Opinie

  1. Bartek Panek ★★★★☆

    Całkiem niezły hotel, niedaleko od centrum miasta i starówki. Dobre śniadania. Jedyne do czego się można przyczepić to że w październiku jak już było chłodniej na dworze to w łazience był zimny grzejnik pomimo że był rozkręcony na maxa. Dobra relacja cena/jakość w hotelu, obsługa w hotelu bardzo miła, bez zastrzeżeń.

  2. Twójprzewodnik ★★★★★

    Bardzo pozytywne odczucia grupy po noclegu w hotelu Meeting. Na wszystkie wynajęte pokoje tylko jeden był w nieco słabszym stanie, cała reszta rewelacja. Jedzenie w porządku. Bardzo miła i pomocna obsługa, od kontaktu mailowego po obsługę gości. Polecam

  3. Krzysztof Naumowicz ★★★☆☆

    Hotel jak hotel - taki troszkę schowany (wejście z tyłu budynku). Pokój czysty choć troszkę zaniedbany, łazienka również. Bardzo nieprzyjemny zapach w korytarzu - to najbardziej zapadło w pamięć. Jeżeli chodzi o śniadania, to dawno tak biednego nie jadłem w hotelu. Ogólnie hotel OK do przenocowania (spoko ceny) , ale na kilka dni bym się nie zdecydował. Skąd te trzy gwiazdki? Nie wiem.

  1. Epipodiusz Impel ★★★★☆

    Spędziliśmy 1 noc. Pokoje czyste, ręczniki świeże. Problemem było wyciszenie pokoju, a raczej jego brak. Ponieważ mieliśmy pecha akurat trafiła nam się grupa emerytów, która przyjechała autokarem. Na szczęście śpiewy rozlegały się tylko do 22:30, ale potem przez pół godziny "towarzystwo" się rozchodziło głośno się śmiejąc i rozmawiając i mając w 4 literach ciszę nocną rzekomo obowiązującą od 22:00. Pomimo zamkniętych drzwi od łazienki całą noc było słychać wentylację, której nie dało się wyłączyć. Łóżka wygodne, tylko że gniazdka przy łóżkach nie działały, a czajnik bezprzewodowy się sam nie wyłączał.

  2. Wiktor Wysocki ★★★☆☆

    Byłem w hotelu jedną noc i raczej już tam nie wrócę. Pokój był przytulny, recepcjonistka miła i lokalizacja dobra. Problemem byli sąsiedzi w pokoju obok. Nie mogłem zasnąć, bo całą noc słyszałem oklaski w pokoju obok. Nie mam zielonego pojęcia czemu nastolatki w tych czasach wymyślają takie głupoty. O godzinie 1:40 zapukałem do drzwi, aby poprosić o ciszę, ale jedyne co usłyszałem to przezwiska skierowane do mnie. Zawiedli mnie pracownicy hotelu, którzy nic nie zrobili z takim głośnym hałasem. Następnego dnia byłem całkowicie niewyspany, ale przynajmniej mogłem zjeść smakowite śniadanie. Podsumowując chyba szczęście mi nie dopisało, ale w porządnym hotelu nie powinno być takich sytuacji.

  3. Martines Ząbek ★★★☆☆

    Pokoje czyste o odpowiedniej wielkości jednak .....czuć chemię ktora stosuja pokojowe, podczas 3 dni pobytu nie był on sprzątnięty, nie uzupełniono wody, poduszka to raczej maly jasiek ktory nie daje komfortu snu. W łazience nie domykają się drzwi prysznica co powoduje zalanie podłogi. W pokoju jest czajnik, ale nie ma filiżanki, kawy i herbaty. Parking płatny 15 zł za dobę. Śniadanie bardzo bogate i smaczne, tylko sala w której się je jest mało klimatyczna. Podczas naszego pobytu dwie noce hotel oblegały dzieci nad którymi nikt nie panował, hałas, wrzaski, trzaskanie drzwiami, zablokowana winda.

  1. kaskader gandi ★☆☆☆☆

    Pozdrawiam Panią że śniadań która robi wszytko żeby nie spytać czy ktoś chce coś ciepłego do jedzenia. A express do kawy nie jest przygotowany dla klienta tylko sam musi go włączyć odwodnić itp

  2. Tomasz Dąbrowski ★★★★★

    Przystępna cena, dobra lokalizacja , czysto, bardzo wygodnie, smaczne śniadanie. Polecam.

  3. Aleksandra G. ★★★☆☆

    Nocowaliśmy jedną noc - łóżka były bardzo wygodne, wyspałam się. Łazienka przestronna, jednak prosi się o remont, z uwagi na rozwijający się na suficie grzyb. Ogólnie ok, choć standard nieco zaniżony jak na 3 gwiazdki. Na plus miła obsługa na recepcji.

  1. Panda ★★★★☆

    Hotel czysty, dla gości dostępne ręczniki, zestaw do kąpieli, częste sprzątanie. Pokoje z dobrym wyposażeniem i przestronne. Pyszne posiłki, duży wybór i miła obsługa. Jednak podobno dostęp do siłowni jest całodobowy, tymczasem gdy chciałam iść późną porą dostałam w recepcji odpowiedź, że preferowane jest, żeby korzystać w ciągu dnia i nie dostałam karty.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Meeting?

Hotel Meeting znajduje się przy Generała Józefa Bema 73/89, Chełmińskie Przedmieście, 87-100 Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Meeting?

Można skontaktować się z Hotel Meeting pod numerem +48 566 650 050

Jak można dotrzeć do Hotel Meeting?

Do Hotel Meeting można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements