Opinie

  1. Yuliya Karpenko ★★★★★

    W przychodni zorganizowano wygodny sposób rejestracji na wizyty u lekarzy i badania, istnieje możliwość uzyskania recepty poprzez konsultację telefoniczną. Lekarz rodzinny Yana Kalashnik jest uważna i kompetentna, jestem bardzo zadowolona, że znalazłam takiego lekarza! Atmosfera dla pacjenta jest ogólnie miła, polecam tę przychodnię.

  2. Mac Macmac ★☆☆☆☆

    Piszecie państwo pod negatywnymi komentarzami: "Przykro nam, że wizyta nie spełniła Pani oczekiwań. Uwagi dotyczące jakości opieki oraz organizacji przyjmowania pacjentów są dla nas bardzo ważne i zostaną przekazane do odpowiedniego działu. Zależy nam, aby każdy pacjent czuł się wysłuchany i otrzymał właściwą pomoc" dlatego chciałbym aby kolejny negatywny komentarz dotyczący jakości wizyty u lekarza Yany Kalashnyk został przekazany do odpowiedniego działu. W czasie wizyty nie czułam się wysłuchana nie otrzymałam właściwej pomocy czyli nie wystawiono mi recepty na lek który przyjmuję stałe. Natomiast uszczypliwości i złośliwości lekarza Yany Kalashnyk do pacjenta na najwyższym poziomie, brawo zmusiły mnie do również niegrzecznego zachowania Ps. Receptę otrzymałam ale dopiero po rozmowie z kierownik przychodni i to nie na pełną dawkę.

  3. Zuzia Barcińska ★☆☆☆☆

    Ta przychodnia to jakaś pomyłka. Z małym chorym dzieckiem, żeby umówić się do lekarza graniczyło z cudem lub proponowali termin 4 dni później. Od 8 zaczynała się rejestracja 8:15 już informacja, że nie ma numerków. Zawsze odczuwaliśmy na wizytach, że jesteśmy „problemem” lub po prostu Pani Doktor Pawlik traktowała tak tylko nas. Może z tego powodu, że podając konkretne argumenty nagle znajdywało się miejsce na wizytę z naszym dzieckiem. Już nie mówiąc o tym, że Panie z recepcji do telefonu wołały Panią Pawlik, która zarzucała mi, że zabieram jej czas, który ma przeznaczony dla pacjentów, tylko ja nie prosiłam nikogo do telefonu. Wizyta z dzieckiem trwa 3 minuty, a po jednej z takich wizyt dziecko było w najgorszym stanie zapalenia płuc a nam został przepisany syrop na kaszel (co zostało stwierdzone przez lekarza prywatnego tego samego dnia). Dziś przy odbiorze historii leczenia dziecka w wywiadzie Pani Doktor Pawlik insynuuje, że „mama dziecka żąda skierowania i recepty” a przepraszam to do przychodni nie można zadzwonić po dwie wyżej wymienione rzeczy? Pani Doktor zamiast straszyć mnie i mojego partnera podaniem nas do prawnika w związku z napisaną wcześniej opinią powinna zmienić nastawienie do pacjentów a nie dziwić się, że druga osoba podnosi głos gdy zostaje atakowana. Ciekawe czy z związku z tą opinią również będę zastraszana prawnikiem.

  1. Dobrusia Glinka ★☆☆☆☆

    Byłam dzisiaj (22.09) w tej przychodni i muszę przyznać, że panie z recepcji to dramat. Zero zainteresowania pacjentem, zero chęci pomocy. Zamiast wykonywać swoje obowiązki, wolą siedzieć z kawą i rozmawiać między sobą, jakby pacjenci byli dla nich przeszkodą. Do tego wszystkie panie w okienku zajmują się tylko rozmowami telefonicznymi, przyjmują „telefonicznych” pacjentów, a nie ma ani jednej osoby, która obsłużyłaby pacjenta odrazu na miejscu. Kiedy człowiek potrzebuje informacji albo wsparcia, spotyka się tylko z olewającym podejściem i niemiłą reakcją. Takie zachowanie jest absolutnie nieprofesjonalne i zniechęca do korzystania z usług przychodni. Za to ogromny plus należy się Pani Laborantce – świetnie wykonała swoją pracę, była bardzo miła i pomocna. Doradziła w odpowiedni sposób i cała obsługa z jej strony była na najwyższym poziomie.

  2. Krzysztof Wodziak ★★☆☆☆

    Lekarka Bilska kieruje w stronę NIE swoich pacjentów niegrzeczne i krzywdzące komentarze. (Byłem wtedy umówiony do zupełnie innego lekarza) „To sprawa spóźnialskich” w taki sposób lekarka zaczęła obgadywać mnie z inną pacjentką, gdy ja obok siedząc, czekałem w ciszy na swoją wizytę. Wszystko fajnie Pani doktor, tylko ja spóźnimy nie byłem, a wręcz parę minut przed czasem. Gorąca zachęcam do zweryfikowanie przez przychodnie, czy tak właśnie było. Sytuacja ta miała miejsce 9 września między 16:55 a 17. Oczekiwałem na wizytę przy gabinecie nr 13. Przed wypowiedzeniem jakiejś tezy warto upewnić się czy jest prawdziwa, szczególnie jeśli pracuje się na fundusz zdrowia. Sama wizyta u lekarza do którego byłem zapisany odbyła się w sposób normalny i bezproblemowy.

  3. łukasz szczewczyk ★☆☆☆☆

    Dragedia Ponad godzinę dzwonię z dwóch telefonów i się dodzwonić nie mogę Jedno okienko otworzą i się cieszą paranoja

  1. Kuba Kaczmarek ★☆☆☆☆

    Dno. Permanentnie odmawiają rejestracji dziecka zasłaniając się liczbą pacjentów. Dziś zachowanie Pań w rejestracji w końcu nagrałem i składam skargę do NFZ.

  2. Seemoonster ★☆☆☆☆

    Nie polecam Pani M.Grzybowskiej po dzisiejszej wizycie kiedy mnie badała no schudła by pani chciaz 5kg jak pani wygląda..... później wstyd tak przychodzić w ciągu miesiąca 2 raz do lekarza że pracować ci się nie chce:) ubezpiecznie mam od mamy a pani doktor że nie rozumie tego jak mogę być na czyimś ubezpieczeniu wzięłabyś się za siebie a nie. Pani nie umiała wystawić mi zaświadczenia o l4 a mówiłam ze potrzebuję do pracy a ona ze nigdy sie z takim czyms nie spotkala i powiedziała że mi nie wystawi.. a po 5 minutach zawołała inna Miłą pani ktora jej pokazała... szczerze nie polecam tej pani :) ale za to bardzo polecam panie z recepcji :)

  3. Barbara Wawrzkiewicz ★☆☆☆☆

    Przychodnia jest otwarta od 7:30 do 8:30 nikt nie odbiera, a jak już ktoś się dodzwoni No najwcześniej odbierają panie o 9:00 i łaskawie mówią ze niema już miejscu na zarejstrowanie

  1. Jarek Sikora ★★☆☆☆

    Panie z rejestracji nie szanują klientów. Większość lekarzy się spóźnia albo wychodzi wcześniej. Rejestracja jest tak nieporadna, że tworzy sztuczny tłok. Ogólnie dramat poza postawą pewnej starszej Pani doktor która ratuje to miejsce przed oceną 1...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przychodnia Lekarska NZOZ?

Przychodnia Lekarska NZOZ znajduje się przy Mikołaja Kopernika 45, Śródmieście, 42-200 Częstochowa, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przychodnia Lekarska NZOZ?

Można skontaktować się z Przychodnia Lekarska NZOZ pod numerem +48 343 245 117

Jak można dotrzeć do Przychodnia Lekarska NZOZ?

Do Przychodnia Lekarska NZOZ można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements