Opinie

  1. Jakub Jakub ★★★★★

    Serdecznie polecam pralnię, cenowo na prawdę wychodzi w porządku zarówno jak i jakościowo zniewalająco. Na pewno wrócę

  2. Wieslaw Janson ★★★★★

    Miła i profesjonalną obsługa, przystępne ceny i dobre terminy realizacji. Polecam szczególnie osobą nie mającym czasu na zabawę w pranie.

  3. Malgorzata Lipinska ★★★★★

    Chciałabym bardzo podziękować za usługę pralni. Państwo u których poprosiłam o czyszczenie kurtki puchowej wykonali usługę bardzo starannie i terminowo. Kurta jest jak nowa ! Jeszcze raz dziękuję pięknie

  1. Ryszard Piotrowski ★☆☆☆☆

    Oddałem kurtkę zimową do prania chemicznego (jak mówią na sucho !!!!) Oddawałem przez 3 lata do prania chemicznego i wszystko było dobrze !!! Teraz gdy ją odebrałem i chciałem założyć cały wkład ocieplenia zbity i wszystko na jednej stronie !! Kurtka nadaje się do wyrzucenia !!! Najprawdopodobniej wyprali w pralce z wodą a nie czyścili chemicznie !!!! Nie polecam tej Eco śmiesznej pralni !!!!! Szok !!!!!

  2. mastercih ★★★★★

    Bardzo polecam, przemiły Pan (chyba właściciel), ceny konkurencyjne!

  3. Mariola Kaplita ★★★★★

    Oddałam do wyczyszczenia płaszcz mocno ochlapany kałużą. Został idealnie wyczyszczony i uprasowany. Wyglada jak nowy. Dodatkowo odebrałam w foli i z wieszakiem. Bardzo miła obsługa. Polecam

  1. Jan Hebel ★★☆☆☆

    DOBRZE WYPRANE, i niestety tylko to. Garnitur był mocno ubrudzony i fajnie że udało się to wyprać bez odbarwień. Zwłaszcza, że - jak stwierdził Pan przyjmujący zlecenie - materiał jest trudny. Niestety osoba z żelazkiem nie miała pojęcia o tym co robi, w kilku miejscach porobione fałdy, wyłogi wyglądają jakby ktoś mi po marynarce walcem przejechał a to wszystko nic w porównaniu z efektem pęcherzyków na prawie całej powierzchni. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia... Nie polecam, będę musiał oddać to drugi raz, drugi raz zapłacić a i tak szczerze wątpię że uda się to jeszcze naprawić :(

  2. Monika Łukowicz ★☆☆☆☆

    Bardzo niemiła obsługa! Podczas rozmowy telefonicznej, zostałam potraktowana jak intruz, więc nie zamierzam korzystać z usług i będę wszystkim odradzać! Szanowny Pan Właściciel musi wiedzieć, że klient ma prawo zapytać o upust i usłyszeć kulturalną i rzeczową odpowiedź. Właśnie problemem w tej pralni jest KOMUNIKACJA i sposób rozmowy z klientem. To firma jest dla klienta a nie klient dla firmy. Dziwię się, że w obecnych czasach nie szanuje się potencjalnych klientów.

  3. Anna Rycerz ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z pralni Eko. Suknia ślubna jak nowa, a byłam pewna że nie uda się jej doczyścić, bo po całej przetańczonej nocy była w strasznym stanie. Sukieneczka córeczki również jak nowiuśka i cena jak za taka prace uważam że niska. Naprawdę polecam i napewno jeszcze skorzystam z usług !

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pralnia chemiczna "Eko'. Jerzy Kraus?

Pralnia chemiczna "Eko'. Jerzy Kraus znajduje się przy Wejherowo:Klasztorna 26, 84-200 Wejherowo, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pralnia chemiczna "Eko'. Jerzy Kraus?

Można skontaktować się z Pralnia chemiczna "Eko'. Jerzy Kraus pod numerem +48 586 771 094

Jak można dotrzeć do Pralnia chemiczna "Eko'. Jerzy Kraus?

Do Pralnia chemiczna "Eko'. Jerzy Kraus można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements