Opinie

  1. Monika Em ★★★☆☆

    Jeżeli chodzi o obsługę to dwie młode dziewczyny, pan oraz starsza Pani jak najbardziej na plus. Natomiast cała reszta i przesiadywanie „ kolegów „ którzy najpierw piją pod sklepem a później przychodzą na pogaduchy do żabki to już mega słabo. Wcześniejsza właścicielka niestety już świętej pamięci i ekipa była na 5 gwiazdek. Szkoda, ze się pozmieniało

  2. Szymon Wrona ★☆☆☆☆

    Droga ewakuacyjna zastawiona skrzynkami z piwem, ale niemiła ekspedientka wymaga paragonu przy zwrocie butelek bo nie mają miejsca na ich składowanie. Gdy w kolejce jest choćby 3 klientów nie ma mowy aby osoba na wózku inwalidzkim lub o kulach zrobiła zakupy. Lada przy kasie samoobsługowej również zastawiona towarem, więc nie ma gdzie postawić zeskanowanych produktów. Ciasnota i regulaminy nieprzyjazne klientom. Nie polecam

  3. Martyna Woźniak (Pani Tysia) ★★★★★

    Dobrze zaopatrzony sklep. Trochę kiepski parking na ulicy, ale zawsze miejsce się znajdzie.

  1. Tom Tom ★☆☆☆☆

    Nie polecam !!! Pieczywo na froncie pułki stare specjalnie tak ułożone bo z tyłu świeże bułeczki,więc ktoś to specjalnie robi !!! Towar stary przeterminowany sprawdzać daty !!!! my tego nie zrobiliśmy i kupilismy parówki Krakusa które po otwarciu śmierdziały okazalo się że są po dacie.Ceny na pułkach różnią się od cen które płacimy w kasie - niby tylko 0,20gr.byla różnica, ale nie idę do sklepu pilnowac wszystkiego tylko po zakupy ,a Tam niestety trzeba pilnować i wszytko sprawdzać.

  2. Na Sportowym Szlaku ★★★★☆

    Generalnie jeśli jest właścicielka obsługa jest mega wszystko jak najbardziej jak powinno być jeśli chodzi o obsługę pracowników wolałbym się nie udzielać

  3. Antonio Banderas ★☆☆☆☆

    Pani z pierwszej zmiany 5.09 robi za karę zero profesjonalizmu nie miła obsługa brudno na sklepie Pani nie użyła środków higieny podczas przygotowania jedzenia Polecam zmienić personel

  1. Marcin Kaczorowski ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Produkty tylko dla wybranych. Dzisiaj mój syn chciał kupić lody Ekipa, rozumiem że jest o nie ciężko, ale przy dostawie obsługa poinformowała mojego syna że lody będzie mógł kupić po wprowadzeniu do systemu, dziecko grzecznie czekało i pojawiła się właścicielka i zabrała cały karton bo klient zamówił... na moje pytanie czy mogę zamówić usłyszałem, że nie... Żenada jednym słowem i chamstwo.

  2. Konrad Zadora ★★★★☆

    Lokal jest dość mały przez co da się czasem odczuć brak miejsca na wszystkie produkty, czasem nie znajdziemy tam rzeczy oferowanych przez chociażby aplikację. Usługi Żabka-cafe dokonywane bez żadnych problemów lecz raz na jakiś czas trafi nam się długa kolejka i trochę przyjdzie nam poczekać.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Ludwika Zamenhofa 17, 42-207 Częstochowa, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements