Opinie

  1. Dianka Prymak ★☆☆☆☆

    Zamawiałam kuchnie modułową pod czas promocji-60%. Pani odpowiedzialna za zamówienia zapewniała że kuchnia bedzie najlepszej jakości na systemach Blum. Cena za 3 metry kuchni bez rabatu składała ponad 11000zl. Bez żadnych składnych systemów i szafek. Jedne Kargo dolne 30cm i trzy szuflady. Pani zapewniała że szuflady bedą na systemach Blum! Najlepszej jakości. Fronty biały lakier. Musiało zamówienie być na 24.11.25! Dotarło do Częstochowy 27.11.25, ale nikt nie dzwonił że już są! 28.11.25 sama zadzwoniła powiedziali że możemy odebrać w poniedziałek 01.12.25 . Jak zaczęłam mówić że nie możemy czekać tyle czasu bo na 24.11.25 demontaż wykonany starej kuchni i nie możemy nadal żyć bez mebli. Oddzwonili wieczorem że możemy nawet dzisiaj do 18:00 odebrać! Ale jakby ja sama nie dzwoniłam to niewiadomo ile byś czekała! Ale to nie najgorsze. Dziś odebraliśmy swoją kuchnię i to poprostu szok! Zamiast Blum najtańsza turecka systema!!! A Pani mówi że ona nie wie co ja sobie wymyśliłam za 11000 tysięcy-40% rabatu to nam stało 6140. Że ja sama zamawiałam najtańszą kuchnię 3 metry za 11000-6140! Powiedziała że te tureckie systemy lepsze za bluma! Że nic ja nie dokaże bo nie ma kamer w sklepie i trzeba było ją nagrywać! Kierownik powiedział że jego nie było przy zamówieniu i on niewie nic. I ogólnie on nie widzi problemu! Że ta systema też jest dobra i co ja od nich chce on niewe. Pani przyjmująca zamówienie zaczęła krzycząc. Jak myślicie trzy metry kuchni za 11000 tysięcy mogą być najtańszej jakości? A i to bez blatu i uchwytów! Proszę wszystkich uważać na ten sklep! Bo oszukują! Zachowanie pracowników jest agresywne i nieprofesjonalne! Nie polecam! Ja teraz czuję się jak niewiem jak… totalny rozczarowanie. Ale kierownik sklepu powiedział że to nie koniec świata i że nikt nie zmarł a ja tut coś mówię o jednej szafce z szufladami!

  2. Klaudia Makles ★★★★★

    Opinia dotyczy obsługi, bowiem zamówienie jest dopiero w drodze. Pan Rafał do tej pory okazał się bardzo pomocny, zaangażowany, nie tylko podczas projektu kuchni (który zresztą wykonał szybko, od ręki i z bardzo personalnym podejściem), ale również w późniejszym kontakcie telefonicznym. Jak najwięcej takich ludzi w obsłudze klienta!

  3. Aneta Opała ★★★★★

    Wspaniała obsługa, personel pomocny na każdym dziale, w kasie i w magazynie. Uwielbiam robić tu zakupy.

  1. jamajka ★☆☆☆☆

    Przyszliśmy o 17:20 z projektem kuchni 12mkw w celu omówienia ewentualnej realizacji, z zaplecza wyszła do nas obrażona Pani projektant z działu „kuchnia” i bez zaglądania w projekt stwierdziła „nie wiem co tam Pani ma, ale w pół godziny nie zdążę”:) Bardzo owocna współpraca, która trwała 2 minuty i bardzo fajne podejście do klienta - takie mało profesjonalne:)

  2. gipson19211 ★☆☆☆☆

    Poprostu tragedia zamówiłem szafę 07.08 do dnia dzisiejszego szafa nie przyszła zbywanie przez telefon że nie wiedzą czemu tak długo poprpstu dramat nie polecam

  3. Adrian S ★☆☆☆☆

    Poziom obsługi rodem z filmów o PRL. Potrzebowałem zamówić front do kuchni zdalnie poprzez email/telefon ale obsługa stwierdziła, że mam przyjechać do salonu bo tak sobie to wymyślił szef salonu. W 2022 roku zmuszać ludzi do tego by jechali przez pół miasta bo tak to jest skandal. Skoro przyjęcie płatności z góry i zarobek to zbyt duży problem to skorzystam z oferty konkurencji.

  1. Bartosz Jędrasiak ★★☆☆☆

    Meble jeśli chodzi o wybór i wymiary całkiem spoko, niestety okleiny tych mebli nie są zbyt wytrzymałe. Jeśli chcesz mieć reprezentacyjne ciemne meble w biurze, w którym pracujesz to musisz się liczyć z tym, że nawet otarcie fotela o kant biurka może spowodować widoczne rysy na nim. Nie wspomnę, już jak bardzo trzeba uważać przy przesuwaniu mebli podczas sprzątania, aby nawet lekko nie otarły się o inny mebel. Dodatkowo co jakiś czas są problemy z zawiasami przy drzwiczkach. Jedyną zaletą jest to, że meble były tanie na tle tego co proponowała konkurencja.

  2. Aleksandra Koch ★☆☆☆☆

    Niestety ale tragedia. 4 łóżka są w tym sklepie. Pani, której powiedziałam że chcę łóżko kontynentalne wyglądała jakby nie miała pojęcia o czym mówię. Nie wiem jak można wybrać tam coś co ma Ci służyć przez kilka/kilkanaście lat, skoro nie ma tam osoby kompetentnej i mającej pojęcie jaki rodzaj wybrać. Nie polecam.

  3. Lulu Marii ★☆☆☆☆

    Zanim zamówiłam meble obiecywano dostawę DO 14 dni ; po zapłaceniu minęły dwa tygodnie i cisza ... Do sklepu nie można się dodzwonić , zostaje tylko infolinia  Jestem 16 w kolejce do konsultanta po 37 minutach  huuuraaa odezwała się pani konsultantka -  w uprzejmy sposób wytłumaczyła to co klient już wie - czyli że nie ma mebli , a kiedy będą tego nie wie nikt. Jak przyjadą to będą ! Za 2 dni znowu mój drugi tel na infolinię , tym razem dowiaduję się , że termin realizacji zostaje przesunięty z 1go na 9 grudnia. Dzwonię kolejny raz na info 8 grudnia aby dowiedzieć się o której przyjadą meble - ale niestety nikt nic nie wie a mebli na sklepie jeszcze nie ma. Po ostrej interwencji na info linii rozmawiam z kierownikiem zmiany który zapewnia mnie , że meble będą na 10 grudnia i że mam czekać na wiadomość ze sklepu. Niestety ze sklepu nikt się ze mną nie skontaktował - więc przed godz 18 znowu dzwonię na infolinię i tam chyba była jakaś interwencja bo około 20 tej ! dzwoni do mnie ktoś ze sklepu i umawia transport na kolejny dzień. Tak właśnie wygląda kupowanie mebli w BRW. Jestem w stanie zrozumieć opóźnienia w dostawie , ale to klient powinien być POINFORMOWANY ze słowem " przepraszamy ale.. " Pan z infolinii zasugerował mi , że mogę postarać się o rabat u kierownika sklepu z tytułu sytuacji jaka miała miejsce. Byłam dziś w sklepie po odbiór rabatu i Pan kierownik po przeliczeniu i przeanalizowaniu mojego zakupu ( kwota 1500 zł ) zaproponował mi rabat w wysokości 3,80 zł ( trzy złote osiemdziesiąt groszy ) .... bez komentarza Żenujące to i śmieszne. Dziękuje bardzo ale więcej do tego sklepu nie wrócę.

  1. Tomasz Renk ★★★★★

    Chyba najlepsza firma meblarska w tym przedziale cena/jakość/design

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon meblowy Black Red White - meble Częstochowa?

Salon meblowy Black Red White - meble Częstochowa znajduje się przy Kiedrzyńska 9, Stare Miasto, 42-200 Częstochowa, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salon meblowy Black Red White - meble Częstochowa?

Można skontaktować się z Salon meblowy Black Red White - meble Częstochowa pod numerem +48 846 850 202

Jak można dotrzeć do Salon meblowy Black Red White - meble Częstochowa?

Do Salon meblowy Black Red White - meble Częstochowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements