Opinie

  1. Anna ★★★☆☆

    Pizza niestety odstaje daleko od dobrej pizzy… kurczak jak i sos pomidorowy do pizzy bez smaku, pizza mdła. Sos czosnkowy nie zawiera żadnego czosnku, gęsty jak sztuczny majonez. Niestety bardzo się zawiedliśmy… Dlaczego obsługa tylko na 3 gwiazdki? Pani, która obsługuje klientów nie przebiera w komentarzach pt.” nie mam tylu rąk”… Więcej tu nie wrócimy :( a szkoda bo szliśmy z bardzo pozytywnym nastawieniem…

  2. Aneta Peczka ★★★★★

    "Świetna pizza, bardzo dobra bułka szefa. Miejsce na spotkanie ze znajomymi. Panie, które obsługują bardzo miłe." Tak było. Niestety w ostatnim czasie dużo się zmieniło w kwestii jedzenia. To juz nie jest to samo miejsce. Nie znajdziemy tam znanych nam smaków, co nie znaczy, że jest niesmacznie, jest po prostu inaczej. Przyzwyczajona od lat odczuwam lekki zawód. Klimat i obsługa nadal na wysokim poziomie.

  3. Michal Tenerinho ★★★★★

    Pizza super. Pierwszy raz spróbowałem Pizza Burrata i rewelka. Polecam

  1. Катя Подгурская ★★☆☆☆

    Byliśmy stałymi klientami, ale ostatnie zamówienie, które złożyliśmy, nas zaszokowało. Pizza z owocami morza z krabem była bez kraba, chociaż kosztuje niemało, a na pizzy BBQ zamiast ogórków konserwowych były świeże. Dziwnie, że smak zależy od tego, na kogo się trafi i kto przygotowuje. Bardzo szkoda, ale więcej nie chcemy grać w loterię.

  2. Mateusz Tomaszewski ★☆☆☆☆

    Byłem stałym klientem, ale niestety już się kilkukrotnie zastanowię zanim zamówię tutaj coś kolejny raz. Po pierwsze kierowca odmówił dostarczenia pod adres poza Inowrocławiem (2km od znaku Inowrocław), po moim oburzeniu, że nigdy nie było z tym problemów obsługa podała zaporowy czas dostawy 2,5 godziny. Po otrzymaniu tej informacji zdecydowałem się na zamówienie pizzy z odbiorem osobistym. Dostałem informację, że za 40 minut pizza będzie do odbioru. Była to 17:20, 17:50 pojawiłem się w restauracji, a pizzę otrzymałem o godzinie 18:45. Obsługa ewidentnie nie potrafi przewidzieć czasu realizacji. Mimo ponad 2 krotnie dłuższego czasu realizacji, nie została zaproponowana żadna rekompensata, obsługa ewidentnie nie przejmuje się klientami. Pizza była słaba, ostatnio z jakością zdarza się loteria. Mam wrażenie, że im większy ruch tym słabsza jakość przygotowania. Pizza capriciosa zamówiona dla dzieci miała przypalony spód, przez co była gorzka. Niestety, ale już nie polecam tej pizzerii.

  3. Oliwia Zbierzak ★☆☆☆☆

    Zamówienie na dowóz. Nie oczekiwałam nic co wygląda i smakuje jak podane prosto po przygotowaniu, ale nie myślałam,że będzie tak źle. Nie polecam bułki weneckiej z poledwiczkami. Bułka rozmoczona i przypalona, połączona z papierem w który była owinięta, a który też nasiąknął. Widać i czuć że nie była robiona na świeżo. Bardzo dużo surówki, a polędwiczki, które smakują jakby leżały od dnia poprzedniego zaledwie dwa małe kawałki. Bułka w smaku nie smaczna bardzo, a z wyglądu odpycha. Więcej jej nie zamówię.

  1. Maciej Nowak ★★★★☆

    Super klimat, miła obsługa, dobre jedzenie. Polecam pierogi z pieca i pizza neapolitana

  2. Mariusz Klocek ★★★★★

    Naprawdę polecamy . Nie będę słodził , ale sprawcie sami i na pewno będziecie zadowoleni. Oczywiście trzeba poczekać za zamówioną ofertą, ale ona wymaga czasu , by przyrządzić odpowiednio i by klient był zadowolony.

  3. Luk asz ★☆☆☆☆

    Na temat samej pizzy niestety nie mogę się wypowiedzieć bo od blisko godziny na nią czekam w lokalu. Zamówienie złożone na barze bo przyjęcie zamówienia przy stoliku to obce zjawisko w tym lokalu. Porażka i nie polecam. Aktualizacja. Myślałem że gorzej być nie może. Pizza przed upływem godziny trafiła na stolik. Niestety nie mój... Po chwili trafiając na wskazane miejsce. Sama pizza dosyć dobra, dla nie wybrednych klientów. Ciasto odparzone od ceramicznego talerza. Dodatki całkiem średnie. Minus jedna gwiazdka za tragiczną obsługę, czyli łącznie jedna gwiazdka. Kolejna aktualizacja. Swoją odpowiedzią utwierdzacie mnie i ewentualnych innych klientów, że brakuje w tym lokalu profesjonalizmu, kultury i szacunku do klienta. Jeśli obłożenie 1/3 lokalu przewyższa wasze możliwości radziłbym zakup sprawniejszego pieca, a przedewszystkim przeszkolić pracowników i nauczyć ich kultury.

  1. Szymon Kulpa ★★★☆☆

    Kilka razy mieliśmy okazję zamawiać słatki, które są smaczne i w przystępnej cenie. Pizza też dobra. Niestety cały pobyt towarzyszyło nam charczące radio i obecne kółko różańcowe przy kasie. Klimatyzacja wyłączona, a w zamian otwarte na ościerz drzwi.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria Wenezia?

Pizzeria Wenezia znajduje się przy Ignacego Paderewskiego 5, 88-100 Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Wenezia?

Można skontaktować się z Pizzeria Wenezia pod numerem +48 523 571 271

Jak można dotrzeć do Pizzeria Wenezia?

Do Pizzeria Wenezia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements