Opinie

  1. Janusz Matyjaszczyk ★★★★☆

    Fajne miejsce! Spokojnie, mało ludzi, mała plaża można poćwiczyć deskę wodną. Ja na razie nie miałem odwagi! Widać, że miejsce z potencjałem dopiero się rozkręca. Popracować tylko nad obsługą i będzie git! Aha i dorośli płaci 10zeta za wstęp. Dzieciaki za friko!

  2. Marixonix_ xx5x3 ★★★★★

    Super miejsce, przemiła obsługa, piękna, czysta woda. Wejście 10zl, ale wszystko jest na miejscu. Nie ma drugiego takiego miejsca jak Wild Wake City!

  3. Mroczny Pasażer ★☆☆☆☆

    Niedziela w wakacje godzina 12.00 , zamknięte, zero informacji czy będzie otwarte , idzie jakiś gość w slipkach wchodzi za bramę, pytam czy będzie dziś otwarte ,,odpowiada że raczej nie bo jest on i jeszcze ktoś , chyba sobie wynajął dla siebie na dziś, zakaz wnoszenia własnych napoi , proponuję zrobić jeszcze parking za 20 dychy , totalna porażka .

  1. KOMODO ★★★★☆

    Miłe zaskoczenie, że mamy takie miejsce w samej Częstochowie. Tak czystej wody nie ma chyba żaden zbiornik gdzie można się kąpać. Szkoda tylko, że plaża jest strasznie mała a zejście do wody bardzo gwałtowne i parę kroków dalej woda dosyć głęboka (trzeba mieć dzieci cały czas na oku). Zdecydowanie miejsce ze sporym, jeszcze nie do końca wykorzystanym potencjałem. Za mała obsługa, plaża nie czyszczona i zalega sporo śmieci. Kawa przeciętna do tego kubek zalany w 3/4. Wejście 10zł dorosły, dzieci za darmo. Jest spory, darmowy parking. Zdecydowanie polecam zajrzeć, ale tym samym jak najedzie się tam większa ilość osób to nie będzie żadnej przyjemności z odpoczynku w tym miejscu.

  2. Αga ★★★★★

    Polecam. Woda czysta a to dla mnie najważniejsze. Mała przestrzeń wytyczona do kąpania ale wystarczająca.Tłoczno nie jest to duży też plus.Przebieralni brak. Miła pani w barze. Przepyszna kawa i lody.Kwotqa 10 zł od osoby na cały dzień i darmowy parking. Dzieci do 12 lat darmowo.5 zł leżak. W miarę cisza i spokój. Bardzo fajne miejsce ale myślę , że z większym potencjałem. Niestety fakt brak kogoś , by pewne rzeczy ogarnąć. Brakuje porządku. Brakuje też kultury ludziom, bo mimo toalet przy kasie chodzącą do krzaków.Warto, by było może coś w rodzaju " obiekt monitorowany " albo " krzaki to nie toaleta".

  3. hades opala ★★★★★

    Bardzo fajna miejscówka (parking za free) dzięki temu że wprowadzili 5 zł za wejście od osoby w jakiś sposób ograniczyli tłumy,co nie znaczy że i tak nie ma sporo ludzi ale tak odpowiednio. Piwko lane 8 zł,frytki 8 zł, są burgery,nugetsy, kawa itp,ale ceny dobre nie przesadne, dzieciaki jak nie do wody to trochę w piłkę pograją (rozłożone dwie małe bramki), coś w rodzaju małego placu zabaw. Dobra alternatywa względem Bałtyku nie ma tej młodzieży krzyczącej i co drugie to kur...a ty taki ty sraki. Co jest ważne idąc zwłaszcza z dziećmi.

  1. Anna Kowalczyk ★★★★★

    Piaszczysta plaża, czysciutka woda, w otoczeniu zieleni, dmuchańce, sprzęt wodny, przekąski, duży parking, ratownik. Miło spędzone popołudnie nad wodą polecam serdecznie

  2. Monika B ★★★★★

    Fajne miejsce. Nieszczególnie duże, ale jest kawałek piaszczystej plaży, trochę obszaru trawiastego. Woda wydaje się czysta. Różne wodne atrakcje. Mały bar z jedzeniem i piciem, stoliki pod parasolami. Myślę, że warto przyjechać na śródmiejski odpoczynek.

  3. Maciej Mrożek ★★★★★

    Super klimatyczne miejsce na weekendowy odpoczynek. Woda,piasek i zimne piwo. Fajne atrakcje wodne. Obsługa obiektu bardzo miła i pomocna. W zimne działa sałna oraz bania z ciepłą wodą.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Wild Wake City?

Wild Wake City znajduje się przy Amonitowa 1, 42-200 Częstochowa, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Wild Wake City?

Można skontaktować się z Wild Wake City pod numerem +48 531 267 175

Jak można dotrzeć do Wild Wake City?

Do Wild Wake City można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements