Opinie

  1. Lukasz Bauc ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie odradzam zakupów w Agata Meble. Kupiłem narożnik SANTI z funkcją, tkanina ASTI23 za około 4000 zł i okazał się totalnym niewypałem. Siedzisko bardzo szybko zaczęło się zapadać, a cały narożnik traci kształt — nie da się go normalnie użytkować. Jak za taką cenę to jest skrajnie słaba jakość. Reklamacja? Odrzucona, mimo że wada jest oczywista i uniemożliwia korzystanie z mebla. Zero odpowiedzialności, zero chęci pomocy. W mojej opinii sklep broni wadliwego towaru zamiast stanąć po stronie klienta. Po tym doświadczeniu mogę powiedzieć jedno: Agata Meble to ostatnie miejsce, gdzie kupiłbym jakikolwiek narożnik. Klient zostaje z problemem sam.

  2. Adrian Wachelka ★☆☆☆☆

    Półtorej godziny oczekiwania na odbiór jednej paczki zamówionej przez internet, a w kolejce tylko 6 osób. Pracownicy kompletnie niepomocni, na pytanie gdzie odebrać to zamówienie wskazano mi miejsce po 20 minutach czekania w kolejce okazało się że jednak nie tu, we właściwym miejscu już na wstępie informacja że na odbiór będę czekał półtorej godziny.

  3. Mlodyflo ★☆☆☆☆

    Nigdy więcej. Meble pomieszane w środku z innymi modelami. Kołki do skręcania pomylone z innym modelem, albo niekompletne, albo zamiast jednego rodzaju dodane niepotrzebnie np.zamiast 8 szt wrzucone 14, drewniane kołki miały być jednego rozmiaru wrzucone 2 długości. Karton z elementem lustra naruszony, lustro pęknięte. Po rozpakowaniu wszystkich elementów okazuje się, że niema czym skręcać. Po otrzymaniu wiadomości, że reklamacja do odbioru w magazynie, okazuje się, że trzeba wrócić do biura reklamacji bo oni nic nie wiedzą. Gdy wracamy na magazyn po wcześniejszym telefonie z biura na magazyn, pan po 30 min szukania kartonu informuje, że i tak musimy poczekać na tych z reklamacji jak przyjadą, bo on tego nie widzi na magazynie. Gdy panowie przyjeżdżają i pokazują palcem karton, muszą jeszcze wrócić do biura, bo na magazynie nie mogą wydrukować dokumentu, kolejne 30 min. Temat dla Jednego Springera.

  1. Damian Curyl ★☆☆☆☆

    Witam Nie polecam tego salonu dużo mebli przyjeżdża uszkodzonych oczywiście reklamacje można złożyć lecz Pani która je rozpatruje zawsze są rozpatrywane negatywnie. Aktualnie odebrałem szafę gdzie widać na opakowaniu że ktoś wjechał wózkiem paletowym lecz Pani twierdzi że podpisałem odbiór na magazynie i nie widzą podstaw do rozpatrzenia reklamacji. A kupowałem dwie szafy i komodę a uszkodzone paczki wyrzucili a spód dla tego nim podpiszecie co kolwiek najpierw skrupulatnie przejrzeć stan opakowań. Drugi mam uszkodzony narożnik dziura w materiale też nie poczuwają się do winy. Ja osobiście proponuję założyć stronę i zbierać wszystkich poszkodowanych i złożyć pozew zbiorowy i chętnie bym się tym mógł zająć i utrzeć tej Pani nosa bo brak szacunku dla klientów którzy zostawiają tam nie małe pieniądze z których ona ma też wynagrodzenie. Później podeślę maila i będę czekał osoby poszkodowane przez ten salon. Na dole kilka zdjęć jak to przyjeżdża i co zastajemy po rozpakowaniu. Po negatywnie rozpatrzonej reklamacji sprawy kierować do Rzecznika Praw Konsumentów i jak trzeba to drogę sądową nie wolno odpuszczać nie uczciwym sprzedawcą takim jak Salon Agata Częstochowa. Reklamację powinien rozpatrywać nie zależny Rzeczoznawca a nie osobą od producenta bo wiadomo że każdy z nich będzie unikać odpowiedzialnosci. Nie podpisywać protokołów które podsuwają i informują że sprawę przekazują do biura do rozpatrzenia i żądają podpisu pod protokołem tak robi Sagan Kępno co zostanie zgłoszone do odpowiednich organów.

  2. Daniel Ś ★★★☆☆

    Kiedyś nie było zastrzeżeń, ale teraz to jest gorzej. Połowa mebli, jakie zamówiłem miała jakieś uszkodzenia, niestety w miejscach które są na widoku. Nie łatwo reklamować takie gabaryty, więc pozaklejałem uszkodzenia i większość mebli u nas zastała.

  3. Michał P. ★★★☆☆

    Wybór duży aczkolwiek w Pankach wg mnie dużo większy i więcej mebli tam mi odpowiada. Koszt transportu szafy na terenie Częstochowy przeszło 200zl to jakieś nieporozumienie.

  1. dezerter172 ★☆☆☆☆

    Omijać szerokim łukiem firmę, która zajmuje się transportem na potrzeby Agaty, a w szczególności tego starego dziada co siedzi w punkcie obsługi klienta. Osoba ta jest wulgarna, niegrzeczna i wgl. nie powinna tam pracować. Umówiona usługa z wniesieniem na określoną godzinę, to jeszcze wypiera się, że była ustalona jakaś godzina. Dwukrotnie korzystalem i już wolę zlecić usługę firmie zewnętrznej. Nie wspomnę o obitej ścianie w trakcie wniesienia łóżka.

  2. Juliusz Kleiner ★★★★★

    Miła i pomocna obsługa, zamówienie zrealizowano bardzo szybko. Polecam wszystkim !!!

  3. Andrzej Łyczykowski ★★★★★

    Obsługa wysokiej klasy cierpliwość do potencjalnego klienta max. Wystawki extra na pokaz, czysto elegancko i przejżyście . Bardzo wysoka kultura obsługa na najwyższym poziomie. Polecam z czystym sumieniem. Bardzo duży wybór towarów i różności.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon Agata (Agata Meble)?

Salon Agata (Agata Meble) znajduje się przy Drogowców 39, Wyczerpy - Aniołów, 42-200 Częstochowa, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salon Agata (Agata Meble)?

Można skontaktować się z Salon Agata (Agata Meble) pod numerem +48 343 332 401

Jak można dotrzeć do Salon Agata (Agata Meble)?

Do Salon Agata (Agata Meble) można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements