Opinie

  1. Magda Magda ★☆☆☆☆

    Najgorsza Żabka słabe zaopatrzenie panie obsługujące jakby za karę tam pracowały są dwie na zmianie zazwyczaj jedna obsługuje druga patrzy w telefon nic nie można znaleźć wszystko tak po przestawiane kiedyś było lepiej .Uważam że powinnien tam być inny sklep bo ta żabka to jakis nie wypał

  2. Eve Stella ★☆☆☆☆

    Sklepy powyżej 200 m2 ponoć przyjmują butelki zwrotne nawet bez paragonu. Ekspedientka nie chciała mi dziś ich przyjąć twierdząc, że nie mam paragonu. Z tego co wyczytałam na stronie powinna przyjąć butelki zwrotne. Ten sklep ma na pewno więcej niż 200 m 2. Pani była obojętna wobec mojej sprawy, nie zadała sobie trudu, aby wskazać inne miejsce zwrotu. Zajęta własną osobą, tak aby jak najszybciej pozbyć się Klienta. Poza tym sklep jest brudny mało atrakcyjny i nie ma towaru. Prawie puste półki. Za duży metraż na Żabkę. Nie polecam tego punktu.

  3. Zoe Lavelle ★★★★★

    Chciałabym pochwalić Panią Żanetkę z Żabki. To wyjątkowo miła, serdeczna i ciepła osoba, która zawsze wita klientów z uśmiechem i dobrą energią. Wyróżnia się spośród całej obsługi nie tylko profesjonalizmem, ale też prawdziwą życzliwością i empatią. Zawsze pomocna, uprzejma i zaangażowana. Dzięki niej zakupy stają się przyjemnością. Uważam, że Pani Żanetka zasługuje na szczególne wyróżnienie i awans. Idealnie sprawdziłaby się jako prawa ręka Szefowej. Takie osoby to prawdziwy skarb każdego zespołu!

  1. Maksym ★☆☆☆☆

    Najgorsze hot dogi z żabki, jakie kiedykolwiek jadłem. Zjadłem około 5 razy i za każdym razem było źle. Albo ogromna ilość sosu, albo bułka nie była świeża i smakowała jak guma.

  2. P Ppp ★☆☆☆☆

    Żabka brak słów. Zamykana o 21:50. Obsługa fatalna. Człowiek prosi o otwarcie i nie ma szans. Proszę o interwencję.

  3. iza k ★★★★★

    Bardzo miła obsługa!

  1. Damian Biernacki ★☆☆☆☆

    Niemiła obsługa , robią problem z podgrzaniem zakupionego jedzenia pomimo że w każdej innej żabce jest podgrzewane

  2. Karolina Beska ★☆☆☆☆

    Ogólnie coś jest nie tak z tą żabka i pracownikami Mega toksyczni niemili Nie odpowiadają dzień dobry obrażeni cały czas Za każdym razem jak muszę tam iść ściska mnie w żołądku :(Jeszcze jedna sprawa zepsute Mięso często Kochani jeśli kupicie od nich wąchajcie od razu :/

  3. Marek Domagala ★☆☆☆☆

    Sklep czynny do 22-giej, niestety po 21- wszej jesteś intruzem, nie klientem. Damulki wyjdą zza zaplecza po pięciu minutach z pretensjami, że prosisz o ukrojenie paru plasterków wędliny. Przecież one już wymyły maszynę do krojenia wędlin, a ty bezczelny typie chcesz ją ponownie ubrudzić. MASAKRA. Nb. przepraszam tą niemiłą panią, że przerwałem jej kolację.

  1. Roksana Bogdanowicz ★☆☆☆☆

    "Kierowniczka" sklepu, nie powinna w ogóle zajmować tego stanowiska. Zero szacunku dla osób starszych jak i młodszych. Pozwala sobie na bezczelne uwagi, które w ogóle są nie na miejscu. Ponadto nie jest to pierwsza sytuacja, w której pracownik tego markeciku wdaje się w dyskusję z klientami. Pracownicy zamiast pracować "popychają" pierdoły.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Westerplatte 21, Tysiąclecie, 42-218 Częstochowa, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements