Byłam z synem. Miasteczko jest super, ale wymaga remontu. Dziury w asfalcie, górki od rosnących obok drzew, wyblakłe znaki drogowe, chodniki są zarośnięte. Miasteczko wybudowane 30 lat temu i od tej pory nic tu nie jest zrobione, jest i się tylko niszczy, szkoda bo to fajne miejsce. Chodziłam do szkoły obok i jeździłam po miasteczku wielokrotnie, zdawałam tam na kartę rowerową. Jestem zawiedziona, że nic od tamtej pory się nie zmieniło i tylko niszczeje.
Zdjęcia
Opinie
-
Natalia Wojton ★★☆☆☆
-
blinkin88 ★★★★★
Super miejsce dla młodych rowerzystów, ale przydałoby mu się lekkie odświeżenie.
-
Szczepan ★★★★★
Nie słyszałem o nim aż do teraz gdy córka robi kartę rowerową. Bardzo fajne miejsce. Moja córka joz wpadła na pomysł wspólnej zabawy z koleżankami na rowerach w tym miejscu jako naukę przez zabawę. Dobre miejsce na zabawę i nauke
-
Natalia Pala ★★★☆☆
Fajna sprawa. Ale... Syn jutro zdaje tam egzamin na kartę rowerową i weź wytłumacz dziecku, że rondo tak nie wygląda teraz. Może jakaś modernizacja by się przydała.
-
Christof G ★★★★☆
Przydałoby się dostosować oznakowanie ronda do obecnych standardów.
-
marcin040103 ★★★★★
Ok
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Rowerowe miasteczko ruchu drogowego?
Rowerowe miasteczko ruchu drogowego znajduje się przy Stefana Starzyńskiego 19, Północ, 42-224 Częstochowa, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Rowerowe miasteczko ruchu drogowego?
Do Rowerowe miasteczko ruchu drogowego można dotrzeć, korzystając z poniższego linku