Opinie

  1. melindorka89 ★★★★★

    Jesteśmy klientami z Kluczborka, bardzo zadowolonymi. Po krótkim kontakcie z Państwem wszystkie nasze prośby o dopasowanie biżuterii, która ma być prezentem, zostały perfekcyjnie wykonane z pomocą Państwa ze sklepu jubilerskiego Tina. Biżuteria została wysłana w tempie ekspresowym, przepięknie zapakowana i pachnąca z drobnym upominkiem również słodkim. Zostajemy klientami tego sklepu, bo warto.

  2. Patrycja Wroblewska ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z usługi. Przemiłe Panie poświęciły mi dużo czasu i uwagi i dzięki temu wybraliśmy idealną bransoletke. Myśle ze jakość jest świetna. Polecam z całego serca!

  3. Leo N ★★★★★

    Zamówiłam w podarunek naszyjnik z pszczółką, niestety przy wpisaniu adresu zrobiłam błąd, przez który niemożliwie było dostarczyć paczkę. Reprezentanci sklepu kilka razy mi zadzwonili, żeby upewnić się czy wszystko jest w porządku, chociaż to ich nie obowiązywało. Paczka przyszła bardzo pięknie upakowana i lekko pachnąć perfumami. Pszczółka jest taka superowa, że teraz zastanawiam się czy nie kupić sobie też taką) Bardzo dziękuję!

  1. Sandra Graczyk ★☆☆☆☆

    Niestety jestem bardzo rozczarowana jakością biżuterii zakupionej w tym jubilerze! W maju ubiegłego roku, dostałam w prezencie bransoletkę, bardzo ładną z cyrkoniami, nosiłam ją tylko na wyjścia, nie spałam w niej, ściągałam do kąpieli i wszelkich prac. W grudniu podczas świąt, siadając na fotel, po prostu się zerwała, od razu zaznaczę, że rękę miałam w górze, nie podpierałam się siadając. Poszłam do Jubilera Tina, aby zareklamować produkt, gdzie zostałam po prostu wyśmiana, że na pewno o coś zahaczyłam i po prostu ją zerwałam, a takie sytuacje nie podlegają reklamacji. Nie chciało mi się użerać z niemiłą obsługą, dlatego zapytałam o koszt naprawy, cena była według mnie wygórowana- 45 zł. Oddałam ją do naprawy w innym jubilerze, gdzie kosztowało to 30 zł. We wrześniu dostałam w prezencie pierścionek, również zakupiony w tym jubilerze. Wszystko było z nim w porządku, do marca, zauważyłam, że zaczyna się od odkształcać pod wpływem noszenia, na początku myślałam, że to normalne, bo pierścionki czasem delikatnie się zniekształcają. Ale po dzisiejszym dniu, jestem załamana tym, jak on wygląda. Zrobiło się z niego jedno wielkie jajo, dosłownie. Zakładam go tak samo, jak każdą biżuterię, na wyjścia. Mam wiele innych produktów z różnych jubilerów i z żadną nie miałam takich problemów, jak z tą z Tiny. Nie polecam!

  2. Paulina J. ★★★★★

    Kolczyki zamówiłam w środę, a w czwartek już były do odbioru w paczkomacie, więc ekspresowa wysyłka. Dodatkowo był to prezent, więc urzekło mnie opakowanie.. naprawdę byłam w szoku, jak ładnie i estetycznie może być przygotowana paczka. No i co więcej.. opakowanie perfumowane, to dodatkowe zaskoczenie dla mnie. Ceny naprawdę dobre, a przygotowanie paczki.. widać, że ktoś wkłada w to całe serducho! REWELACJA! Z pewnością wrócę ♥️

  3. Patrycja Paszczyk ★★★★★

    pani od obrączek jest po prostu aniołem :) jestem w ciąży, gdy zasłabłam podczas mierzenia użyczyła mi stołka co było wybawieniem, bardzo profesjonalnie pomogła w wyborze, wyjaśniła wszystkie pomiary, wymiary, grubości i rzeczy na których po prostu się nie znamy, dzięki czemu jesteśmy bardzo zadowoleni z obrączek. obsługa, wykonanie no i czas wykonania na medal. serce dla tej pani, napewno będę wracać po biżuterię dla siebie :)

  1. Marcin Dziwiński ★★★★★

    Jubiler w którym już 2 pokolenie zaopatrujemy się w biżuterię. Bardzo przemiła obsługa, cudowna atmosfera podczas kupna, duży wybór. Jeśli ktoś się zastanawia którego jubilera wybrać, to ten jest zdecydowanie godny polecenia! Pozdrawiamy!

  2. damian idziu ★☆☆☆☆

    Witam. Niestety jedna gwiazdka, szkoda, bo obsługa sklepu prze miła, Pani super doradziła i wgl jeśli chodzi o obsługę to 5 a nawet 6 gwiazdek. Niestety zostaliśmy zrobieni w balona. Była promocja -30% na obrączki ślubne. Wybraliśmy, dostaliśmy wycenę. Poszliśmy zobaczyć do innego sklepu, jednak wróciliśmy za dosłownie 30 min. Gdy wróciliśmy Pan właściciel był w sklepie i mówi dobrze ze zdążyliście bo promocja właśnie się skończyła i zrywał kartkę z drzwi. Jednak za chwile wykonał telefon do Pani sprzedawczyni ze promocja się skończyła( gdzie 10 min temu mówił ze nam się jeszcze udało). Pani próbowała jeszcze nam jakoś pomoc ale niestety. Na stronie promocja dalej widnieje wiec niestety nie kupiliśmy. Na promocji miało być 2600 zł jednak po promocji Pan chciał nam sprzedać 3400 zł. Wiec jedyny plus tego sklepu to przemiła obsługa. Dziękujemy Pani za pomoc i pozdrawiamy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Jubiler Tina?

Jubiler Tina znajduje się przy plac Legionów 4, 98-300 Wieluń, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Jubiler Tina?

Można skontaktować się z Jubiler Tina pod numerem +48 438 434 503

Jak można dotrzeć do Jubiler Tina?

Do Jubiler Tina można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements