Opinie

  1. TREDER ADVISORY Paweł Treder ★★★★★

    Jestem pacjentem od ponad 2 lat. Korzystam z usług bardzo często. Jestem pod ogromnym wrażeniem jakości „obsługi”. Panie z rejestracji zawsze uśmiechnięte,kadra medyczna świetna. Wizyty odbywają się bez pośpiechu. Sprawny kontakt telefoniczny. Oceniam na 6*. Dziękuję, że w tak przyjaznej atmosferze mogę zadbać o swoje zdrowie

  2. Pola Leszczyńska ★☆☆☆☆

    Enel-Med Gdynia – totalne rozczarowanie. Zrobiony rezonans, obiecali wynik w 5 dni roboczych – minęło ponad tydzień i dalej nic. Dzwonię, pytam, a oni tylko „proszę czekać, nie możemy przyspieszyć”. Zero konkretów, zero odpowiedzialności. Człowiek umawia wizytę u lekarza na podstawie ich terminu, a potem zostaje z niczym. Brak szacunku do pacjenta i do własnych obietnic. Nie polecam, omijać szerokim łukiem.

  3. Krzysztof Marek Spieck ★☆☆☆☆

    Kolejna wizyta z kolejny raz opóźnienie godziny w tej placówce to fikcja rozumiem że może być opóźnienie lecz w takiej sytuacji recepcja powinna o tym poinformować by przyjechać później małych pieniędzy się nie płaci ale nie szanują czyjegoś czasu nie polecam

  1. Lukasz Lukasiewicz ★★★★★

    Miałem przyjemność odwiedzić placówkę Enel-Med i jestem niezwykle zadowolony z jakości obsługi. Szczególnie chciałbym wyróżnić panie z recepcji, które były niesamowicie pomocne, uśmiechnięte i profesjonalne. Już od momentu wejścia do placówki czułem się bardzo dobrze zaopiekowany. Panie z recepcji wykazały się ogromną cierpliwością i empatią, odpowiadając na wszystkie moje pytania i pomagając w załatwieniu formalności. Ich pozytywne nastawienie i profesjonalizm sprawiły, że wizyta była bardzo przyjemna. Serdecznie polecam Enel-Med każdemu, kto szuka wysokiej jakości opieki medycznej!

  2. Justyna Bielska ★☆☆☆☆

    Czuję się zawiedziona i upokorzona. Byłam umówiona do internisty. W placówce stawiłam się 10 minut przed czasem. W recepcji potwierdziłam wizytę i udałam się pod wskazany gabinet. Po 15 minutach opóźnienia zaniepokoiłam się i zapytałam przechodzącą Panią, czy jest tam pacjent i czy powinnam zapukać. Stwierdziła, że jest najprawdopodobniej opóźnienie i muszę czekać na wezwanie. Po 40 minutach opóźnienia, już bardzo zestresowana, kolejny raz zapytałam mijającą mnie Panią czy to normalne, że jest takie opóźnienie i że jeden pacjent siedzi tak długo. Pani stwierdziła, że zaraz to sprawdzi. Zostałam zawołana pod okienko recepcji i poinformowana że moja wizyta była jednak na 13:30 i Pani początkowo źle spojrzała i teraz już lekarza nie ma (miałam smsowe potwierdzenie wizyty oraz dodatkowe przypomnienie, obydwa smsy z godzina 15:30). Przypomnę również, że ta sama Pani przed wizytą sprawdziła mój termin w systemie, potwierdziła go i pokierowała mnie pod gabinet. Podsumowując siedziałam 50 minut z dużą infekcją pod pustym gabinetem. Nikt z obsługi nie zauważył tego faktu, chociaż pracujące tam Panie mijały mnie co najmniej 4 razy. Na koniec tej sytuacji nie usłyszałam nawet słowa przepraszam tylko stwierdzenie, że to wina mojego ubezpieczyciela (wykupuję prywatny pakiet medyczny), przez którego umawiałam wizytę. To była moja pierwsza i ostatnia wizyta w tej placówce

