pieńkos ★★★★★

    W zajeździe można poczuć się jak w domu, bardzo dobre jedzenie, super miły właściciel jak i obsługa!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Zajazd Restauracja Karlik?

Zajazd Restauracja Karlik znajduje się przy Nałkowskiej 46, 41-922 Radzionków, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Zajazd Restauracja Karlik?

Można skontaktować się z Zajazd Restauracja Karlik pod numerem +48 322 890 603

Jak można dotrzeć do Zajazd Restauracja Karlik?

Do Zajazd Restauracja Karlik można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements