Obsługabardzo miła i pomocna. Lokalizacja to samo centrum Torunia czyli starówka jeśli chodzi o pokoje to wszystko w porządku, posprzątane i jest to hostel a nie hotel jak ktoś nie rozróżnia tych dwóch pojęć to odsyłam do Google dlatego uważam że jak na hostel to są dobre warunki jedyny minus to łazienka o której jest mała umywalka w której nie ma jak umyć rąk no i zatkany odpływ w prysznicu, poza tym wszystko w porządku Jestem zadowolony.
Zdjęcia
Opinie
-
Kamil ★★★★☆
-
Karol Pawluch ★★★★★
Polecam, byłem na konferencji branżowej jak na 2 dni noclegu w terminie na już, to jest w sam raz :) Pani właścicielka miły empatyczna i chętna pomocy. Przyjeżdżałem do hostelu bardzo późno, a i tak czekała i była pomocna za co bardzo jestem wdzięczny.
-
Anna Stepanian ★★★★☆
Bardzo fajnie miejsce. Pani Madzia jest bardzo pomocną i przesympatyczną osobą. Blisko starówki, fajny taras na odpoczynek i dobrze wyposażona kuchnia. Polecam
-
Wiktoria Gbur ★☆☆☆☆
Zimna woda w łazienkach oraz lodowate grzejniki, na bojlerze 20°. Pokoje to klitki na miotły, małe oraz niezbyt czysto. Grzyb na ścianach, a także czuć wilgoć w powietrzu. Trzeba uważać na schodach, ponieważ są kręte, a stopnie są krótkie i wysokie. Można się wywrócić nawet na trzeźwo. Nie polecam.
-
Katarzyna Sugier - Borowińska ★★★★☆
Przemiła I pomocna obsługa, wygodne łóżka, czysta pościel, możliwość wypożyczenia ręczników, w łazience można byłoby nieco wyregulować krany (w umywalce woda za gorąca, w prysznicu nie można samemu wyłączyć lejącej się wody), ale jest to temat do przeżycia, nam tak bardzo nie przeszkadzał. Z plusów dodatkowo dobrze wyposażona kuchenka i przyjemny taras ( śniadanie i kolacja na świeżym powietrzu). Dla mnie dużym plusem były koce w pokoju. Z minusów lokal karaoke po sąsiedzku, ale wiadomo, bliziutko rynku, można było się spodziewać, natomiast kto co lubi :-D Ogólnie pobyt wspominamy miło :)
-
Dorota K. ★★☆☆☆
Lubię uczciwy kontrakt. Jeśli mam różne standardy pokoi w ofercie to publikuję na stronie różne.Jeśli ktoś będzie chciał chodzić po pokoju z pochyloną głową i zaakceptuje jego metraż, to sobie taki weźmie i wtedy nie będzie miał pretensji. A tak niepotrzebnie rozczarowanie. Małe, małe , małe. Jedna osoba z trudem i tylko do spania. Dwie to byłoby wyzwanie. 15 metrów tylko na papierze. I dlatego tylko dwie gwiazdki. Strome schody o wysokich stopniach. Poza tym super. Czysto, ciepło, wyposażona kuchnia, tarasik przy kuchni, można wypić kawkę na powietrzu.Lokalizacja wybacza wiele. Z samochodem trzeba się rozstać wcześniej. Samo centrum. W pakiecie z nieprzespanymi nocami niestety. Ale to już wybór.
-
Maria Wiatr ★★★★★
Wspaniałe miejsce w Centrum blisko wszędzie na spacerek i zwiedzanie miasta.
-
Basia Koh ★★★★★
Przede wszystkim największy plus za dogodną lokalizację. Pokoje ładne, schludne. Bardzo miła obsługa, jest możliwość pozostawienia bagażu po skończonej dobie hotelowej. W pokoju nie było duszno (pomimo tego, że znajdował się na poddaszu). Kuchnia z wyjściem na taras. Wyposażenie kuchni też ok. Widziałam opinie o brudnej łazience. Moim zdaniem była czysta, ale potrzebująca remontu. Jednak warto wspomnieć, że hostel jest świeżo odmalowany.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Green Hostel II?
Green Hostel II znajduje się przy Szewska 13, Stare Miasto, 87-100 Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Green Hostel II?
Można skontaktować się z Green Hostel II pod numerem +48 502 482 477
Jak można dotrzeć do Green Hostel II?
Do Green Hostel II można dotrzeć, korzystając z poniższego linku