Fajne miejsce! Spokojnie, mało ludzi, mała plaża można poćwiczyć deskę wodną. Ja na razie nie miałem odwagi! Widać, że miejsce z potencjałem dopiero się rozkręca. Popracować tylko nad obsługą i będzie git! Aha i dorośli płaci 10zeta za wstęp. Dzieciaki za friko!
Zdjęcia
Opinie
-
Janusz Matyjaszczyk ★★★★☆
-
Marixonix_ xx5x3 ★★★★★
Super miejsce, przemiła obsługa, piękna, czysta woda. Wejście 10zl, ale wszystko jest na miejscu. Nie ma drugiego takiego miejsca jak Wild Wake City!
-
Mroczny Pasażer ★☆☆☆☆
Niedziela w wakacje godzina 12.00 , zamknięte, zero informacji czy będzie otwarte , idzie jakiś gość w slipkach wchodzi za bramę, pytam czy będzie dziś otwarte ,,odpowiada że raczej nie bo jest on i jeszcze ktoś , chyba sobie wynajął dla siebie na dziś, zakaz wnoszenia własnych napoi , proponuję zrobić jeszcze parking za 20 dychy , totalna porażka .
-
KOMODO ★★★★☆
Miłe zaskoczenie, że mamy takie miejsce w samej Częstochowie. Tak czystej wody nie ma chyba żaden zbiornik gdzie można się kąpać. Szkoda tylko, że plaża jest strasznie mała a zejście do wody bardzo gwałtowne i parę kroków dalej woda dosyć głęboka (trzeba mieć dzieci cały czas na oku). Zdecydowanie miejsce ze sporym, jeszcze nie do końca wykorzystanym potencjałem. Za mała obsługa, plaża nie czyszczona i zalega sporo śmieci. Kawa przeciętna do tego kubek zalany w 3/4. Wejście 10zł dorosły, dzieci za darmo. Jest spory, darmowy parking. Zdecydowanie polecam zajrzeć, ale tym samym jak najedzie się tam większa ilość osób to nie będzie żadnej przyjemności z odpoczynku w tym miejscu.
-
Αga ★★★★★
Polecam. Woda czysta a to dla mnie najważniejsze. Mała przestrzeń wytyczona do kąpania ale wystarczająca.Tłoczno nie jest to duży też plus.Przebieralni brak. Miła pani w barze. Przepyszna kawa i lody.Kwotqa 10 zł od osoby na cały dzień i darmowy parking. Dzieci do 12 lat darmowo.5 zł leżak. W miarę cisza i spokój. Bardzo fajne miejsce ale myślę , że z większym potencjałem. Niestety fakt brak kogoś , by pewne rzeczy ogarnąć. Brakuje porządku. Brakuje też kultury ludziom, bo mimo toalet przy kasie chodzącą do krzaków.Warto, by było może coś w rodzaju " obiekt monitorowany " albo " krzaki to nie toaleta".
-
hades opala ★★★★★
Bardzo fajna miejscówka (parking za free) dzięki temu że wprowadzili 5 zł za wejście od osoby w jakiś sposób ograniczyli tłumy,co nie znaczy że i tak nie ma sporo ludzi ale tak odpowiednio. Piwko lane 8 zł,frytki 8 zł, są burgery,nugetsy, kawa itp,ale ceny dobre nie przesadne, dzieciaki jak nie do wody to trochę w piłkę pograją (rozłożone dwie małe bramki), coś w rodzaju małego placu zabaw. Dobra alternatywa względem Bałtyku nie ma tej młodzieży krzyczącej i co drugie to kur...a ty taki ty sraki. Co jest ważne idąc zwłaszcza z dziećmi.
-
Anna Kowalczyk ★★★★★
Piaszczysta plaża, czysciutka woda, w otoczeniu zieleni, dmuchańce, sprzęt wodny, przekąski, duży parking, ratownik. Miło spędzone popołudnie nad wodą polecam serdecznie
-
Monika B ★★★★★
Fajne miejsce. Nieszczególnie duże, ale jest kawałek piaszczystej plaży, trochę obszaru trawiastego. Woda wydaje się czysta. Różne wodne atrakcje. Mały bar z jedzeniem i piciem, stoliki pod parasolami. Myślę, że warto przyjechać na śródmiejski odpoczynek.
-
Maciej Mrożek ★★★★★
Super klimatyczne miejsce na weekendowy odpoczynek. Woda,piasek i zimne piwo. Fajne atrakcje wodne. Obsługa obiektu bardzo miła i pomocna. W zimne działa sałna oraz bania z ciepłą wodą.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Wild Wake City?
Wild Wake City znajduje się przy Amonitowa 1, 42-200 Częstochowa, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Wild Wake City?
Można skontaktować się z Wild Wake City pod numerem +48 531 267 175
Jak można dotrzeć do Wild Wake City?
Do Wild Wake City można dotrzeć, korzystając z poniższego linku