Opinie

  1. Kamila Lisiewicz-Dróżdż ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce, akurat gdy byłam tam praktycznie pusto. Dziecko pomoczyło nóżki i pobawiło się łopatką w piachu. Gdyby nie silny wiatr to byłabym tam cały dzień. Czysto, bez śmieci, kilka namiotów tylko gdzieś dalej postawione, spokojnie.

  2. Agata Schmidt ★★★★★

    Fajne miejsce na odpoczynek przy zbiorniku wodnym, choć w długu weekend suerpniowy sporo ludzi. Dużo sprzętu pływającego, na silnikach więc hałaśliwie. Spacer po wale bardzo przyjemny choć brak cienia w tak słonecznym okresie może być męczący.

  3. Karol Pasek ★★★★☆

    Klimatycznie, można zaparkować i rozbić namiot i hamak między drzewami, niedużo ludzi w weekend z soboty na niedzielę , kilka kamperow, przyczep, namiotów. Więcej ludzi parkuje i spaceruje na wałach bliżej Poraja. Nie jest to typowa piaszczysta plaża, zejścia do wody między trzcinami. Trochę weekendowych imprezowiczów, także zza wsch. granicy. Niestety sporo śmieci i trochę papierzaków… jakaś przenośna toaleta i kontener z gminy opróżniany raz w tygodniu by nie zaszkodził.

  1. Joanna Kowalewska ★★★☆☆

    Byliśmy przed sezonem na weekend z przyczepą. Pierwsza noc była spokojna natomiast druga nie obyła się bez wezwania policji. Przed północą przyjechało czterech Ukraińców ubranych na czarno i biegali z nożem dookoła przyczepy, mieli butlę z gazem i robili jakieś wystrzały. Zaczęli grzebać przy przyczepie więc szybko zadzwoniliśmy po policję, która szybko zareagowała.

  2. Krzysztof Mickiewicz ★★★★☆

    Plaża przy dość ruchliwej drodze , obowiązuje zakaz kąpieli , są kosze na śmieci a właściwie worki przywiązane do płotu miejsce do spuszczania łodzi , i budka z lodami. Stałem tam samochodem z przyczepą jedną noc w towarzystwie innych podobnych miejsce bezpieczne

  3. Adam Mielczarek ★★★★☆

    Miejsce z potencjałem ale nie wykorzystanym. W miarę czysto ale widoczny brak koszy powoduje że po okolicznych zagajnikach można znaleźć wiele śmieci zwłaszcza po ciepłych weekendach

  1. Anna Koniecpolska ★★★★☆

    Plaża niestety dość mocno zarosła w stosunku do map satelitarnych. Dużo krzewów jeżyn, więc polecam w sierpniu, ale piaszczystych wejść do wody już niemal nie ma (jedyne pozostałe w 2022 widoczne na zdjęciu). Nie zmienia to faktu, że przyjemne, półdzikie miejsce na relaks nad wodą.

  2. Jakub Badełek ★★☆☆☆

    Miejsce byłoby przyjemne gdyby nie woda która w tej części basenu jest w tragicznym stanie. Duża ilość sinic i okropny smród...

  3. Hubert Matysiak (Kolekcjoner205) ★★★★☆

    Całkiem miłe miejsce do spędzenia popołudnia, na plaży nigdy nie ma tłumów. Do samej plaży można dojechać starym asfaltem wzdłuż zbiornika od strony Poraja, jak również przejeżdżając krótki leśny odcinek zaraz za przepustem wodnym na drodze wojewódzkiej od strony Myszkowa. W tym miejscu obowiązuje zakaz kąpieli, woda też średnio się do tego nadaje, jednak to dobra okolica dla wędkarzy, czy osób które chcą popływać własną łódką. W razie czego przystań znajduje się w Poraju, po przeciwnej stronie zbiornika, tam jest możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Plaża Masłońskie?

Plaża Masłońskie znajduje się przy 42-360 Powiat myszkowski, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Plaża Masłońskie?

Do Plaża Masłońskie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements