Miałem zaszczyt leżeć w szpitalu uniwersyteckim we Francji w Nancy dwa tygodnie.Po powrocie zderzyłem się z bezdusznymi ludźmi w tym szpitalu w Myszkowie od poziomu izby przyjęć po oddział wewnętrzny i podejście pielęgniarek oraz lekarzy. W mojej opinii to ten szpital powinni zamknąć i zmienić całkowicie cały personel. To się co najwyżej na szparagi nadaje a nie do opieki nad chorymi.
Opinie
-
Ryszard Bubak ★☆☆☆☆
-
maks berja ★★★★★
Z całego serca dziękuję za opiekę po mojej operacji. Warunki w szpitalu oraz profesjonalizm personelu, zarówno lekarzy, jak i pielęgniarek, były na najwyższym poziomie. Szczególne podziękowania składam Panu Doktor oraz wszystkim pielęgniarkom za troskliwą opiekę i wsparcie. Dzięki Państwa zaangażowaniu czułam się bezpiecznie i komfortowo. Jeszcze raz serdecznie dziękuję!
-
Monika Monika ★★★★★
Witam serdecznie nowy Kierownik szpitala, chce zamknąć oddział ginekologi w szpitalu, pacjentki beda jeździć do Zawiercia .Jak dla mnie to bardzo zły pomysł.
-
Renata Capiga ★★★★★
24 października 2024 roku miałam wykonaną artroskopię kolana. Cały zespół pielęgniarek i lekarze z oddziału ortopedycznego zasługują na najwyższe uznanie. Super podejście do pacjenta oraz opieka przed i po operacji. I bardzo dobre warunki jak na państwowy szpital. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję:)
-
Hanna Kuśmierska ★★★★★
10 marca zgłosiłam się na porodówkę w Myszkowie i 12 marca urodziłam córeczkę. Nie mam słów wyrazić swoją wdzięczność dla wszystkich i każdego z osobna w tym szpitalu ♥️ czułam się mega zaopiekowana Nie wyobrażam sobie rodzić w innym szpitalu i gorąco polecam ♥️ Pozdrawiamy Hania , Piotrek i Michalina
-
Mariusz yt ★☆☆☆☆
Korytarzami łączącymi szpitalne sale niesławnego Myszkowskiego ośrodka opieki dla obłąkanych przechadza się pojedyncza, monstrualna postać. Stosowane przez nią metody są drastyczne, jej piła chirurgiczna — ostra, pacjenci zaś — przerażeni. Ten człowiek nie jest bowiem żadnym lekarzem uznanym gdziekolwiek poza zakamarkami jego własnego umysłu.
-
Teresa Wachowiak ★★★★★
Dziękuję bardzo za uratowanie mi życia doktorowi Ayman Oukal i doktor Rafał Meresinski z asystująca pielęgniarka/pani krótko ścięta czarne włosy/informacja od męża nie byłam świadoma co się działo.Dziekuje bardzo brakuje mi słów moja wdzięczność nie zna granic Dzięki Wam zobaczę jeszcze dzieci.wnukii najbliższych przyjmijcie skromne dziękuję.
-
Mikołaj ★★★★★
Polecam ! Wspaniałe oddziały : położniczy i noworodkowy . Rewelacyjna opieka ❤️i personel ❤️
-
Anna ★☆☆☆☆
Izba przyjęć dr.ordynator oddziału wewnętrznego porażka, przecież on powinien być dla pacjentów a zachowanie jakby za karę musiał przyjść do pacjenta. Pielęgniarze wykonują całą pracę za lekarza a on jeszcze łaskę robią i o wszystko trzeba prosić dobrze,że jeszcze nie trzeba płacić. Ordynator kto dał mu takie stanowisko!!! Wstyd żeby traktować tak ludzi przecież on sam też kiedyś może być na miejscu chorej osoby.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres szpital?
szpital znajduje się przy aleja Wolności 29, 42-300 Myszków, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do szpital?
Do szpital można dotrzeć, korzystając z poniższego linku