  3. Kucharuk Beata ★★★★★

    Wyrazy uznania dla Dyrektora i Pani Kierownik Placówki ENELmed za ludzi pracujących w Państwa placówce i pełen profesjonalizm a także opiekę nad pacjentami zespołu pielęgniarskiego, lekarskiego i diagnostycznego. W sobotę 25.03 miałam wykonane badanie MRI. Od samego wejścia Pani z rejestracji z uśmiechem przywitała mnie i udzieliła wszystkich niezbędnych informacji dotyczących czasu oczekiwania na wynik, gabinetu w którym odbędzie się badanie, a także formalności które należy wypełnić aby udzielić upoważnienia dla osoby która w moim imieniu będzie mogła odebrać wynik. Pani Technik bardzo uprzejma i miła osoba, dbająca o wykonanie badania, a także o przygotowanie pacjenta do badania odpowiedziała na wszystkie moje pytania a także udzieliła mi wszystkich niezbędnych informacji związanych z badaniem. To zdecydowanie pomogło mi to w zredukowaniu stresu do minimum, które mi towarzyszyło. Pani Pielęgniarka uprzejma, ciepła osoba, która w trakcie badania na zlecenie lekarza podała mi kontrast wykonała wszystkie niezbędne czynności w sposób bezbolesny uprzedzając mnie krok po kroku co będzie robić. Po badaniu zadbała o moje bezpieczeństwo i komfort, a także wyjaśniła mi jak mam postępować po badaniu. Pani Doktor, która była tego dnia w placówce w sposób rzeczowy odpowiedziała na wszystkie moje wątpliwości, a także obawy. Przesympatyczna, ciepła osoba z ogromem wiedzy a także troski o pacjenta. Jestem pełna uznania dla wszystkich pracowników ENELmed. Jakość świadczonych przez Państwa usług jest na najwyższym z możliwych poziomie. Bardzo dziękuję.

  1. Joanna Kuzik ★★★★★

    Dzisiaj byłam na wizycie u kardiologa. Wizyta umówiona z dnia na dzień, pani doktor bardzo miła i dociekliwa, szybko postawiła diagnozę. Ośrodek bardzo czysty, ładny, miła obsługa. Polecam!

  2. Magda Czwartek ★★★★★

    W Enel-Med byłam na szczepieniu klika dni temu. Bardzo profesjonalna pani pielęgniarka przeprowadzała zabieg. Jako jedyna powoli podawała szczepionkę, dzięki czemu następnego dnia nie bolała mnie ręka. Dotychczas w żadnej placówce nie zwracano na to uwagi, więc po szczepieniu zawsze występowały dolegliwości bólowe. Dziękuję bardzo.

  3. Anna Czys ★☆☆☆☆

    Zakończyłam aktualnie współpracę z tą placówką! Przez wiele lat wraz z ponad 50 pracownikami korzystałam z tego miejsca i zwykle było miło oraz przyjemnie jednak po ostatnich 3 wizytach jestem zła ponieważ zostałam potraktowana skandalicznie, wystawiono mi rachunek za kilka wizyt a gdy sytuacja się wyjaśniła na moją korzyść , nie usłyszałam nawet słowa przepraszam. Właściciele, o ile jacyś są i się czymkolwiek w tej „firmie” interesują niech wiedzą że to zasługa obsługi na recepcji.

  1. Beata B ★★★★★

    Mam pakiet w przychodni Enel Med. Dwa dni temu trafiłam do przychodni z bólem brzucha. Po wykonaniu EKG natychmiast wzywano dla mnie karetkę pogotowia ,ponieważ miałam podejrzenie zawału. Pani doktor internistka i panie pielęgniarki bardzo się mną zaopiekowały. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, fachowa opieka pielęgniarek i zawsze miłe panie w recepcji. To chyba najlepsza przychodnia w Gdyni. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres enel-med oddział Alfa Plaza Gdynia?

enel-med oddział Alfa Plaza Gdynia znajduje się przy Stefana Batorego 28, Śródmieście, 81-366 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do enel-med oddział Alfa Plaza Gdynia?

Można skontaktować się z enel-med oddział Alfa Plaza Gdynia pod numerem +48 222 307 007

Jak można dotrzeć do enel-med oddział Alfa Plaza Gdynia?

Do enel-med oddział Alfa Plaza Gdynia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements