Opinie

  1. Marta B ★☆☆☆☆

    Nie wymagam luksusu, ale minimum socjalnego. Ma być ciepło, sucho i w miarę czysto. Tego tutaj brak.

  2. Zorro L ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Zimno w pokoju, wilgoć i śmierdzi stęchlizną. Nie działa ogrzewanie. Śniadanie to wyrzucona kasa w błoto. Ogólnie żenada...

  3. Grzegorz ★☆☆☆☆

    Katastrofa. Nie polecam !! Pokoje zimne i zawilgocone, mimo tego, że na dworze 9 stopni. Na prośbę o włączenie ogrzewania usłyszałem " JESZCZE NIE MA SEZONU GRZEWCZEGO" w pokoju było 18 stopni !!! Łazienka z problemami wentylacji, wszystkie zapachy bardzo długo zostają, ciepła woda pojawiła się po kilkunastu minutach odpuszczania. Zimno w łazience spowodowało, że ręczniki od poprzedniego dnia były mokre. Śniadanie za 35 zł to była tragedia, brak masła, jajecznica sucha i ledwo letnia mimo tego, że zamawialiśmy na konkretną godzinę. Rozumiem, że 1 gwiazdka nie da luksusu, ale ciepło w pokoju to raczej standard !!! Wystrój, cóż, to rzecz gustu, ale pokoje były niezbyt zachęcające. Ogólnie porażka !!!

  1. Mikołaj Michałowski ★★☆☆☆

    Niestety materce z wyczuwalnymi sprężynami. Brak kabiny prysznicowej. Bez brodzika nawet, jakaś zasłonka. Wisieńką na torcie, okazał się brak ręczników. Tylko jakieś pledy leżały na łóżku. Pani w recepcji powinna popracować nad tonem głosu. Chyba, że pracuje tam za karę. Szkoda też, że żadnej szklanki nie ma w pokoju czy w łazience.

  2. Maciej Borski ★★★☆☆

    Tylko tutaj przenocowaliśmy. Byliśmy w Tarnowskich Górach przejazdem. Pokój całkiem wygodny. Duże, wygodne łóżko, łazienka ze sporą kabiną prysznicową. Bardzo dobre ciśnienie wody, woda na początku ciepła, ale po chwili już gorąca, taka jak być powinna. W pokoju i łazience czysto, ale niestety mocno wyczuwalny zapach stęchlizny. Obsługa bardzo różna. Przyjmowała nas bardzo nieprzyjemna starsza pani, rano była za to bardzo miła i sympatyczna osoba w średnim wieku. Parking pod hotelem bezpłatny, sporo miejsc. Wydaje się, że za taki standard cena lekko zawyżona.

  3. Weronika Pietrzak ★★★☆☆

    -Bardzo śmierdząca papierosami toaleta -zepsuta i nie świecąca lampka nad łóżkiem -mila obsluga -Jedzenie bardzo smaczne Moja ogólna ocena 3/5

  1. Sławomir Kaszuba ★★★☆☆

    Obsługa na poziomie, nie było problemu posiedzieć do późna przy piwie, serwowanym na barze. Cenowo bardzo przystępnie. Pokoje i pościel czysta, na szafkach brak kurzu, więc sprzątanie na 5/5. Jednak dużym minusem łazienka. Ewidentnie wymaga remontu/odświeżenia. Była oczywiście czysta, natomiast stara muszla klozetowa sprawiała wrażenie brudnej (kwestia lepszego/mocniejszego oświetlenia). No i najważniejsze praktycznie non stop zimna woda pod prysznicem. Mimo zastosowania porady recepcjonistki (czyli spuszczenie z układu zimnej wody i zaczekanie na ciepłą wodę), nawet po dłuższej chwili, woda była co najwyżej letnia, co zimą jest nie do pomyślenia, gdy człowiek wraca zziębnięty i chciałby się wykąpać w ciepłej wodzie. Latem pewnie nie przeszkadza.

  2. wilq111 ★☆☆☆☆

    Dramat... Zimna woda, prysznic cieknie z każdej strony, łóżka to już dawno powinni zmienić, drzwi wejściowe się zacinają. Ogólnie dawno mnie nikt tak w ... nie zrobił. Hotel remontowany od 2 lat? Żart... Zacinające się drzwi to te od pokoju... Zabawny Łysy...

  3. Renata Kulesza ★★★★☆

    Było ok. Za tą cenę nie spodziewałam się niczego innego. Muszę przyznać że było ciepło, czysto ale na ciepła wodę trzeba długo czekać. 4 gwiazdki ponieważ w pokojach miały być kosmetyki dlatego jadąc na 1 noc nie brałam ze sobą. Jaki był mój zawód kiedy okazało się że zostałam wprowadzona w błąd.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Olimpijski?

Hotel Olimpijski znajduje się przy Korczaka 23, 42-600 Tarnowskie Góry, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Olimpijski?

Można skontaktować się z Hotel Olimpijski pod numerem +48 322 854 524

Jak można dotrzeć do Hotel Olimpijski?

Do Hotel Olimpijski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements