5 gwiazdek po przeczytaniu 2 negatywnych komentarzy ludzkich pomyłek. Do sklepu się nie dzwoni tylko w nim kupuje. Jak przychodzisz z dobrym nastawieniem do tego sklepu to nic złego cię nie spotka. Pracując przez kilka lat na nocki 6 lat temu ten sklep ratował mi życie, nie mogłem przejść obojętnie czytając te kalumie
Zdjęcia
Opinie
-
Emanuel Wrześniewski ★★★★★
-
marta mi ★☆☆☆☆
Brak kontaktu telefonicznego zdecydowanie utrudnia zapytanie o asortyment. Chciałyśmy spytać o frytki głęboko mrożone karbowane , a teraz uśniemy głodne. Nie pozdrawiam
-
Adam Pala ★★★★★
Super obsługa, duży wybór. Dla spragnionych mocniejszych % w wiekszych butelkach niż 200ml też się znajdzie i z lodówki. Polecam
-
Krystian “MajinVegeta” Trojan ★★★★★
Duży wybór i świetna obsługa
-
Natalia ★★★★★
Niskie ceny, 24h/365dni otwarte. Najlepsza obsługa !
-
Paweł Blukacz ★★★★★
Bardzo pozytywna opinia.Co do opinii pana Piotra Siwca,po pierwsze jeśli jest pan z konkurencji to już wiem dlaczego pisze pan tak o innym sklepie,jeśli nie to widać że wiele rzeczy pan nie rozumie,a wyzywanie w sieci na ludzi którzy starają się dobrze wykonywać swoją pracę jest nie na miejscu.Obsługa jest miła,a jeśli trafi się taki klient jak pan to im współczuję.No więc tak:piwo niskoprocentowe to dla każdego może być inne,a jeśli pan woła konkretnie 3-4% a nie ma to dają najniższe jakie jest po uprzednim zapytaniu klienta.Więc to kłamstwo co mam wypisuje.Butelki na paragonie nie mogą umieścić jeśli już jedną pan daje w zamian,inaczej to by było 2 butelki za jedno piwo(jedna butelka=jedno piwo)-kolejne kłamstwo.Co do właściciela,to zastanów się pan co piszesz,bo pana(cymbale)nikt nie wyzywa,a nie wiem co to ma do płatności kartami.Nie każdy sklep musi mieć terminal.Co do tego że czasem obsługa nie może czegoś znaleźć,to dlatego że często są dostawy(co się chwali) i czasem towar leży w innym miejscu niż zazwyczaj,oprócz tego zdarzają się zastępstwa z innych sklepów i ,,babska"mają prawo czegoś nie wiedzieć będąc nie u siebie.Z tego wynika że ,,ograniczony umysł"to ma pan panie Piotrze.Z wyrazami szacunku życzę dalszego zakłamanego narzekania.
-
Piotr ★☆☆☆☆
Omijajcie szerokim łukiem ten pseudo sklep monopolowy, kobity które tam pracują mają pewnie jakieś choroby umysłowe i właściciel dzięki temu ma dofinansowanie z prefronu... Opisane sytuacje są sytuacjami które powtórzyły się w sklepie nie jeden raz: po zapytaniu o piwo niskoprocentowe 3-4% babska potrafią wskazać tylko tyskie które ma 5,6%, przy zwrocie butelek na wymianę i do zwrotu te babska nie chcą ich wziąć a jak wezmą na wymianę to nie umieszczą ich na paragonie a bez paragonu nie ma zwrotu (popiepszona logika), ponieważ właściciel jest żydkiem brak możliwości płatności kartą, babska które tam pracują mają tak ograniczony umysł że nie dość że im się powie co się chce to trzeba pokazać i pokierować bo nie wiedzą gdzie co leży nawet jeśli patrzą na to... (wystarczy tam pójść i przekonać się że nie kłamię)
-
tomek budzik ★★★★★
Mały sklepik z dużym wyborem alkoholi wysokoprocentowych leczy ze stosunkowo nie dużym wyborem piw - te najpopularniejsze oczywiście są. Można zaopatrzyć w się w kilka dań gotowych że słoika i papierosy. Większości produktów w cenach wyższych niż w sklepie obok lecz czasem oferują promocje z dobrymi cenami. Największy plus to to, że czynne jest całą dobę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Alkohole 24 Monopolio?
Alkohole 24 Monopolio znajduje się przy Tysiąclecie, 42-218 Częstochowa, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Alkohole 24 Monopolio?
Do Alkohole 24 Monopolio można dotrzeć, korzystając z poniższego linku