Opinie

  1. Monika Michler ★★★★★

    Smaczne jedzenie i miła obsługa, dziękuję.

  2. olga szczepanska ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie. Polecam fasolkę po bretońsku. Mam nadzieję następnym razem spróbować cheeseburgera. Obsługa bardzo pomocna i sprawna. Klimat w środku super.

  3. Marta Białogońska ★☆☆☆☆

    Mięso w hamburgerze surowe, twarde i niezjadliwe, bułka rozmoknięta. Jak można takie coś sprzedać? Za darmo nikt by tego nie zjadł, nie polecam

  1. Paulina Prokop ★★★★★

    Polecam Bistro Kurnik, klimatyczne miejsce , nie ma problemu z wolnymi stolikami i codziennie inny obiad dnia (2 zestawy) każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie :) tanio i bardzo miła i sympatyczna obsługa.

  2. Julka Jonczyk ★★★★★

    Bardzo dobre domowe jedzenie. Wszystko zawsze pięknie podane co dodatkowo zdecydowanie poprawia odbiór miejsca. Ceny również na plus.

  3. Marian Wichura ★★★★☆

    Lokal wielki, pięknie odremontowany, choć bez klimatu, a raczej z klimatem stołówkowym / jadłodajniowym. Myślę, że na dowóz lub jakieś imprezy to naprawdę spełnia swoją rolę, bo raczej się nie nadaje aby przyjąć posiedzieć, pogadać. Na tygodniu raczej - wejść, zjeść i wyjść. Menu dań skromne, za to menu drinków pokaźne, to bardzo na plus, osobny bar to ciekawe rozwiązanie. Jedzenie tak polskie że chyba bardziej się nie da. Porcje nieduże, ale też nie przesadnie małe, takie w sam raz. Pyszna zalewajka, jak u babci. Polecam jak ktoś się miłuje w polskim jedzeniu. Zupka + kotlet z ziemniakami za cenę kebaba to dobra opcja.

  1. Artur Szmit ★★★★★

    Nie wiem czy jest w Kielcach i Świętokrzyskim drugie takie miejsce w którym można dostać tak smaczne i zarazem tanie jedzenie. Serwowane w dodatku na modłę drogich restauracji. Naprawdę niesłychane combo, szczególnie że porcje do małych również nie należą. Polecam całym sercem - tym bardziej że lokalizacja znajduje się w samym centrum Kielc. Warto się tam wybrać na obiad.

  2. Małgorzata Biernat ★★★★★

    Miejsce niepozorne, ale naprawdę warto zajrzeć. Smaczne jedzenie, miła obsługa i przyjemne wnętrze. Serdecznie polecam!

  3. Joanna Błachut-Serwatka ★★★☆☆

    Po zmianach, bardzo słabo. Może i proponowane dania są nadal smaczne, ale cena... jedyne co się opłaca to danie dnia, które nie zawsze może trafić w gust. Poprzednia opcja z wystawionymi daniami do wyboru była idealna - zapach, super przygotowane tak wzmagały apetyt, że wszystko bym zjadła i można było obiad skomponować w przystępnej cenie. Nie wiem co własciciele mieli na celu, ale obawiam się, że to nie będzie dobra zmiana.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres BISTRO KURNIK DANIE DNIA PIZZA - KIELCE?

BISTRO KURNIK DANIE DNIA PIZZA - KIELCE znajduje się przy Wesoła 51, 25-363 Kielce, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do BISTRO KURNIK DANIE DNIA PIZZA - KIELCE?

Można skontaktować się z BISTRO KURNIK DANIE DNIA PIZZA - KIELCE pod numerem +48 663 770 460

Jak można dotrzeć do BISTRO KURNIK DANIE DNIA PIZZA - KIELCE?

Do BISTRO KURNIK DANIE DNIA PIZZA - KIELCE można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements