Opinie

  1. Natalia Wojton ★★☆☆☆

    Byłam z synem. Miasteczko jest super, ale wymaga remontu. Dziury w asfalcie, górki od rosnących obok drzew, wyblakłe znaki drogowe, chodniki są zarośnięte. Miasteczko wybudowane 30 lat temu i od tej pory nic tu nie jest zrobione, jest i się tylko niszczy, szkoda bo to fajne miejsce. Chodziłam do szkoły obok i jeździłam po miasteczku wielokrotnie, zdawałam tam na kartę rowerową. Jestem zawiedziona, że nic od tamtej pory się nie zmieniło i tylko niszczeje.

  2. blinkin88 ★★★★★

    Super miejsce dla młodych rowerzystów, ale przydałoby mu się lekkie odświeżenie.

  3. Szczepan ★★★★★

    Nie słyszałem o nim aż do teraz gdy córka robi kartę rowerową. Bardzo fajne miejsce. Moja córka joz wpadła na pomysł wspólnej zabawy z koleżankami na rowerach w tym miejscu jako naukę przez zabawę. Dobre miejsce na zabawę i nauke

  1. Natalia Pala ★★★☆☆

    Fajna sprawa. Ale... Syn jutro zdaje tam egzamin na kartę rowerową i weź wytłumacz dziecku, że rondo tak nie wygląda teraz. Może jakaś modernizacja by się przydała.

  2. Christof G ★★★★☆

    Przydałoby się dostosować oznakowanie ronda do obecnych standardów.

  3. marcin040103 ★★★★★

    Ok

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Rowerowe miasteczko ruchu drogowego?

Rowerowe miasteczko ruchu drogowego znajduje się przy Stefana Starzyńskiego 19, Północ, 42-224 Częstochowa, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Rowerowe miasteczko ruchu drogowego?

Do Rowerowe miasteczko ruchu drogowego można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements