Bardzo przyjemny i wygodne łóżka. Cena jest super tanio jak na takie warunki luksusowe. Można poczuć jak Prezesem
Zdjęcia
Opinie
-
Marcin ★★★★★
-
Bartosz Krygier ★★★★★
Szkoda że już nie ma śniadań ale poza tym wszystko super w bardzo przystępnej cenie 180zl za dwie osoby. Duży parking cisza, spokój, polecam.
-
Kamila Tokaj ★★★★★
Hotel z dużym potencjałem ...Restauracja niestety zamknięta ...ale pokój czyściutki...obsługa bardzo miła...bardzo dobra lokalizacja ...cisza ..spokój ..mimo sobotniej imprezy na dole nie było głośno ...ktoś kto będzie miał serce i pomysł na jego rozwinięcie na pewno nie będzie żałował ...
-
Maciej Chmielewski ★★★★★
Nadgryziony zębem czasu z plejadą gwiazd na ścianie, która niegdyś tu bywała, spokojny hotelik z wielkim potencjałem minionego przepychu. Pokoje schludne czyste w bardzo dobrej cenie i lokalizacji. Po wyrośnięciu w sąsiedztwie trzech wież apartamentowców obiekt prawdopodobnie będzie modernizowany lub przebudowany, co mogą sugerować wizualizacje sąsiadującej budowy. Polecam osobom podróżującym służbowo. Bardzo wygodne pokoje do wypoczynku i z komfortowymi biurkami zachęcającymi do poklepania w laptopika, żeby nadgonić służbowy czas.
-
Beata Matysiak ★★☆☆☆
Stary ,zniszczony cały budynek wraz z hotelem ...wygląda jak opuszczony , pokoje zniszczone, prysznic zardzewialy , ledwo leci woda, gorąca nie odleciała wcale....wykładzina brudna ....nieprzyjemnie i drogo jak na takie warunki ....nie ma restauracji czyli brak śniadania...lub kolacji...
-
Patryk J ★★★★☆
Super lokalizacja, miła obsługa, jednak pokoje trącą już myszką. Na plus czajnik w każdym pokoju.
-
zagtom ★☆☆☆☆
Hotel słaby i stary. Brak klientów powoduje, że wynajmują sale komukolwiek, nawet ruskim onucom. Nie polecam.
-
Slawomir Janko ★☆☆☆☆
Hotel współpracuje z Ruskimi służbami specjalnymi i organizuje spotkania putinowsców pod postacią Brauna i podobnych agentów wpływu. Nie polecam nikomu - niech żaden prawdziwy Polak nigdy nie skorzysta z tego przybytku.
-
Michal Gumny ★☆☆☆☆
Male pokoje Nie dobre jedzenie brudno. Śmierdzi onucami
-
Andrzej Stangierski ★★☆☆☆
W czasach świetności WIODACY TETNIACY ZYCIEM MIEDZYNARODOWYM .ZBUDOWAL ZARZADZAL PAN PREZES WITOLD ZARASKA .SPOTYKALE SIE Z OSOBAMI PIERWSZE STRONY GAZET .SPRZEDANY POPADA W ZAPOMNIENIE RESTAURACJA - BYLEM KILKA DNU TEMU SWIECILA PUSTKAMI CI DO HOTELI NIE WYPOWIADAM SIE 1990-2000 TO BYLY PIEKNE DNI .DO WSZYSTKIEGO POTRZEBNI SA LUDZIE SZKODA OBIEKTU ZANIEDBANY .Z WYRAZAMI NAJWYZSZEGO SZACUNKU ANDRZEJ STANGIERSKI KIELCE
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel „Kongresowy”?
Hotel „Kongresowy” znajduje się przy aleja Solidarności 34, 25-323 Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel „Kongresowy”?
Można skontaktować się z Hotel „Kongresowy” pod numerem +48 413 326 360
Jak można dotrzeć do Hotel „Kongresowy”?
Do Hotel „Kongresowy” można dotrzeć, korzystając z poniższego linku