Opinie

  1. Jadwiga Konopka ★☆☆☆☆

    Ja się pytam kto tam zarządza? Nic nie można znaleźć, personel nic nie wie . Karze czytać na tych żółtych podartych kartkach. Brudno wszędzie, za komuny było lepiej. Strach ich tam się leczyć. Nie polecam .

  2. Jan Janek ★☆☆☆☆

    Nie polecam- ok miesiąc temu chciałem przepisać się do tej przychodni . Pani bodajrze Konstancja, bezczelna, bez szacunku i bez wiedzy , gdyż nie potrafiła odpowiedzieć na proste pytania . Będę omijać szerokim łukiem i wszystkich będę informował jak zostałem potraktowany. Ta kobieta powinna kanalizy iść domykać a nie do ludzi bo się nie nadaje. Pozdrawiam Jan

  3. Marta Jarzyńska ★☆☆☆☆

    Za każdym razem jak się nie da dodzwonić to mają problem z operatorem, systemem itd. kolejny raz trafiam na sytuację, gdzie nie da się dodzwonić i to w dłuższym czasie, a nie że ostatnio są problemy. Dziś tylko 2 godziny wiszę na telefonie i nadal nic. Na email brak odpowiedzi. Aktualizacja: po 2 godzinach w końcu udało się dodzwonić. Pani na recepcji twierdzi, że nie mogłam być 1 w kolejce przez 40 min.. szkoda, że z telefonem nie przyszłam na recepcję to może pani wszechwiedząca przekonałaby się, że jednak mogłam! Niedoinformowani kompletnie co się dzieje. Argumentem na brak odbieranego telefonu byli ludzie przy okienku (przez 2h!!!) skoro centrala nie poinformowała to ja panią poinformowałam o rzekomej awarii. Porażka trzeba szukać innej przychodni, bo nie jest to pierwszy raz..

  1. Paulina Lena ★☆☆☆☆

    Trafiłam do pseudo lekarki Czeran z widocznie przesuniętym kręgiem kręgosłupa. Szanowna pani czeran powiedziała że to normalne nie patrząc na ten kręgosłup nawet. Siła pokazałam tej pani chociaż zdj tego przypadku na moich plecach. Kazała brać Apap :) prosiłam o dalszą diagnostykę ale pani czeran powiedziała że diagnostykę robi się w przypadku kiedy trzeba coś operowac. Na szczęście nie posłuchałam tej bzdury i poszłam do innego lekarza który skierował mnie do ortopedy a ten na rezonans. Mam dwie przepukliny na kręgosłupie, dyskopatię, skoliozę, spłycenie lordozy lędźwiowej i obniżoną tylną część trzonu. Także faktycznie Apap by pomógl. Nie wiem kto tej Pani dał dyplom lekarza. Radze omijać ta lekarkę szerokim łukiem.

  2. Aleksandra Łomnicka ★★★★★

    Przychodnia przyjazna dla pacjęta, zdecydowanie ją polcam. Obsługa jest zawsze miła i pomocna, lekarze podchodzą do pacjentów z dużym zaangażowaniem i cierpliwością. Wizyty przebiegają w spokojnej atmosferze, a personel chętnie odpowiada na wszystkie pytania. Czuć, że pacjent jest tu traktowany z szacunkiem i troską.

  3. Karolina ★☆☆☆☆

    Bardzo NIE POLECAM ! Jakiś czas temu trafiłam do Doktora Horały (choć ciężko tak nazwać osobę która ewidentnie sama ze sobą ma problem, i kompletnie do zawodu lekarza się nie nadaje) z gabinetu wyszłam z płaczem, ponieważ lekarz potrafił podnieść głos kto stwierdził u mnie TO (określając w ten sposób początek mojej ciąży) oraz wprost powiedział, że nie rozumie po co przyszłam skoro wszystko jest dostępne w aptece, a po dzisiejszej wizycie mojego męża w tej placówce, już na pewno zmieniamy gabinet. Lekarka ( Dr Czeran Daria) odmówiła wystawienia skierowania do specjalisty Ortopedy (mąż z wypadniętą miednicą, po wizycie u fizjoterapeuty który zalecił zrobienie rezonansu) stwierdziła, że Ortopedy nie potrzebuje, tylko neurologa :-) już pomijając fakt, że podczas samego badania sprawiła dużo bólu. Lekarz prywatny złapał się za głowę po diagnozie Pani „Doktor”. Radzę omijać szerokim łukiem dla własnego dobra psychicznego i fizycznego :-) !

  1. Zuzanna Krekora ★☆☆☆☆

    Pani dr czeran powinna stracić tytuł doktora jak najszybciej, bo to co uskutecznia jest jakimś żartem to samo dr horała Jakim cudem na zapalenie tylko i wyłącznie krtani robi się test na covid, a na dodatek czeka się kolejne 40 min, aż szanowne wszystkie panie wejdą po recepty Tak samo diagnoza zerowa, nie sprawdzone węzły chłonne, brak szczegółowej rozmowy z pacjentem Dramat nie polecam

  2. Iwona Nikelska ★★★☆☆

    W żadnej prywatnej klinice nigdy nie spotkałam się z taką uszczypliwością w rozmowie z lekarzami czy pielęgniarkami. Tutaj macie Państwo przekrój. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich pracowników tej placówki, ale niestety większości. Jedynie młoda Pani w recepcji bardzo miła i pomocna. Mam nadzieję, że nie nasiąknie za szybko. I mam nadzieję, że nie będę musiała Was często odwiedzać. Polecam szkolenia z obsługi klienta oraz więcej empatii.

  3. elo here ★☆☆☆☆

    Gratuluje inteligencji Pani z rejestracji która tak bardzo odmawia wizyt domowych oraz połączenia z lekarzem że dzięki niej mój ojciec jest na cmentarzu Gratulacje dla zarządu który zatrudnia takie osoby

  1. Sebastian Wilk ★★★★☆

    Świetny zespół lekarzy, pielęgniarek, rejestratorek. Szczególnie polecam lek. Darię Narloch i psych. Bartosza Janowicza. Wizyty odbywają się sprawnie, z troską o dobro pacjenta, rejestratorki są pomocne, szukają rozwiązań, jest też możliwość rejestracji przez stronę www. Pobór krwi szybki, bezbolesny, nawet córka się nie bała. Jedyna uwaga do kierownictwa- drzwi do gabinetów są beznadziejne pod kątem izolacyjności akustycznej. Z korytarza wszystko słychać, co krępuje.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Puckie Centrum Medyczne Sp z o.o. Sp k.?

Puckie Centrum Medyczne Sp z o.o. Sp k. znajduje się przy Podchorążych 10A, Oksywie, 81-133 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Puckie Centrum Medyczne Sp z o.o. Sp k.?

Można skontaktować się z Puckie Centrum Medyczne Sp z o.o. Sp k. pod numerem +48 510 995 223

Jak można dotrzeć do Puckie Centrum Medyczne Sp z o.o. Sp k.?

Do Puckie Centrum Medyczne Sp z o.o. Sp k. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements