Przyjechałem do salonu dzisiaj z uszkodzonymi okularami. Zapytałem czy są jeszcze dostępne oprawki Pani powiedziała że nie i zaproponowała od razu nowe oprawki z szkłami z cenami od. Pojechałem do Batorego drugi punkt a tam miła Pani powiedziała że już tych nie ma ale postara się dopasować do szkieł jakie są prawie nowe. Znalazła dwie oprawki do których pasowały moje szkła.
Zdjęcia
Opinie
-
Janusz Grochocki ★☆☆☆☆
-
Anna Witeczek ★★★★★
Super atmosfera , Miła, kompetentna załoga , (Szczególnie pani Magda), Bardzo duży wybór oprawek. To są moje drugie okulary z tego salonu :)
-
Sandra K ★★★★★
Najlepsi!!! Piękne oprawki, przez które dostaje mnóstwo komplementów. Panie przemiłe i zawsze służące pomocą. Będę polecać każdemu ten salon ❤️❤️❤️
-
iwona fifowska-sola ★★★★★
Przemiła Pani przez 15 minut walczyła z moimi okularami , żeby doprowadzić je do używalności. Były wykrzywione po upadku. Nie dość , że zrobiła to od ręki to jeszcze usługa była gratis . Polecam serdecznie ten zakład optyczny.
-
Marta Bauer-Szpinek ★☆☆☆☆
Nie polecam!!! Zdała od takiego salonu . W sumie to nie ma nic wspólnego z salonem i profesjonalnym personelem. Okulary od początku były źle zrobione. Reklamacja trwa od ponad 6 tyg. Pani ekspedientka bardzo nie sympatyczna jak i również pani M.B kierowniczka! Olewające nie dbające o klient mają wszystkich gdzieś. Poprosiłam o nr tel do właściela odmówiono Mi. Ok rozumiem, ale prosiłam o przekazanie tel do Mnie to pani Kierowniczka powiedziała , ze szef jest na urlopie i nie ma telefonu. To są jakieś żarty!!!
-
Kinga Q ★★★★★
Fachowe doradztwo, Panie pomogly wybrać oprawki następnie odpowiedziały szczegółowo i cierpliwie na wszystkie pytania przy doborze odpowiednich szkieł. Bardzo szybka realizacja.
-
Stanisław Witkowski ★★★★★
Najlpszy salon optyczny od lat kupujemy tam okurary wraz z rodziną i ani razu na ta firma nie zawiodła pazemila opsuga poprosu 10 /10 gwadzek bo im się to poprosu należy
-
Łukasz Klank ★☆☆☆☆
Jeśli szukacie dobrego salonu gdzie dobiorą Wam odpowiednie okulary dla dziecka to ten OMIJAJCIE szerokim łukiem. Ekspedientka nie ma pojęcia o niczym, przy odbiorze okularów nawet zza lady nie wyszła żeby sprawdzić, ustawić okulary.. Dzień po odebraniu okularów poszliśmy prywatnie (kolejne 200zł, jakimś cudem się udało załatwić wizytę) do okulisty od dzieci bo coś dziwnie mu leżały, już na wstępie powiedział że okulary są zdecydowanie za duże, okazało się że one są od 3-5 lat patrząc po modelu czyli zdecydowanie za duże, faktycznie, nawet w internecie są te same w wieku 3-5 lat czyli oszukano nas bo oczywiście SĄ mniejsze a wciśnięto nam to co mieli na stanie i wmówiono że nie ma innych i to dla dwu letniego dziecka z dużą wadą. Brak słów!
-
Tomasz Q ★★★★★
Najlepszy salon optyczny w jakim kupowałem oprawki i szkła. Niesamowicie fachowa obsługa. Ceny bardzo konkurencyjne i często można skorzystać z rabatów na szkła czy oprawki. Polecam ten salon jak i filię w Batorym.
-
SlawkaStar Priv ★★★★★
Byłam bardzo miło zaskoczona, profesjonalna obsługa, bardzo duży wybór oprawek i okularów przeciwsłonecznych. Załatwiłam wszystko, wyszłam z okularami przeciwsłonecznymi, a korekcyjne zostały zamówione z bardzo skomplikowanymi szkłami. Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pomorskie Centrum Optyczne Gdynia Kosakowo?
Pomorskie Centrum Optyczne Gdynia Kosakowo znajduje się przy Pułkownika Stanisława Dąbka 338, 81-198 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Pomorskie Centrum Optyczne Gdynia Kosakowo?
Do Pomorskie Centrum Optyczne Gdynia Kosakowo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku