Opinie

  1. Robert Majchrzyk ★★★★★

    JAK MURGRABIA, HRABIA ALBO KRÓL... W tym przybytku można się tak poczuć, zarówno jeśli chodzi o wystrój, jak i jedzenie... Zresztą jako klient również zostałem potraktowany po królewsku... INFRASTRUKTURA... Zarówno z zewnątrz, jak i w wewnątrz budynek zachęca i zachwyca. Po zjedzonym posiłku można sobie zrobić całkiem niezłą sesję, wchodzą w grę również fotki na tle zamku w Chęcinach. W każdym razie w środku niemal aseptycznie, czysto, schludnie, zadbane... PARKING... Świetne miejsce! Nie ma opcji, żeby nie znaleźć miejsca, bardzo duży parking, nawet przy pełnym obłożeniu, czy imprezie, no chyba, że w grę wchodzi wesele... OBSŁUGA... Tak przyjemnych Babeczek, jak tu, próżno szukać w innych restauracjach. Jakże pomocne, jakże kompetentne! Zapytasz, odpowiedzą. No problem... Z uśmiechem, radością i satysfakcją... JEDZENIE... Nie było takiego dania, na którym zawiódłbym się... Począwszy od zup, a skończywszy na II daniach. PO PIERWSZE POCZEKADŁO... Strasznie miły akcent na początku, skoro dają Ci coś, co zaspokoi Twój głód i skróci czas oczekiwania, na obiad. Mało tego! To nie jest kromka ze smalcem, a chlebek i pyszna oliwka wyrabiane na miejscu + boczuś regionalny. Czego chcieć więcej?! ZUPY... Przepyszne, każda jedna! ŻUREK wzór, z super wkładem ziemniaczano-jajowo-boczkowym. Odpowiednio kwaśny, odpowiednio słony, wspaniały!!! POMIDOROWA - kluseczki lane bardzo przypadły do gustu moim dzieciakom. Jadły, aż Im się uszy trzęsły!!! II DANIA... BURGER Z FRYTAMI... - najsłabsza odsłona tej knajpki, ale nie powiem, że burger był tragiczny. Wręcz przeciwnie. To było coś udanego, ale nie tak, jak w niektórych FOODTRUCKACH. Smaczne, uczciwe porcje, dziękuję... STRIPSY Z KURCZAKA + FRYTKI + SURÓWKA - wzór!!! Dzieci zjadły całą porcję i jeszcze chciały więcej. Na szczęście nadal mieliśmy swoje mocarne porcje II DAŃ, którymi mogliśmy się podzielić z Córkami... KACZKA/KURCZAK/JAKIKOLWIEK DRÓB + GRATIN ZIEMNIACZANY + SURÓWKA... Pyszne danie, które polecam gorąco!!! PIZZA - to nie jest włoska knajpa, to nie jest restauracja specjalizująca się we włoskich daniach, a jednak pizzę robią baaaaaaaaaardzo smaczną. Mięciutka, jednocześnie chrupiąca, a wnętrze cudowne... POLECAM!!! Restaurację Da Vinci polecam w całej rozciągłości. Wspaniała obsługa, świetne jedzenie, cudowne otoczenie!!! To obowiązkowy punkt na kulinarnej mapie świętokrzyskiego. Jesteś u nas w województwie? To koniecznie odwiedź restaurację Da Vinci, najlepiej po odwiedzinach Centrum Nauki Da Vinci. POLECAM GORĄCO!!! P.S. A już w najbliższą sobotę mam rezerwację u Was na 6 osób... Nie mogę się doczekać!!!

  2. erikoriko123pl ★☆☆☆☆

    Przejazdem zatrzymałem się na obiad. Młody Pan kelner niemiły i nieprofesjonalny, jedzenie zimne, ceny nieadekwatne do jakosci.

  3. Daniel Porzucek ★★★★☆

    Zamawialiśmy jedzonko przez Pyszne.pl. Dojechało z bardzo dużym opóźnieniem, około 64 minut. Stek dobry, dodatki też dobre :) Zupa niedoprawiona. Edit po waszej odpowiedzi: Nie mamy żadnej bramy, posesja jest nieogrodzona. Pozdrawiam.

  1. Wiktor M. ★☆☆☆☆

    Obsługa na wstępie powinna poinformować o długim czasie oczekiwania na jedzenie. Po 45min dostaliśmy 3 z 4 zamówionych dań. Wielkość porcji była zupełnie nieproporcjonalna do ceny, nie najedliśmy się. Najgorsze jest to, że 3 osoby zdążyły zjeść swój posiłek a jedna osoba nadal nie dostała zamówionego dania i ostatecznie zrezygnowała z jedzenia. Miał być to miły, rodzinny obiad a skończyło się totalnym rozczarowaniem.

  2. Dominik Piosik ★★★★★

    Szczerze polecam. Lokalizacja bardzo zachęcająca, cisza spokój, można odpocząć. Stosunek cena jakość - zachęcająca. Jedzenie w restauracji bardzo dobre, wszystkiego dopełnia obsługa na najwyższym poziomie - bardzo zaangażowana, miła, uśmiechnięta z poczuciem humoru.

  3. Leszek Cebromski ★★☆☆☆

    Szanowny Hotelu. Jestem Waszym klientem od kilku lat i nigdy nie było u Was tanio. Jednak 50 zł za śniadanie, to jest bardzo gruba przesada. Rozumiem, że ciekawa lokalizacja, ładna okolica, hotel nie może być za darmo. Ale małe pokoje już nie pachną nowością a za 55 złotych jadłem tydzień temu dużą porcję halibuta i popiłem kawą. Wy żądacie 50 zł za jajecznicę i bułkę z kawałkiem wędliny. Przy całym szacunku dla przemiłej obsługi, włączonego w maju ogrzewania (zimny maj - to ważne) i fajnej lokalizacji jednak następną podróż zaplanuję z noclegiem gdzie indziej. Pozdrawiam A.. jeszcze piwo Łomża w recepcji za jedyne 16 złotych. Naprawdę czekacie na mocno zdesperowanych klientów....

  1. Znakowanie przemysłowe ★★★★★

    Pysznie, pysznie, znakomicie. Dania pięknie podane, wyróżniające się smakiem. To już kolejna wizyta i poziom znów wysoki. Pani znająca się na winach, które są oferowane w restauracji. Polecamy i wrócimy. Niestety pokoje hotelowe, nadmieniam- sterylnie czyste, w których niestety słychać każdy szmer z korytarza, może warto jakoś nad tym popracować?

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Da Vinci Restauracja Hotel?

Da Vinci Restauracja Hotel znajduje się przy 26-060 Podzamcze, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Da Vinci Restauracja Hotel?

Można skontaktować się z Da Vinci Restauracja Hotel pod numerem +48 577 450 040

Jak można dotrzeć do Da Vinci Restauracja Hotel?

Do Da Vinci Restauracja Hotel można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements