Opinie

  1. Ponton ★☆☆☆☆

    Nie wiem co jest nie tak ale oddałem lodówkę niby zrobił a os tygodnia ma wyłączony telefon i nie da się dodzwonić

  2. Marcin K ★☆☆☆☆

    Najgorszy warsztat na jakim byłem , nikt nic nie wie , szefa nigdy nie ma i nie odbiera telefonów, pracownicy pod wpływem alkoholu a robota nie zrobiona . Szczerze odradzam i radzę omijać szerokim łukiem to miejsce.

  3. king kam ★★★★★

    Mimo tych oponi jestem innego zdania . Jestem zadowolona z naprawy wszystko poszło sprawnie czekać trzeba niestety ale u lekarza też są kolejki . Sama osobiście byłam świadkiem jak kobieta dała do innego mechanika po czym przyjechała do warsztatu i mówi że ktoś robił i coś się dzieje nikt pracy poprawiać nie będzie po nikim składa się reklamację. Bo wróżka nikt nie jest nawet wróżki się mylą. Ja polecam .

  1. Dominik Poprostu97 ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego warsztatu. 500zl skasowane za "wyciągnięcie bezpiecznika". Samochód który był oddany do naprawy służył pracownikom jako transport po piwo do sklepu. Nawet butelek po piwie nie potrafili posprzątać. Właściciel nie mógł naprawić samochodu po czym stwierdził, że nie jest wróżka. Zwykły cham i prostak. Nie polecam.

  2. UwUあなたの老人をファック ★★★★★

    Nie ma lepszego polecam fachowiec godny polecenia .

  3. Adam Załuski ★★★★★

    Fantastyczny warsztat! Mechanicy są debest znają się na robocie którą wykonują! Szef wspaniały człowiek!

  1. Beata ★★☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam tego mechanika. Pojechałam tam ponieważ odłączała się stacyjka w Lupo. Powiedziano mi żeby przywieźć samochód w piątek to w poniedziałek naprawią. Po tygodniu, gdy nadal nie był naprawiony, prosiliśmy, że jeśli nie potrafią go naprawić to żeby doprowadzili do stanu w jakim nim przyjechałam i pojadę gdzie indziej. Niestety nie oddano mi samochodu i nadal w nim grzebano. Po kolejnym tygodniu, gdy zadzowniłam usłyszałam, że wymienili czujnik wału korbowego, ale samochód nadal nie zapala i pytano czy był jeszcze inny problem, którego nie było. W końcu po wielu telefonach (ciągle z innego numeru bo z mojego nie odbierali) oraz wizytach w sobotę po dwóch tygodniach i jednym dniu dostałam SMSa, że samochód jest gotowy i mam zapłacić 585 zł. Cena mnie przeraziła, szczególnie, że wcześniej kilkukrotnie pytałam ile to będzie kosztować i nie dano mi nawet ostrzeżenia. Jak poprosiłam o wyszczególnienie to dowiedziałam się, iż panowie policzyli sobie 350 zł za robociznę, 50 zł za diagnostykę, 5 zł za klemę, 140 zł za czujnik wału korbowego (są tańsze w internecie), 40 zł za używany czujnik wałka rozrządu (w tej cenie można kupić nowy). W końcu zapłaciłam za wszytko 500 zł, ale jak na taką pracę to zdecydowanie za drogo, nie wspomnę już o nerwach, bo przez dwa tygodnie nie było wiadomo czy w ogóle są w stanie to naprawić. Byłam u tego mechanika pierwszy i ostatni raz. Nie polecam!

  2. Joanna Poździk ★★★★★

    Polecam warsztat! Kompetentna, miła obsluga co współgra z opłatą naprawy. Wszyscy pracownicy bardzo pomocni i mili a sam Pan właściciel (Pan Andrzej) to hmm..., mało kto robi na mnie tak pozytywne wrażenie - bardzo komunikatywny i konkretny człowiek. Auto naprawiali od ręki, nie było żadnych problemów z montażem części. Zdobyli moje zaufanie po pierwszej wizycie w warsztacie i od tej pory z każdą usterką jeżdżę 300 km żeby oddać auto we właściwe ręc, bo niestety nie pochodzę i nie mieszkam w Myszkowie. Polecam warszat!!! Pozdrowienia do ekipy

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres PHU ISKRA Andrzej Wojdyła - Elektromechanika?

PHU ISKRA Andrzej Wojdyła - Elektromechanika znajduje się przy Juliusza Słowackiego 94, 42-300 Myszków, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do PHU ISKRA Andrzej Wojdyła - Elektromechanika?

Można skontaktować się z PHU ISKRA Andrzej Wojdyła - Elektromechanika pod numerem +48 502 301 783

Jak można dotrzeć do PHU ISKRA Andrzej Wojdyła - Elektromechanika?

Do PHU ISKRA Andrzej Wojdyła - Elektromechanika można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements