Jeżeli chodzi o obsługę to dwie młode dziewczyny, pan oraz starsza Pani jak najbardziej na plus. Natomiast cała reszta i przesiadywanie „ kolegów „ którzy najpierw piją pod sklepem a później przychodzą na pogaduchy do żabki to już mega słabo. Wcześniejsza właścicielka niestety już świętej pamięci i ekipa była na 5 gwiazdek. Szkoda, ze się pozmieniało
Zdjęcia
Opinie
-
Monika Em ★★★☆☆
-
Szymon Wrona ★☆☆☆☆
Droga ewakuacyjna zastawiona skrzynkami z piwem, ale niemiła ekspedientka wymaga paragonu przy zwrocie butelek bo nie mają miejsca na ich składowanie. Gdy w kolejce jest choćby 3 klientów nie ma mowy aby osoba na wózku inwalidzkim lub o kulach zrobiła zakupy. Lada przy kasie samoobsługowej również zastawiona towarem, więc nie ma gdzie postawić zeskanowanych produktów. Ciasnota i regulaminy nieprzyjazne klientom. Nie polecam
-
Martyna Woźniak (Pani Tysia) ★★★★★
Dobrze zaopatrzony sklep. Trochę kiepski parking na ulicy, ale zawsze miejsce się znajdzie.
-
Tom Tom ★☆☆☆☆
Nie polecam !!! Pieczywo na froncie pułki stare specjalnie tak ułożone bo z tyłu świeże bułeczki,więc ktoś to specjalnie robi !!! Towar stary przeterminowany sprawdzać daty !!!! my tego nie zrobiliśmy i kupilismy parówki Krakusa które po otwarciu śmierdziały okazalo się że są po dacie.Ceny na pułkach różnią się od cen które płacimy w kasie - niby tylko 0,20gr.byla różnica, ale nie idę do sklepu pilnowac wszystkiego tylko po zakupy ,a Tam niestety trzeba pilnować i wszytko sprawdzać.
-
Na Sportowym Szlaku ★★★★☆
Generalnie jeśli jest właścicielka obsługa jest mega wszystko jak najbardziej jak powinno być jeśli chodzi o obsługę pracowników wolałbym się nie udzielać
-
Antonio Banderas ★☆☆☆☆
Pani z pierwszej zmiany 5.09 robi za karę zero profesjonalizmu nie miła obsługa brudno na sklepie Pani nie użyła środków higieny podczas przygotowania jedzenia Polecam zmienić personel
-
Marcin Kaczorowski ★☆☆☆☆
Nie polecam. Produkty tylko dla wybranych. Dzisiaj mój syn chciał kupić lody Ekipa, rozumiem że jest o nie ciężko, ale przy dostawie obsługa poinformowała mojego syna że lody będzie mógł kupić po wprowadzeniu do systemu, dziecko grzecznie czekało i pojawiła się właścicielka i zabrała cały karton bo klient zamówił... na moje pytanie czy mogę zamówić usłyszałem, że nie... Żenada jednym słowem i chamstwo.
-
Konrad Zadora ★★★★☆
Lokal jest dość mały przez co da się czasem odczuć brak miejsca na wszystkie produkty, czasem nie znajdziemy tam rzeczy oferowanych przez chociażby aplikację. Usługi Żabka-cafe dokonywane bez żadnych problemów lecz raz na jakiś czas trafi nam się długa kolejka i trochę przyjdzie nam poczekać.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Ludwika Zamenhofa 17, 42-207 Częstochowa, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku