Polecam Panią na wizytę profilaktyczną, na konkretne leczenie jednak bym się nie zdecydowała ze względu na opinie w internecie.
Opinie
-
x wixa x ★★★★☆
-
B. P. ★☆☆☆☆
Pani Doktor bardzo nie miła. W trakcie badania padło pytanie, czy zaszczepiłam sie przeciwko Covid19. Wtedy jeszcze nie byłam zaszczepiona, za co Pani doktor bardzo mnie potepiała podczas całej wizyty. Padły krzywdzące zdania, m.in. że stwarzam zagrożenie dla Niej i innych pacjentek. Że Pani ma prawo mnie nie badać (podczas badania, byłam bardzo zażenowana, szkoda że w tym momencie nie mogłam po prostu wyjść). Odpowiedziałam, że w takim razie przy rejestracji powinna paść informacja, że nie przyjmują pacjentek nie zaszczepionych. To była moja ostatnia wizyta u tej Pani, mimo, że już jestem zaszczepiona.
-
Flower P. ★☆☆☆☆
Pani Doktor bardzo nie miła. W trakcie badania padło pytanie, czy zaszczepiłam sie przeciwko Covid19. Wtedy jeszcze nie byłam zaszczepiona, za co Pani doktor bardzo mnie potepiała podczas całej wizyty. Padły krzywdzące zdania, m.in. że stwarzam zagrożenie dla Niej i innych pacjentek. Że Pani ma prawo mnie nie badać (podczas badania, byłam bardzo zażenowana, szkoda że w tym momencie nie mogłam po prostu wyjść). Odpowiedziałam, że w takim razie przy rejestracji powinna paść informacja, że nie przyjmują pacjentek nie zaszczepionych. To była moja ostatnia wizyta u tej Pani, mimo, że już jestem zaszczepiona.
-
Myszka Miki ★☆☆☆☆
Nie polecam...!!!! Początek pierwszej mojej ciąży jak i prowadzenie przez panią Doktor super (chodziłam prywatnie) ale później 3 miesiące przed terminem zero zainteresowania ,pomocy ,informacji dzwoniąc i zgłaszając że źle się czuje i że jestem pacjentką nie przyjęła mnie doktor ani razu do końca ciąży...
-
Mini Miki ★☆☆☆☆
Nie polecam...!!!! Początek pierwszej mojej ciąży jak i prowadzenie przez panią Doktor super (chodziłam prywatnie) ale później 3 miesiące przed terminem zero zainteresowania ,pomocy ,informacji dzwoniąc i zgłaszając że źle się czuje i że jestem pacjentką nie przyjęła mnie doktor ani razu do końca ciąży...
-
Anna Ciskowska ★☆☆☆☆
Pani Doktor strasznie nie miła , opryskliwa, niedokładna. Byłam już u wielu ginekologów, i prywatnie i na NFZ, ale z takim podejściem do pacjenta jaki ma Pani doktor to się niegdy nie spotkałam . Zła diagnoza , zero informacji w gabinecie, brak odpowiedzi na moje pytania, dziwne, opryskliwe uwagi. A co najważniejsze to nie przestrzeganie zasad higieny i czystości. Zdecydowanie nie polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Zofia Delewska?
Zofia Delewska znajduje się przy Ogrody Nanickie 12, 84-200 Wejherowo, Pomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Zofia Delewska?
Do Zofia Delewska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku