Opinie

  1. Ewelina ★☆☆☆☆

    Szybciej chyba do papieża bym się dodzwoniła, ale co najlepsze, to moja znajoma tam jest i widzi że "panie" wcale nie mają ochoty odbierać telefonu. Pierwsza w kolejce od 50 minut. Wolne trzeba brać żeby szanowne "panie" chciały odebrać. Lepiej plotkować i kawę pić.

  2. Anna Szczęsna ★☆☆☆☆

    Muszę, bo się uduszę. Nigdy nie spotkałam się - na prywatnych wizytach - z tak niemiłą "rejestracją" ( już pominę fakt, że dodzwonić się to jest jakaś masakra - 3 podejścia po 1 h oczekiwania na połączenie) . Umówiona wizyta planowo 17.30. dojazd do poradni to min 60 min. Dostaje telefon w tym samym dniu 15.15 , że mam być na wizycie u ginekologa po 16 , bo cytuje " pacjentki odwołują wizyty bo jest dużo zachorowań" , a ja na to że nie dam rady być o tej godzinie bo mam ponad 50 km. Na to Pani " ale Pani nie rozumie co ja do Pani mówię ?!, Jak Pani przyjedzie 17 czy później to lekarz nie będzie na Panią czekał " Dotarłam na miejsce na godz 16.40 i jak się okazało, na miejscu czeka aż 5 pacjentek i (pan dr w między czasie miał operację). Do pana dr nic nie mam, ale Pani , która zadzwoniła z informacją - sorry rozkazem - zero profesjonalizmu i życzliwości. I dodam , że umawiając się na wizytę - zwykle jest powiadomienie SMS lub tel z przypomnieniem.. W tej poradni zero przypomnień tylko na 1,5 h przed wizytą - rozkaz że mam być wcześniej bo jak nie to doktor mnie nie przyjmie . Dodam jeszcze co już było kwintesencją wszystkie go ... W momencie rejestracji zamiast "poproszę 300 zł" czy np "koszt wizyty to 300 zł płatne z góry " - było hasło cutuje "trzysta".

  3. Anna Bialik ★☆☆☆☆

    Jestem bardzo mocno rozczarowana . Dzisiaj moja próba połączenia się z Państwa placówką zakończyła się totalnym fiaskiem. Na połączenie z recepcją czekałam 48 minut będąc jak informowała automatyczna sekretarka 1 w kolejce. Takie traktowanie klientów jest bardzo nie stosowne. Moja cierpliwość skończyła się w 49 minucie oczekiwania. :(

  1. Ania B ★☆☆☆☆

    Zadzwoniłam dziś do Rzecznika Pacjenta p. Bartosza i przekazałam opinie na temat recepcji. Nie można odpuszczać takich zachowań. Pani która odbierała dzisiaj telefon i rozmawiala ze mną o 14:32 powinna zostać odsłunięta w trybie natychmiastowym w kontakcie bezpośrednim z petentem . Potwierdzam to co się dzieje na rejestracji jest na poziomie-1 . Nie jestem pierwszy raz klientka Scanmed ale teraz będę ostatni raz. Nawet chyba sobie tą wizytę odpuszczę. Pan doktor przyjmuje także gdzie indziej. Poziom tej Pani inie mieści się w żadnych dopuszczczlanych normach.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przychodnia SCANMED?

Przychodnia SCANMED znajduje się przy Sosnowa 16, 42-290 Blachownia, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Przychodnia SCANMED?

Do Przychodnia SCANMED można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements