Pani w rejestracji bardzo nie miła,krzyczy do słuchawki twierdząc najpierw że nie słyszy a pyzniej że ktoś rozmawia do niej z ironią. Podejście do pacjenta żadne. Nie potrafi udzielić podstawowych informacji,wręcz wrzeszcząc. Może pora zmienić na kogoś młodszego kto potrafi rozmawiać z pacjentem... Litości ... Ubolewam że musiałam dać jedną gwiazdkę bo i tak to za dużo.
Zdjęcia
Opinie
-
Jadzia S ★☆☆☆☆
-
Rafal ★☆☆☆☆
Najgorsza organizacja rejestracji jaką widziałem pani w rejestracji nie panuje nad niczym rejestrują pacjentów na godzinę po czym tworzą się jakieś sztuczne kolejki nic nikt nie wie totalna porażka jeśli chodzi o organizację i rejestrację klienta dno i wodorosty zarządzanie pamięta czasy komuny
-
Anna Hamala ★☆☆☆☆
Brak prawidłowej organizacji pracy przychodni i umiejętności zarządzania w ochronie zdrowia. Ludzie czekają godzinami na przyjęcie do lekarza, ponieważ nie ma wskazania orientacyjnej godziny dla pacjenta. Wskazywana jest tylko godzina od. Powoduje to kolejki i flustrację. Jest to brak szacunku do czasu pacjentów oraz narażanie ich na dodatkowe infekcje. Wiele państwowych przychodni świetnie radzi sobie z organizacją przyjęć. W przypadku tej przychodni, widać całkowity brak kompetencji osób zarządzających.
-
Hubert Berski ★★★★☆
Ta opinia będzie głównie dotyczyć ostatniego piętra. Budynek może wyglądać niesmacznie, tak jak z czasów PRL. W środku jest nawet ok, natomiast parter (tam gdzie jest rejestracja) jest troszkę niewyremontowany. Na ostatnim jest masa ludzi, MASA ludzi, aż tyle, że nie wiem czy da się tu umówić indywidualnie. Co do tych dwóch psychologów nie mam żadnych zastrzeżeń, są chętni do pomocy. Fizjoterapia, kiedy chodziłem w latach 2018 - 2022, niestety nie pomogła mi. Ze względu, że musiałem pracować w grupie, nie mogła się dostosować do moich problemów z chodem. Podsumowanie Budynek jest bardzo brzydki, psycholodzy są genialni, natomiast problemem jest ilość ludzi i (chyba) brak sposobu umówienia się na zajęcia indywidualne. Dziękuję!
-
marek ignacy ★☆☆☆☆
Nie polecam Nigdzie jeszcze nie spotkałam się z takim chamstwem jak w laboratorium pobierania wymazów.,te panie tam zasiadające powinny wylecieć na bruk w trybie natychmiastowym żeby już nie miały okazji znęcać się nad starszymi ludzmi. Prawie siłą wyrzuciły moja mamę bo do pobierania wymazu z gardła przyszła bez maski co jest absurdem bo jak można pobrać wymaz w masce..Ludzie traktowani są tam gorzej niż psy. Na drugi raz wszystko nagram i sprawa skończy się w prokuraturze.
-
Kasia Hertman ★★★★★
Dziękuję Paniom pracującym w Medycynie Pracy za życzliwość i pomoc . Aż miło było być obsługiwanym przez te Panie. Polecam wszystkim.
-
Kamila U ★☆☆☆☆
Dodzwonienie się do tejplacówki to jakiś absurd i graniczy z cudem. Obsługa klienta na recepcji jest bardzo roszczeniowa i zdecydowanie nie prokliencka. Dzwoniący pacjent to po prostu problem ponieważ przeszkadza w przerwie na kawe i przerywa rozmowy z koleżankami z pracy. Zdecydowanie NIE POLECAM. Ja z pewnością nie skorzystam z usług.
-
Karina Woszczyk ★☆☆☆☆
Bardzo, ale to bardzo nie miła Pani z rejestracji od Medycyny Pracy. Uważam, że Pani sama powinna otrzymać skierowanie do lekarza pracy z klientami/pacjentami aby upewniła się, że ta praca jest dla niej odpowiednia. I mam nadzieję, że ta Pani przeczyta tą opinie, bo to ona jest tam dla pacjentów! Więc proszę na przyszłość pomyśleć nad tonem rozmowy! Nie polecam nikomu!
-
Joanna Pustuł (Aisha Spring) ★☆☆☆☆
Miejsce, które należy omijać szerokim łukiem. Kompletny brak organizacji pracy. Pacjenci umówieni na godzinę czekają na badanie po 3 godziny, panie pozamykane na klucz w pokojach, więc niczego się nie dowiesz. Poza kolejką przyjmowani inni (znajomi, nie wiem?). Obsługa pacjenta przedmiotowa, niegrzeczna ,a momentami po prostu chamska. Brak informacji o godzinach przyjęć, o przerwach czy możliwości odbioru wyników. Nawet jeśli mają szybsze terminy, to nie jest to warte takiego traktowania. Nawet do pracy w roli stracha na wróble się nie nadają, bo nie ogarnęli by tematu. Dno!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Medyczne "AMICUS" Sp. z o.o.?
Centrum Medyczne "AMICUS" Sp. z o.o. znajduje się przy Aleja Pokoju 44, Zawodzie - Dąbie, 42-202 Częstochowa, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne "AMICUS" Sp. z o.o.?
Można skontaktować się z Centrum Medyczne "AMICUS" Sp. z o.o. pod numerem +48 343 725 608
Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne "AMICUS" Sp. z o.o.?
Do Centrum Medyczne "AMICUS" Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku