Wielu pracowników handlu narzeka na to jak traktowani są przez klientów. Ja miałam odwrotną sytuację, przyszłam 7 min przed zamknięciem fakt, ale tylko po fajki podeszłam do kasy i o nie poprosiłam widać, że pani ekspedientka chciała mi jej skasować, ale wtrącił się gbur kierownik i potraktował mnie jak śmiecia. Rozumiem, że może według niego to był problem skasować aż jedną rzecz, bo zostało 7 minut do zamknięcia, ale mógł potwierdzić to w przyjemniejszy sposób.
Zdjęcia
Opinie
-
Martyna Bystrzykowska ★☆☆☆☆
-
Agnieszka F ★☆☆☆☆
Obsługa na stoisku z mięsem i wedlinami wygląda tak, że stoją dwie Panie, które myją sprzęty bądź robią wszystko inne niż obsluga klienta, a kolejka klientów czeka. W tym czasie naliczyłam 6 pracownic wychodzących z zaplecza i jedną na kasie. Ogólnie jak już dochodzi do obsługi klienta mam wrażenie, że przeszkadzam pracownicą bo są strasznie nie mile i miny mają nietęgie. A hitem było to, że sprzedały mi stare mięso! Gdzie jestem stałym klientem pomału zastanawiam się żeby pójść do sklepu obok gdzie jakość obsługi jest o niebo lepsza. Już nie raz była sytuacja gdzie stałam przy stoisku mięsnym i nikt nie raczył podejść mnie obsłużyć i rezygnowałam z zakupów.
-
Agata Hapunik ★☆☆☆☆
Zamieszczane uwagi klientów niestety nie mają nic wspólnego ze sprawczością .Wklejana jest formułka: ,, Dziękujemy za cenne uwagi. Z pewnością pozwolą nam pracować nad ulepszaniem funkcjonowania naszych sklepów." Zgłoszony do Kierownika Sklepu incydent skandalicznego zachowania Pracownika Ochrony nie spotkał się z wyciągnięciem konsekwencji za naruszenie uprawnień. Utrata stałego klienta, który zostawiał co miesiąc pół swojej pensji widocznie nie jest dostateczną motywacją dla Właściciela Sklepu Lewiatan. Na szczęście swoich praw można dochodzić u Rzecznika Praw Konsumenta ,co niniejszym mam zamiar uczynić.
-
Antonina Lis ★★☆☆☆
2 gwiazdki tylko dlatego, że wędliny są smaczne a warzywa całkiem znośne ale Panie na mięsnym zasługują na ujemną ocenę. Ruda Pani absolutnie nie nadaje się do pracy w takim miejscu. Rozumiem zmęczenie, praca w takim miejscu daje w kość, okej, ale chamstwa i pogardy dla klienta nie powinno się tolerować.
-
Queen Of Life ★☆☆☆☆
Jakość i wybór towaru jak w każdym sklepie. Za to obslugi tak fatalnej w żadnym sklepie nie znajdziesz. Nawet w Zus i wszystkich urzędach jest milsza obsługa. Kręcą się bez celu jak ludzie zombie po fentanylu. A klient czeka... Na wędlinach kolejka, jedna obsługuje a druga zamiast pomóc, w tym czasie udaje że pracuje. A klient czeka jak wenezuelski boliwar na stabilizacje. Nie wspomne już że dla ulatwienia sobie pracy wędlina mega grubo krojona, bo lepiej machnąc 3 razy krajalnicą niż 9. Na kasie siedzi jedna miła pani, robi co może, ale kolejka znowu mega. Za to dwie Panie chipsy wykładają na półkę ( jedna wyciaga paczkę z kartonu, a druga kladzie ją na półkę) Serio? Czy to nowe standardy europejskie czy to dla bezpieczenstwa Bhp, zeby czasem paczka chipsow na noge nie spadla.Może czas zmienic pracę, jeśli ma się pracować za karę. W sklepie czujesz się intruzem. Zero uśmiechu i opryskliwość. Pomijając już fakt istnienia Pana ochroniarza. Ten to dopiero ściemnia. Jednym słowem najgorszy sklep na Tysiącleciu.
-
Rafał R ★☆☆☆☆
Niestety, po raz kolejny pomimo wystawionych cen promocyjnych na wędlinę usłyszałem od Pani, że ta cena promocyjna była do wczoraj i niestety nie może mi sprzedać już w tej cenie. Poinformowałem sprzedawczynię ,że powinienem zakupić towar za taką cenę jaka widnieje na "metce " ale niestety Pani stwierdziła, że w tej niższej cenie mi nie sprzeda..
-
Czariet ★☆☆☆☆
Czekałam na obsługę przy mięsie dobre kilka minut. Nie wspominając już o tym, że wcześniej gdy robiłam zakupy starsza pani uczyła młodszą by podczas dużej kolejki najpierw wykładała zapakowane szybki so lodówki by było estetycznie a klienci mogą poczekać
-
Elder Dzikus ★☆☆☆☆
Nie polecam wszystkie produkty zawyżone cenowo, na większe zakupy omijać to z daleka
-
Mariusz Buchliński ★★★★★
Lokalny sklep spożywczy z dość dobrym wyborem wędlin. W sklepie można znaleźć produkty nie dostępne w zwykłych sieciowych sklepach.
-
Maciej P. ★☆☆☆☆
Drodzy państwo, 15 plasterków wędliny, to nie jest "poproszę 40 dkg wędliny". Jak będę zamierzał smażyć steki z tzw. wędliny to państwa o tym poinformuję.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lewiatan?
Lewiatan znajduje się przy Dekabrystów 41, Tysiąclecie, 42-202 Częstochowa, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Lewiatan?
Do Lewiatan można dotrzeć, korzystając z poniższego linku