WITAM Mamy numer do kwiaciarni?
Zdjęcia
Opinie
-
Rafał M (Rafał M) ★★★★★
-
Marek Szopa ★★★★★
Super kwiaciarnia, kwiaty zawsze świeże i ładne. Pani Wiola zawsze doradzi i skleci ładny bukiecik. Polecam , sam korzystam od wielu lat.
-
Nickname ★★★★★
Bardzo miło ;)
-
Mariusz Chilmon ★★★★★
Moja ulubiona kwiaciarnia. Miła pani. Kwiaty uczciwe, nie więdną następnego dnia, i w rozsądnej cenie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kwiaty?
Kwiaty znajduje się przy 81-185 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Kwiaty?
Do Kwiaty można dotrzeć, korzystając z poniższego linku